Pieno nutraukimas (511)

pieno nutraukimas Pieno nutraukimas. istock.com/Pilin_Petunyia

Pientraukiu gali greitai nutraukti pieną ir turėti jo atsargų tam atvejui, kai nebūsi su kūdikiu. Jeigu netrukus planuoji grįžti į darbą, įgudusi nusitraukti pieną galėsi ir toliau maitinti juo mažylį ir taip palaikyti su juo ryšį nebūdama šalia. Net jei ir liksi vaiko priežiūros atostogų, turėti nutraukto pieno yra patogu – galėsi palikti jį ateinančiai auklei ar tėčiui. Be to, pientraukio naudojimas gali paskatinti pieno gamybą, palengvinti nemokančio paimti krūties neišnešioto kūdikio maitinimą, sumažinti pritvinkusių krūtų skausmą.

Kai kurioms moterys teigia, kad rankiniai pientraukiai yra paprasti naudoti ir yra ekonomiškesnis sprendimas, jeigu tik retkarčiais prireikia nedidelio kiekio pieno. Tačiau dauguma moterų teikia pirmenybę elektriniam pientraukiui. Juos lengviau naudoti, pienas nutraukiamas greičiau. Elektrinį pientraukį galima nusipirkti kūdikiams skirtų prekių parduotuvėse. Jeigu dirbi, galbūt labiau tiks nešiojamas modelis.

Nutrauktą pieną reikia laikyti maitinimui skirtuose buteliukuose arba specialiuose maišeliuose. Kad ir kokia tai būtų pakuotė, neužmiršk ant indelių užrašyti pieno nutraukimo datos. Šaldytuve laikomą pieną reikia suvartoti per 72 valandas. Jeigu pieną užšaldai šaldiklyje, jis gali būti laikomas iki trijų mėnesių.

Naujausi komentarai

 1. Spurgaaa
  Spurgaaa prieš 2 mėn.

  Mano irgi nebeima bet pieno zenkliai mazeja traukiant

 2. User has not uploaded an avatar
  Dianka prieš 1 mėn.

  avietuke parašė:
  Mano neėmė krūties. Pieno turėjau daug. Traukdavau tik pientraukiu

  Pienas greitai nedingo? nes aš bijau, kad jei trauksiu tik pientraukiu man greitai dings pienas😔 nes esu girdejus, kad vaikui reikia vistiek duoti krūtinę, kad prišauktų pieną

 3. Spurgaaa
  Spurgaaa prieš 1 mėn.

  Dianka parašė:
  Pienas greitai nedingo? nes aš bijau, kad jei trauksiu tik pientraukiu man greitai dings pienas😔 nes esu girdejus, kad vaikui reikia vistiek duoti krūtinę, kad pri…

  Deja taip,man jau mazeja

 4. User has not uploaded an avatar
  Dianka prieš 1 mėn.

  Spurgaaa parašė:
  Deja taip,man jau mazeja

  kiek laiko buvo pieno? o Jūs neduodavot kūdikiui pažįsti krūtinę, kad prišaukti pieną?

 5. Spurgaaa
  Spurgaaa prieš 1 mėn.

  Dianka parašė:
  kiek laiko buvo pieno? o Jūs neduodavot kūdikiui pažįsti krūtinę, kad prišaukti pieną?

  Duodavau bet kuo toliau tuo isvis nebeima jos.