Ant kokio piršto nešioti žiedą?

Senovėje žiedai buvo laikomi magijos simboliu, todėl buvo labai svarbu iš ko jie buvo pagaminti ir ant kokio piršto nešiojami. Žiedas daug  pasakydavo apie savo šeimininką... Šiomis dienomis žiedai laikomi tik dailiu aksesuaru, derinamu prie aprangos, tačiau ne prie pačios asmenybės. Tačiau dauguma  astrologų, chiromantų ir netgi psichologų teigia, kad nešiojant žiedą ant vieno ar kito piršto, galima pakoreguoti savo charakterį.

Beje, ar žinojai, kad stačiatikiai vestuvinį žiedą nešioja ant dešinės rankos, o katalikai – ant kairės?

Žiedas ant nykščio

Ant nykščio nešioti žiedus patariama stipriems, emocingiems ir valdingiems žmonėms, kurie savyje sukaupę galingą energiją. Chiromantijoje nykštys atitinka Marsą, o ant šio piršto užmautas žiedas ramina, slopina emocijas ir padeda sutvardyti temperamentingą charakterį. Įprastai žiedus ant nykščio nešioja vyrai, turintys stiprią valią ir pasižymintys atkaklumu. Nešiodami žiedą jie intuityviai nori sutramdyti savo agresiją ir pažaboti sunkiai valdomą temperamentą. Geriausia ant nykščio nešioti žiedą, pagamintą iš žalvario.Žiedas ant rodomojo piršto

Nešioti žiedą ant rodomojo piršto astrologai ir chiromantai rekomenduojana tiems, kurie yra drovūs ir neryžtingi. Šis pirštas simbolizuoja Jupiterį, todėl ant jo nešiojamas žiedas padeda labiau pasitikėti savimi. Taip pat manoma, kad jis atneša laimę ir sėkmę, suteikia vidinių jėgų ir gerina įžvalgumą. Žiedus ant rodomojo piršto nešiojo dauguma karalių ir karo vadų: Ivanas Rūstusis, kardinolas Rishelje, Cezaris ir t.t. Anksčiau ant šio piršto nešiojami žiedai buvo vadinami “galios žiedais”.

Ant dešinės rankos rodomojo piršto esantis žiedas išreiškia žmogaus gebėjimą priimti sprendimus, o štai ant kairės – simbolizuoja jo didybės maniją. Jei iš prigimties esate nedrąsūs, sunkiai bendraujate su žmonėmis, tačiau siekiate lyderiauti - nešiokite žiedus būtent ant šio piršto. Idealiausiai rodomajam pirštui tinka žiedai iš aukso.Žiedas ant vidurinio piršto

Ant vidurinio piršto žiedus rekomenduojama nešioti tiems, kurie laiko save nelaimingais ir nuolatos susiduria su įvairiais sunkumais. Šis pirštas simbolizuoja Saturną, kuris padeda susidoroti su nesėkmėmis ir suteikia stiprybės, išminties, loginio mąstymo. Ant vidurinio piršto geriausia nešioti paveldėtus šeimos žiedus.

Psichologai teigia, kad ant vidurinio piršto nešiojamas žiedas sako, jog žmogus yra į narcisizmą linkęs  savimyla. Juk šis pirštas pats ilgiausias ir gražiausias, taigi ir papuošalai ant jo atrodo dailiausiai. Nedidelis žiedelis ant vidurinio piršto – gero skonio ženklas, o štai dideli, masyvūs žiedai parodo žmogaus tuštybę ir išdidumą. Ant šio piršto geriausia nešioti žiedus, pagamintus iš geležies.Žiedas ant bevardžio piršto

Žiedas ant bevardžio piršto idealiai tiks estetams ir malonumų mėgėjams bei visiems, trokštantiems sėkmės ir šlovės. Šis pirštas simbolizuoja Saulę, todėl ant jo nešiojamas žiedas pabrėžia meilę grožiui, prabangai ir išskirtiniams daiktams. Auksinis žiedas ant bevardžio piršto pritrauks meilę ir turtus.

Ramaus charakterio žmonėms patariama rinktis kuklesnius žiedelius, o štai emocingiems ir greitai įsiaudrinantiems – didelius. Ant šio piršto nešiojami žiedai simbolizuoja santuoką. Šis paprotys atkeliavo iš senovės Egipto, kur buvo tikima, jog nuo bevardžio piršto prasideda “meilės arterija”, vedanti į širdį.Žiedas ant mažojo piršto

Nešioti žiedą ant mažojo piršto rekomenduojama tiems, kuriems trūksta vikrumo, iškalbos ir lankstesnio charakterio. Šis pirštas simbolizuoja Merkurijų, kuris saugo gydytojus, diplomatus, oratorius, verslininkus ir politikus. Žiedas, nešiojamas ant mažojo pirštelio, padės rasti bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis ir užmegsti naujus naudingus kontaktus. Beje, jis taip pat padeda įveikti įvairias priklausomybes, mažina polinkį į neištikimybę.

Susiję straipsniai

Nedarbo dienos ir ilgieji savaitgaliai 2024 metais

2024 m. džiaugsimės 11 su savaitgaliais nesutampančių šventinių (nedarbo) dienų ir net 6 ilgaisiais savaitgaliais.

Darbas mamoms iš namų – misija įmanoma? (Daugiau nei 60 idėjų, ką dirbti!)

Dirbančios mamos – dažniau taisyklė negu išimtis. Maždaug 3 iš 4-ių mamų dirba visą darbo dieną. Motinystę ir darbą suderinti – įmanoma.

„Vyriški“ ir „moteriški“ darbai: realios šeimų patirtys

Darbų skirstymas į „vyriškus“ ir „moteriškus“ šeimoje, atrodo, niekur nedingsta. Jeigu vyras kala vinis, remontuoja, tai moteris stovi prie viryklės.