Kūdikio gebėjimų raida

Šioje lentelėje rasi pagrindinius kūdikio motorinių funkcijų ir kalbos raidos terminus.
Stebėk savo mažylį ir pažymėk jo pasiekimus!

- Amžiaus tarpsnis, kada vaikas, kurio raida įprasta, įgyja konkretų įgūdį.
  - Savaitė, kada dauguma vaikų įgyja konkretų įgūdį.
Tavo vaikas - Savaitė, kada tavo mažylis įgijo įgūdį (pažymėk su pele!)
Veikia tik prisijungus. Prisijunk arba Registruokis

Vaiko amžius mėnesiais:

1. Jolanta S
    Jolanta S prieš 1 mėn.

Vasarosgelele parašė:
    asafoetida?

Taip ji padeda. Man anyta patare. Pas juos Indijoj visada duoda vaikams nuo pilvo putimo

Edita01 prieš 1 mėn.

[email protected] parašė:
    O gal bandėt redulex žvakutes ar lašiukus?

Ne kai dantukai dygo ir buvo nerami tai viburcol žvakute jos žolinio pagrindo o tokiu nebandžiau.

[email protected] prieš 1 mėn.

Edita01 parašė:

Pas mus dar dantukai nesikala dar toli gražun, jai digliai pilvo putimas , espumizan nepadeda dar tokiu lašiuku nusipirkom nuo pilvo putimo nepadeda , dabar nusipirkom redulex kolkas miega jau puse valandos , gal sutapimas arbe tikrai padėjo

4. Ditutea
    Ditutea prieš 2 sav.

[email protected] parašė:
    O gal bandėt redulex žvakutes ar lašiukus?

Mes bandem, mums pasiteisino, bet lasiukus vartojom kasdien, o zvakutes tik kelis kartus kai jau labai kankino pilvo putimas..

5. Deimantly
    Deimantly prieš 3 d.

Mes bandėm padeda tam kartui. Pries naktu ramiau miega. Bet yra kiti geri lasiukai, kurie tikrai veikia. " infant drops". Vieninteliai pasiteisino. Isbande viskas. Ir dar duju nuleidimo lazdeles " windy"