Pieno nutraukimas (504)

pieno nutraukimas Pieno nutraukimas. istock.com/Pilin_Petunyia

Pientraukiu gali greitai nutraukti pieną ir turėti jo atsargų tam atvejui, kai nebūsi su kūdikiu. Jeigu netrukus planuoji grįžti į darbą, įgudusi nusitraukti pieną galėsi ir toliau maitinti juo mažylį ir taip palaikyti su juo ryšį nebūdama šalia. Net jei ir liksi vaiko priežiūros atostogų, turėti nutraukto pieno yra patogu – galėsi palikti jį ateinančiai auklei ar tėčiui. Be to, pientraukio naudojimas gali paskatinti pieno gamybą, palengvinti nemokančio paimti krūties neišnešioto kūdikio maitinimą, sumažinti pritvinkusių krūtų skausmą.

Kai kurioms moterys teigia, kad rankiniai pientraukiai yra paprasti naudoti ir yra ekonomiškesnis sprendimas, jeigu tik retkarčiais prireikia nedidelio kiekio pieno. Tačiau dauguma moterų teikia pirmenybę elektriniam pientraukiui. Juos lengviau naudoti, pienas nutraukiamas greičiau. Elektrinį pientraukį galima nusipirkti kūdikiams skirtų prekių parduotuvėse. Jeigu dirbi, galbūt labiau tiks nešiojamas modelis.

Nutrauktą pieną reikia laikyti maitinimui skirtuose buteliukuose arba specialiuose maišeliuose. Kad ir kokia tai būtų pakuotė, neužmiršk ant indelių užrašyti pieno nutraukimo datos. Šaldytuve laikomą pieną reikia suvartoti per 72 valandas. Jeigu pieną užšaldai šaldiklyje, jis gali būti laikomas iki trijų mėnesių.

Naujausi komentarai

 1. viktrija.93
  viktrija.93 prieš 1 m.

  Viktorija.PAV parašė:
  o kiek jum laiko? ir kiek jau taip maitinat ir kaip dazniau paitinat krutim ar buteliuku ? ir kaip su augymo suoleis sekesi ?

  mum jau virs 2.. bet taip maitinau iki 10 men, visada viskas pagal grafikeli budavo iki 6 men buteliukas budavo is reikalo, o nuo 6-10 men jau labai padaznejo.

 2. Patt
  Patt prieš 3 mėn.

  Sveikos mamytes, gal zinot kuo skiriasi elektriniai pientraukiai Medela Swing Maxi nuo Swing Maxi Flex? zinau, kad Flex yra naujesnis modelis, bet pagal galinguma ar garsa, kuo Flex yra geresnis?

 3. Mikkeila prieš 3 mėn.

  Patt parašė:
  Sveikos mamytes, gal zinot kuo skiriasi elektriniai pientraukiai Medela Swing Maxi nuo Swing Maxi Flex? zinau, kad Flex yra naujesnis modelis, bet pagal galinguma a…

  Maxi Flex su naujesne technologija, ale ištraukia netgin11% daugiau pieno nei Maxi. Taip pat, rašo kad greičiau ir labiau mimikuoja vaiko žindyma, dėl ko komfortabiliau jaučiasi mama nusitraukinėdama piena. Tas gaubtas yra naujesnis, geriau prisitraukia prie krūties,

 4. Mascarene
  Mascarene prieš 3 mėn.

  Kaip nutraukti pieno gamybą? Nebemaitinu, o krūtys prisikaupia kas 3 dienas skausmingai 😵

 5. Mi-Mi
  Mi-Mi prieš 3 mėn.

  Mascarene parašė:
  Kaip nutraukti pieno gamybą? Nebemaitinu, o krūtys prisikaupia kas 3 dienas skausmingai 😵

  pas seimos gydytoja paprasyti vaistu