Interjeras

Įsirenginėjate namus? Nepamirškite 4 spalvų taisyklės

Spalvų parinkimas – vienas sudėtingiausių interjero kūrimo etapų. Atspalvių visuma yra labai plati, pasirinkimas be galo didelis.

Mažus namus dekoruokite kaip profesionalas

Mažų erdvių dekoravimas gali atrodyti neišsprendžiamas galvosūkis. Norisi kuo daugiau sutalpinti, bet kambaryje tikrai neturi jaustis ankšta.

7 klaidos, kurių šiukštu venkite vonios kambaryje

Nesvarbu, ar tik keisite pasenusius elementus, ar atnaujinsite visą vonios erdvę, vonios kambario pertvarkymas gali kainuoti.

9 interjero taisyklės, kurias galite sulaužyti

Laikantis interjero dizaino taisyklių dažnai erdvės tampa vizualiai neįdomios. Taigi, ar turime jų laikytis?

Interjero stiliai: kuris priimtiniausias jums?

Svarbu išsiaiškinti pagrindinius kiekvieno interjero stiliaus niuansus, kad žinotumėte, kokios detalės ir elementai kuriam stiliui priklauso.

Pavėsinė – vieta, kurioje norisi leisti rytus ir vakarus

Šilta vasaros diena, o jūs – savo pavėsinėje... Grynas oras, paukščių čiulbesys ir mėgstami užkandžiai. Nuostabu, tiesa?

10 vietos taupymo idėjų mažiems namams

Dairomės mažesnių būstų ir ieškome protingų, tačiau modernių sprendimų jiems įrengti.

Teminis vaiko kambarys: idėjos ir patarimai

Ko gero, vaikas geriausiai jaučiasi savo kambaryje – erdvėje, kurioje jis žaidžia ir kuria savo svajonių pasaulį.

Spalvų derinimas interjere: jauku, stilinga, modernu

Spalvos mus supa nuolat. Vienos nuteikia ramiai ir slopina emocijas, teikia energijos, kitos, priešingai – erzina, išbalansuoja ir trukdo susikaupti.

Fengšui – harmoninga ir įkvepianti jūsų namų erdvė

Jei norime namuose jaustis visiškai savimi ir geriausiai, kurkime namus pagal fengšui.

TOP10 interjero dizaino tendencijų 2021 metais

Šiais metais interjero dizaineriai pamažu atsisako namų elementų pertekliaus, paliekamos tik pačios svarbiausios namų dekoro detalės.

Vaiko delnų ir pėdų įspaudai druskos tešloje: kaip pasidaryti?

Sustabdykite laiką ir įamžinkite brangų prisiminimą - pasidarykite kūdikio delniukų ir pėdučių įspaudus sūrioje druskos tešloje.

Mozaika papuošti vazonėliai: kaip pasidaryti?   (2)

Senus molinius vazonus galite atnaujinti papuošdami mozaika iš įvairių duženų.