Įdomybės

Meilė gali trukti tiek metų, kiek noriu? Kalbamės su santykių ekspertu Dariumi Ražausku (tęsinys)

Kas traukia žmogų prie žmogaus: panašumai ar skirtumai? Kaip pastebėti, kad santykiuose įsijungė SOS signalas? Pakalbėkime atvirai apie viską.

Meilė trunka tiek metų, kiek noriu: kaip išlaikyti tvirtą ryšį? Atsako santykių ekspertas Darius Ražauskas

Mylėti ir įsimylėti. Kaip manote, kuo skiriasi šios sąvokos? Kiek laiko trunka meilė, kiek – įsimylėjimas? Kas galėtų atsakyti į šį klausimą?

Vyro prioritetai: mama ar šeima?

Daugelyje kultūrų paprastai suprantama, kad santuoka – tarsi kertinis taškas, kai atsiskiriama nuo šeimos, kurioje kiekvienas iš sutuoktinių užaugo.

Gerumas mus vienija: „Pyragų diena“ lydi „Išsipildymo akciją“

Šiemet lapkričio 5-ąją ir 6-ąją pasitikime „Pyragų diena“: prasidėjusi kaip „Išsipildymo akcijos“ dalis, ši diena tapo kone visos Lietuvos diena.

Kaip greitai sutelkti dėmesį darbui?

Kai ilgai negalime susikaupti, tampame neproduktyvūs. Be to, net nepastebime, kaip brangus laikas ir pastangos kažką padaryti tarsi išgaruoja.

Sveikiname jus su Tarptautine mokytojų diena!

Tegul ši spalio 5-oji jums būna gražiausių emocijų lydima, kupina vaikų meilės, dėmesio ir gerumo, o jums patiems – ypatinga diena...

Ką daryti, kad laikas nuo 17 iki 20 val. šeimai būtų lengvesnis?

Trys valandos neturėtų jaustis lyg treji metai. Yra daug veiksnių, dėl kurių tėvai gali peržengti savo emocines ribas po dienos darbų.

Ką iš tikrųjų reiškia tuoktis nėščiai?

Mūsų laikais nėščios nuotakos – visiškai normalus, įprastas ir nieko nebestebinantis reiškinys. Bet mažai kas susimąsto, o kaip jaučiasi nuotaka?

„Tėvų darželyje“ – papildomi filmukai mažiesiems: kūno ir balso mankštos

8 kūno ir balso mankštų pamokėlės, kad pajudėtų ir tėveliai, ir vaikeliai. Lavinkimės kartu, pašalinkime įtampą, išlaisvinkime judesius.

Poilsis – svarbu: ką žinote apie miego fazes?

Ar kada nors domėjotės, kokie procesai vyksta mūsų organizme, kol miegame? Miego metu mūsų kūne ir smegenyse vyksta aibė be galo įdomių dalykų!

Tėvai tėvams: linksmos istorijos apie vaikus

Pirmosios motinystės dienos – miglotas sauskelnių keitimo ir bemiegių naktų vaizdas. Tačiau kartu tai – ir linksmų istorijų lobynas.

Pasinaudokime vasara: ką daryti, kad ji būtų ir smagi, ir prasminga?

Liko dar šiek tiek vasaros ir nuostabių saulėtų orų savo atostogų užmojams arba laisvalaikio idėjoms įgyvendinti.

Asmenybės tipas ir karjera: ar pasirinkote tinkamai?

Nemažai žmonių visą gyvenimą svarsto, ar tinkamai pasirinko profesiją. Taigi, jei ir jūs – vienas tarp dvejojančių, keletas pastabų tikrai pravers.

Pa(si)motyvuokime: 50 smulkmenų, kurios dieną padarys nuostabią

Kam nepatinka, kai, pvz., diena būna tobula ir viskas eina kaip iš pypkės? Na, viskas sekasi, vyksta „pagal planą“ ir dėl nieko nereikia jaudintis?

Ar žinote, kad kosmetika irgi turi galiojimo laiką?

Ko gero, ne visi prisimename, kad kaip ir maisto produktai, taip ir makiažo priemonės turi galiojimo datą. Tik ta galiojimo data nėra tokia trumpa.

Aš nekenčiu savo darbo. Ką daryti?

Likti ar išeiti? Jei jums nepatinka jūsų darbas, yra būdų, kaip padaryti jį „pakenčiamą“. Ko imtis, kad į darbą pažiūrėtumėte naujai?

Galimybių pasas: atsakymai į aktualiausius klausimus   (94)

Galimybių pasas (toliau – ir GP) – nuo 2021 m. gegužės 24 d. galiojantis elektroninis dokumentas, suteikiantis gyventojams daugiau galimybių.

Nėštumo tradicijos pasaulyje: įdomūs faktai

Kalbant apie kūdikių atsiradimą, kiekviena kultūra turi įsigalėjusius papročius. Pateikiame keletą įdomiausių, intriguojančių tradicijų.

Koks jūsų vaiko likimo skaičius?

Likimo – gyvenimo kelio – skaičius – tai numerologijos raktas. Šis skaičius suteikia žinių apie vaiko likimą. Įdomu, koks jis?