Nėštumo „medaus mėnuo“

Poros santykiai nėštumo metu

Prasidėjus antam trimestrui daugelis moterų pasijaučia žymiai geriau. Dabar jos būna gerokai energingesnės, nebevargina rytinis pykinimas ir jaučiasi grįžusios į beveik įprastas vėžes. Deja, artėjantis trečiasis trimestras vėl sugrąžins nuovargį. Taigi dabar pats idealiausias laikas išsiruošti į romantišką kelionę, skirtą tik dviem. Tokios kelionės įpusėjus nėštumui yra gana populiarios – net 9 poros iš 10 teigia planuojančios tokią išvyką. Geriausia keliauti ten, kur galėsite visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis romantika dviese.

Kokią kelionę pasirinksite, priklausys nuo to, kiek laiko ir pinigų galite tam skirti. Galite išvykti savaitei ar tiesiog savaitgalį apsilankyti mėgstamame mieste. Jei negalite išsiruošti į tolimesnę kelionę, tuomet išsinuomokite kambarį viešbutyje (kad ir Druskininkuose), pasidovanokite sau prašmatnią vakarienę, o ryte užsisakykite pusryčius į kambarį. Nors ir nedidelė, galimybė atitrūkti nuo kasdienės rutinos padarys tą savaitgalį išskirtinį. Išvyka į gamtą, sodą ar kaimo turizmo sodybą gali būti pigesnis, bet ne mažiau smagus pabuvimas dviese.

Planuodama nepamiršk, kad tavo padėtis įpareigoja riboti kai kurias pramogas. Intensyvesni žygiai, slidinėjimas, mirkimas karštoje vonioje turėtų būti išbraukti iš sąrašo. Planuodami dienos pramogas nepamirškite, kad šios atostogos bus kitokios: reikės daugiau laiko poilsiui, gera mintis gali būti įtraukti į dienotvarkę ir dienos pogulį. Taip pat nepamirškite su savimi visada turėti gydytojo telefono numerį (maža kas).
Skelbimai

15,00 €
3,00 €
20 | 12,3 cm
20,00 €
36 | 8 | S