Horoskopai

Meilės suderinamumas: Zodiako ženklai, kurie idealiai dera kartu!

Egzistuoja daugybė meilės rūšių. Pavyzdžiui, platoniška, romantiška, aistringa meilė... Bet ar kada nors susimąstėte, kas lemia šį jausmą?

Zodiako ženklai, su kuriais neįmanoma gyventi (reitinguojame nuo blogiausiai sugyvenamo!)

Kas galėtų pasakyti, kad jūsų poros ryšys truks amžinai? Niekas. Tačiau, sakoma, santykių suderinamumą puikiai gali pakomentuoti žvaigždės.

Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Mamos, gimusios po Jaučio ženklu, – tvirtos, atsakingos, pareigingos, globėjiškos, turi gerą skonį, ypač darbščios.

Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Avinas (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

Avino ženklo mamos – gana aktyvios, ryžtingos, atkaklios, pasitikinčios savimi, stiprios ir bebaimės.

Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Dvyniai (gegužės 22 d.–birželio 21 d.)

Mamos Dvynės – energingos, protingos, mėgstančios bendrauti, universalios, jaunatviškos, smalsios, atviros, originalios ir kūrybiškos.

Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžio ženklo mamos – labai jautrios, turi gerą skonį, jos itin atsidavusios šeimai ir gana sentimentalios.

Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Liūtas (liepos 23 d.–rugpjūčio 23 d.)

Mamos Liūtės – labai žaismingos, dažnai mėgsta lyderiauti, yra gana kūrybiškos, guvios ir labai pasitiki savimi.

Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Mergelė (rugpjūčio 24 d.–rugsėjo 23 d.)   (2)

Paties moteriškiausio Zodiako ženklo mamos labai organizuotos, jų IQ paprastai ypač aukštas, jos skrupulingos ir labai rūpestingos.

Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Svarstyklės (rugsėjo 24 d.–spalio 23 d.)

Svarstyklės – mamos, kurios dažnai pasveria sprendimus, nors joms nėra svetimas ir spontaniškumas. Mamos Svarstyklės aktyviai domisi vaikų auklėjimu.

Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Skorpionas (spalio 24 d.–lapkričio 22 d.)

Atsakingumas, atsidavimas, rūpestingumas, lankstumas, dvasingumas – visa tai apie mamas Skorpiones.

Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Šaulys (lapkričio 23 d.–gruodžio 22 d.)

Mamos Šaulės – linksmos, dažniausiai optimistiškos nuotaikos, išmintingos, sąžiningos, ieškančios naujovių ir nuotykių.

Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Ožiaragis (gruodžio 23 d.–sausio 20 d.)

Kas būdinga mamoms Ožiaragėms? Santūrumas, atsakingumas, puikūs laiko planavimo įgūdžiai, darbštumas ir stropumas.

Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Vandenis (sausio 21 d.–vasario 19 d.)

Mamos Vandenės. Kokios jos? Linksmos, joms nesvetimas ryžtingumas, mėgsta laužyti stereotipus, maištauti, eksperimentuoti.

Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Žuvys (vasario 20 d.–kovo 20 d.)

Mamos Žuvys – ramios, tačiau jausmingos, gilios asmenybės, kurioms itin artıma empatija, jos itin jausmingos, dvasingos.

Zodiako ženklai ir mamos charakteris

Ką gimimo data gali pasakyti apie tai, kokia esate mama? Pasirodo, vaikų auklėjimo subtilybėms šiek tiek įtakos gali turėti ir žvaigždės.

Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Avinas (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

Po Avino ženklu gimę vaikai yra labai aktyvūs, užsispyrę ir savarankiški.

Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)   (33)

Jaučio ženklo žmonės yra geraširdžiai, ištikimi ir atkaklūs, tačiau lėtesni, nemėgsta pokyčių.

Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Dvyniai (gegužės 22 d.–birželio 21 d.)

Dvynio ženklo žmonės iš prigimties yra smalsūs, protingi, puikiai sutaria ir mielai bendrauja su žmonėmis.

Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)   (28)

Vėžiai yra labai jautrūs, emocingi, nuolat siekia švelnumo ir meilės.

Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Liūtas (liepos 23 d.–rugpjūčio 23 d.)

Liūtai yra ryškios asmenybės nuo pat pirmųjų dienų. Jie linksmi, draugiški, drąsūs, tačiau kiek egocentriški.

Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Mergelė (rugpjūčio 24 d.–rugsėjo 23 d.)

Mergelės yra svajingos, ramios, santūrios asmenybės, kurioms ypač svarbi tvarka bei estetika.

Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Svarstyklės (rugsėjo 24 d.–spalio 23 d.)   (1)

Svarstyklės yra išskirtinai draugiškos, tikros kolektyvo sielos, su kuriomis visada linksma ir įdomu.

Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Skorpionas (spalio 24 d.–lapkričio 22 d.)

Skorpionai pasižymi giliu vidiniu pasauliu, įžvalgumu, jautrumu aplinkiniams.

Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Šaulys (lapkričio 23 d.–gruodžio 22 d.)

Šauliai yra labai linksmi, pozityvūs ir nuolat naujovių ieškantys žmonės.

Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Ožiaragis (gruodžio 23 d.–sausio 20 d.)

Po Ožiaragio ženklu gimę vaikai yra labai savarankiški, atsakingi, atkaklūs.

Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Vandenis (sausio 21 d.–vasario 19 d.)   (1)

Vandeniai yra kūrybingi, protingi, labai altruistiški, tačiau linkę laužyti taisykles.

Vaiko charakteris pagal Zodiako ženklą: Žuvys (vasario 20 d.–kovo 20 d.)

Po Žuvų ženklu gimę vaikai yra meniški, jautrūs, meilūs.

Zodiako ženklai ir vaiko charakteris   (35)

Astrologai tiki, kad žmogaus gimimo dienos nulemtas zodiako ženklas suteikia jam tam tikras asmenines savybes.