Įdomybės

Nedarbo dienos ir ilgieji savaitgaliai 2024 metais

2024 m. džiaugsimės 11 su savaitgaliais nesutampančių šventinių (nedarbo) dienų ir net 6 ilgaisiais savaitgaliais.

Darbas mamoms iš namų – misija įmanoma? (Daugiau nei 60 idėjų, ką dirbti!)   (6)

Dirbančios mamos – dažniau taisyklė negu išimtis. Maždaug 3 iš 4-ių mamų dirba visą darbo dieną. Motinystę ir darbą suderinti – įmanoma.

„Vyriški“ ir „moteriški“ darbai: realios šeimų patirtys

Darbų skirstymas į „vyriškus“ ir „moteriškus“ šeimoje, atrodo, niekur nedingsta. Jeigu vyras kala vinis, remontuoja, tai moteris stovi prie viryklės.

Sąmonė: namų ruošos darbai padeda sulieknėti!

Dulkių siurbimas, grindų plovimas, vonios valymas ar skalbimas nėra jūsų mėgstamiausi užsiėmimai, tiesa? O jei pasakytume, kad jie padeda sulieknėti?

Šiandien mano nerimas – mano Draugelis

Mūsų visų namai persmelkti nerimu, baime, panika ir vis girdžiu kalbas apie tai, kaip tokiais momentais nusiraminti. Visi ieškome būdų, kaip nurimti.

GARSIOS PASAULIO MAMOS: kaip su mamos pareigomis tvarkosi Angelina Jolie?

Angelina Jolie – viena gražiausių pasaulio moterų, kuri taip pat yra ir mama. Šlovė, grožis, pinigai... Tačiau gyvenimas – ne tik kino premjeros.

Turiu vienturtį ir nebenoriu daugiau vaikų

Veikiausiai nerastume vieną vaiką turinčios poros, kuri nebūtų sulaukusi intriguojančio klausimo: „Tai kada antras?“

Kaip palengvinti kasdienybę ir planuoti finansus? Patarimai vienišoms mamoms

Mūsų šalyje vaikus vienos dažniausiai augina moterys. Joms tenka daugybė iššūkių: vienoms palaikyti tvarką, rūpintis vaikais, auklėti juos ir pan.

Gerumas mus vienija: „Pyragų diena“ lydi „Išsipildymo akciją“

Šiemet lapkričio 5-ąją ir 6-ąją pasitikime „Pyragų diena“: prasidėjusi kaip „Išsipildymo akcijos“ dalis, ši diena tapo kone visos Lietuvos diena.

Kaip greitai sutelkti dėmesį darbui?

Kai ilgai negalime susikaupti, tampame neproduktyvūs. Be to, net nepastebime, kaip brangus laikas ir pastangos kažką padaryti tarsi išgaruoja.

Sveikiname jus su Tarptautine mokytojų diena!

Tegul ši spalio 5-oji jums būna gražiausių emocijų lydima, kupina vaikų meilės, dėmesio ir gerumo, o jums patiems – ypatinga diena...

Ką daryti, kad laikas nuo 17 iki 20 val. šeimai būtų lengvesnis?

Trys valandos neturėtų jaustis lyg treji metai. Yra daug veiksnių, dėl kurių tėvai gali peržengti savo emocines ribas po dienos darbų.

Ką iš tikrųjų reiškia tuoktis nėščiai?

Mūsų laikais nėščios nuotakos – visiškai normalus, įprastas ir nieko nebestebinantis reiškinys. Bet mažai kas susimąsto, o kaip jaučiasi nuotaka?

„Tėvų darželyje“ – papildomi filmukai mažiesiems: kūno ir balso mankštos

8 kūno ir balso mankštų pamokėlės, kad pajudėtų ir tėveliai, ir vaikeliai. Lavinkimės kartu, pašalinkime įtampą, išlaisvinkime judesius.

Tėvai tėvams: linksmos istorijos apie vaikus

Pirmosios motinystės dienos – miglotas sauskelnių keitimo ir bemiegių naktų vaizdas. Tačiau kartu tai – ir linksmų istorijų lobynas.

Pasinaudokime vasara: ką daryti, kad ji būtų ir smagi, ir prasminga?

Liko dar šiek tiek vasaros ir nuostabių saulėtų orų savo atostogų užmojams arba laisvalaikio idėjoms įgyvendinti.

Asmenybės tipas ir karjera: ar pasirinkote tinkamai?

Nemažai žmonių visą gyvenimą svarsto, ar tinkamai pasirinko profesiją. Taigi, jei ir jūs – vienas tarp dvejojančių, keletas pastabų tikrai pravers.

Pa(si)motyvuokime: 50 smulkmenų, kurios dieną padarys nuostabią

Kam nepatinka, kai, pvz., diena būna tobula ir viskas eina kaip iš pypkės? Na, viskas sekasi, vyksta „pagal planą“ ir dėl nieko nereikia jaudintis?

Ar žinote, kad kosmetika irgi turi galiojimo laiką?

Ko gero, ne visi prisimename, kad kaip ir maisto produktai, taip ir makiažo priemonės turi galiojimo datą. Tik ta galiojimo data nėra tokia trumpa.

Aš nekenčiu savo darbo. Ką daryti?

Likti ar išeiti? Jei jums nepatinka jūsų darbas, yra būdų, kaip padaryti jį „pakenčiamą“. Ko imtis, kad į darbą pažiūrėtumėte naujai?

Galimybių pasas: atsakymai į aktualiausius klausimus   (94)

Galimybių pasas (toliau – ir GP) – nuo 2021 m. gegužės 24 d. galiojantis elektroninis dokumentas, suteikiantis gyventojams daugiau galimybių.

Nėštumo tradicijos pasaulyje: įdomūs faktai

Kalbant apie kūdikių atsiradimą, kiekviena kultūra turi įsigalėjusius papročius. Pateikiame keletą įdomiausių, intriguojančių tradicijų.

Koks jūsų vaiko likimo skaičius?

Likimo – gyvenimo kelio – skaičius – tai numerologijos raktas. Šis skaičius suteikia žinių apie vaiko likimą. Įdomu, koks jis?