Įdomybės

Kaip greitai sutelkti dėmesį darbui?

Kai ilgai negalime susikaupti, tampame neproduktyvūs. Be to, net nepastebime, kaip brangus laikas ir pastangos kažką padaryti tarsi išgaruoja.

Sveikiname jus su Tarptautine mokytojų diena!

Tegul ši spalio 5-oji jums būna gražiausių emocijų lydima, kupina vaikų meilės, dėmesio ir gerumo, o jums patiems – ypatinga diena...

„Tėvų darželyje“ – naujiena: kūno ir balso mankštos mažiesiems

8 kūno ir balso mankštų pamokėlės, kad pajudėtų ir tėveliai, ir vaikeliai. Lavinkimės kartu, pašalinkime įtampą, išlaisvinkime judesius.

Tėvai tėvams: linksmos istorijos apie vaikus

Pirmosios motinystės dienos – miglotas sauskelnių keitimo ir bemiegių naktų vaizdas. Tačiau kartu tai – ir linksmų istorijų lobynas.

Pasinaudokime vasara: ką daryti, kad ji būtų ir smagi, ir prasminga?

Liko dar šiek tiek vasaros ir nuostabių saulėtų orų savo atostogų užmojams arba laisvalaikio idėjoms įgyvendinti.

Asmenybės tipas ir karjera: ar pasirinkote tinkamai?

Nemažai žmonių visą gyvenimą svarsto, ar tinkamai pasirinko profesiją. Taigi, jei ir jūs – vienas tarp dvejojančių, keletas pastabų tikrai pravers.

Pa(si)motyvuokime: 50 smulkmenų, kurios dieną padarys nuostabią

Kam nepatinka, kai, pvz., diena būna tobula ir viskas eina kaip iš pypkės? Na, viskas sekasi, vyksta „pagal planą“ ir dėl nieko nereikia jaudintis?

Ar žinote, kad kosmetika irgi turi galiojimo laiką?

Ko gero, ne visi prisimename, kad kaip ir maisto produktai, taip ir makiažo priemonės turi galiojimo datą. Tik ta galiojimo data nėra tokia trumpa.

Jaučiate vienatvę? Šie patarimai gali padėti!

Vienišas jaustis galite ne tik tada, kai esate vienas. Tiesą sakant, kai kurie žmonės mėgaujasi laiku sau.

Aš nekenčiu savo darbo. Ką daryti?

Likti ar išeiti? Jei jums nepatinka jūsų darbas, yra būdų, kaip padaryti jį „pakenčiamą“. Ko imtis, kad į darbą pažiūrėtumėte naujai?

Galimybių pasas: atsakymai į aktualiausius klausimus   (90)

Galimybių pasas (toliau – ir GP) – nuo 2021 m. gegužės 24 d. galiojantis elektroninis dokumentas, suteikiantis gyventojams daugiau galimybių.

Nėštumo tradicijos pasaulyje: įdomūs faktai

Kalbant apie kūdikių atsiradimą, kiekviena kultūra turi įsigalėjusius papročius. Pateikiame keletą įdomiausių, intriguojančių tradicijų.

Koks jūsų vaiko likimo skaičius?

Likimo – gyvenimo kelio – skaičius – tai numerologijos raktas. Šis skaičius suteikia žinių apie vaiko likimą. Įdomu, koks jis?