Pasiruošimas tėvystei

Pasiruošimas tėvystei: kaip pasiruošti būti tėčiu? (I dalis)

Žinia, kad tapsite tėvu, yra be galo jaudinanti. Nesvarbu, ar laukėte šios akimirkos daugelį metų, ar esate šokiruoti šios nuostabios naujienos.

Pasiruošimas tėvystei: kaip pasiruošti būti tėčiu? (II dalis)

Pasiruošti būti tėčiu nėra labai paprasta, bet nėra ir neįmanoma. Tėčiai atsakingai ruošiasi naujam gyvenimo etapui ir būsimai atsakomybei.

Artimieji klausia, kada turėsite vaikų? Pasirinkite, kaip reaguoti!

„Kada pagaliau turėsite vaikų?“ Panašių jautrių klausimų, sukūrus šeimą, ko gero, teko išgirsti daugeliui porų, ir galbūt ne kartą.

Krizinis nėštumas: pagalba moteriai, neplanuotai pastojus   (5)

Naujos gyvybės pradžia ir laukimo laikotarpis dažnai piešiami rožinėmis spalvomis. Visuomenėje priimta dalytis tik gražiomis istorijomis.

Namų ruoša nėštumo metu: kaip pasiskirstyti darbus?   (78)

Pastojus, dėl prastesnės savijautos ir besikeičiančių kūno formų gali tekti persiskirstyti namų ruošos darbus.

Vėlyvoji motinystė ir tėvystė: privalumai ir iššūkiai

Motinystė (tėvystė) atidedama dėl pačių įvairiausių priežasčių: neturint gyvenimo partnerio, dėl mokslų, karjeros ir daugelio kitų priežasčių.

Šeimos finansai ir vaiko gimimas   (49)

Vaiko gimimas – apie finansus verčiantis pagalvoti įvykis. Apskaičiuota, kad, susilaukus kūdikio, šeimos išlaidos išauga maždaug 20 proc.

Ryšys su kūdikiu nėštumo metu   (39)

Pastaruoju metu vis daugiau kalbama apie tai, kad motinos ir kūdikio bei kitų artimųjų ryšys gali užsimegzti dar iki gimimo.

Ko labiausiai bijo būsimieji tėčiai?   (135)

Įvairios baimės nėštumo metu kamuoja ne vien moteris, bet ir jų vyrus: laukdami gimsiančio kūdikio jie labiausiai jaudinasi dėl kelių dalykų...

Nėštumo „medaus mėnuo“

Nėštumo „medaus mėnuo“ - vis populiarėjančios atostogos dar iki kūdikio gimimo bei proga pasimėgauti paskutinėmis akimirkomis tik dviese.

Kaip sutaupyti auginant kūdikį?   (49)

Kūdikio auginimas - didelis džiaugsmas, bet ir nemenkos finansinės išlaidos. Tad kaip protingiau leisti pinigus?

Hormonų audros ir santykiai šeimoje   (94)

Šeimos nariams reikėtų suprasti, kad nuotaikų kaita ir emocingumas nėštumo metu yra būdinga daugeliui moterų.

Vyro vaidmuo nėštumo metu   (70)

Galite jaustis nusivylusi, jei jūsų antroji pusė nėra taip susižavėjusi nėštumu kaip jūs.

Vaiko lytis: ar verta ją žinoti iš anksto?   (213)

Daugiau nei pusė būsimųjų tėvelių dar iki gimdymo nori sužinoti vaisiaus lytį, o kiti linkę palaukti gimdymo dienos.

Kada pranešti apie nėštumą darbdaviui?   (262)

Nėra jokio įstatymų nustatyto termino, iki kada apie nėštumą privaloma pranešti darbdaviui, tad galite nuspręsti pati.