Austėja

Vardo Austėja vardadienis:

Gegužės 9 d.

Vardo Austėja reikšmė:

Austėja lietuvių mitologijoje yra deivė, bičių globėja, šeimos gausintoja, ištekančių ir nėščių moterų globėja. Manoma, kad vardas yra kilęs iš žodžio „austi“ – t.y. gaminti audinį. Kalbant apie bites sakoma, kad bitės audžia korį.

Panašūs ir giminingi vardai:

Austa, Austė, Austeja, Austeya, Auste, Austea.

Vardo Austėja populiarumas

Populiarus vardai, reti vardai
Pagal Gyventojų registro tarnybos duomenis
Tuo atveju, jei vardą sudaro du ir daugiau vardų, į populiarumo statistiką įtraukiamas tik pirmas vaiko vardas.

Ieškoti kito vardo

1. Dovile Be
    Dovile Be prieš 5 m.

Mes savo dukrytei irgi davem Austėjos varda ir net neziurejom populerus ar ne..mum labai jis patiko tiek vyrui tiek man mes net vardo reiksme isiaiskinom po gimimo kai jau laikem gimimo liudyjima rankose..mano vaikui labai tiko sis vardas, o mazesne mergaite ir pavdinom Gabija lietuvisku vardu nors ir nesigilinom i populeruma nei i reiksme mum tiko patiko ir va dabar namuose turim dvi deives

2. rokid
    rokid prieš 2 m.

Mes irgi dukryte Austeja

3. Ailin
    Ailin prieš 2 m.

Mano saulės spindulėlis tai pat vardu Austėja, nėštumo metu pajutau, kad būtent šis vardas mano princesytei turi būti.

Heide1 prieš 1 m.

Mano pricesyte taipogi Austeja. Visi vadiname Austejuke ir Austuke. Labai grazus man sis vardukas ir vyrui patiko.

5. Deimantė Miller
    Deimantė Miller prieš 4 mėn.

Jau nėštumo metu vyrui pasakiau, kad mūsų dukrytės vardas bus Austėja. Man šis vardas labai patiko ir seniau. Buvau nusistačiusi, kad mano dukros vardas bus Austėja. Vyrui šis vardas taip pat patiko ir jis sutiko. Dabar turime dvi gražias dukreles - Austėja ir Rugile. Jau Austėjai 4m. ir 9mėn. Bet dar kaip vakar atsimenu tą dieną kai sužinojau jog turėsiu dukrytę...