Pasiruošimas tėvystei

Ko labiausiai bijo būsimieji tėčiai?   (135)

Įvairios baimės nėštumo metu kamuoja ne vien moteris, bet ir jų vyrus: laukdami gimsiančio kūdikio jie labiausiai jaudinasi dėl kelių dalykų...

Nėštumo „medaus mėnuo“

Nėštumo „medaus mėnuo“ - vis populiarėjančios atostogos dar iki kūdikio gimimo bei proga pasimėgauti paskutinėmis akimirkomis tik dviese.

Namų ruoša nėštumo metu: kaip pasiskirstyti darbus?   (78)

Pastojus, dėl prastesnės savijautos ir besikeičiančių kūno formų gali tekti persiskirstyti namų ruošos darbus.

Kaip sutaupyti auginant kūdikį?   (49)

Kūdikio auginimas - didelis džiaugsmas, bet ir nemenkos finansinės išlaidos. Tad kaip protingiau leisti pinigus?

Hormonų audros ir santykiai šeimoje   (89)

Šeimos nariams reikėtų suprasti, kad nuotaikų kaita ir emocingumas nėštumo metu yra būdinga daugeliui moterų.

Kūdikio sutiktuvių vakarėlis („baby shower“)

Kūdikio sutiktuvių vakarėlis puiki proga pasidžiaugti paskutinėmis nėštumo akimirkomis, pabendrauti ir susirinkti reikalingą kraitelį naujagimiui.

Ryšys su kūdikiu nėštumo metu   (39)

Ryšio su kūdikiu sukūrimas yra tęstinis procesas, kurį galėsi pradėti kurti, kai tik pajausi, kad tam atėjo laikas.

Vyro vaidmuo nėštumo metu   (70)

Gali jaustis nusivylusi, jei tavo antroji pusė nėra taip susižavėjusi nėštumu kaip kad tu.

Vaiko lytis: ar verta ją žinoti iš anksto?   (209)

Daugiau nei pusė būsimųjų tėvelių dar iki gimdymo nori sužinoti vaisiaus lytį, o kiti linkę palaukti gimdymo dienos.

Šeimos finansai ir vaiko gimimas   (49)

Ginčai dėl piniginių klausimų gali būti viena pagrindinių porų nesantaikos priežasčių trečiąjį nėštumo trimestrą.

Kada pranešti apie nėštumą darbdaviui?   (223)

Nėra jokio įstatymų nustatyto termino, iki kada apie nėštumą privaloma pranešti darbdaviui, tad galite nuspręsti pati.