Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Šaulys (lapkričio 23 d.–gruodžio 22 d.)

Tėčio Zodiako ženklas Šaulys chekart | Shutterstock.com

Šaulio ženklo tėčio stiprybės

Iniciatyvumas, laki vaizduotė, energingumas, prieraišumas, mokėjimas sukurti stiprius, draugiškus santykius su vaiku, linksmumas.

Šaulio ženklo tėčio silpnybės

Pernelyg didelis nerūpestingumas, nebrandumas, pareigų vengimas, lengvabūdiškumas.

Po Šaulio ženklu gimusios garsenybės

Bredas Pitas, Dikas Vav Daikas, Noelis Kovardas, Styvenas Spielbergas.

Šaulio ženklo tėčio auklėjimo stilius

Šie tėvai – tikri teigiamų emocijų ugnikalniai! Jie turi visą jūrą kūrybinių idėjų ir visada žino tikrą okeaną įdomių žaidimų. Tai be galo mylintys tėčiai, besižavintys savo atžalų talentais ir visais įmanomais būdais besistengiantys padėti joms tuos talentus atskleisti.

Pradžioje tėvystė gali sukelti Šauliui šiek tiek sunkumų: jis gali būti kažkiek pasimetęs ir ne iki galo suprasti, ko iš jo tikimasi. Bet laikui bėgant jis nuoširdžiai prisiriša prie vaikelio ir tampa be galo rūpestingu tėčiu. Vaikui paaugus, jį su tėvu dažnai sieja stiprūs draugiški santykiai, kupini pasitikėjimo ir šilumos. 

Šauliai visą gyvenimą moko savo vaikus, kad kiekviena diena suteikia mums pamoką, kurios pamiršti nevalia. Jie mėgsta riziką, ir to paties moko savo atžalas: šoka kartu su jais su parašiutu, pasiima į kelionę, kur teks išgyventi laukinėje gamtoje arba sugalvoja kitą grūdinančią avantiūrą. Jie taip pat moko vaikus nenusiminti net tada, kai situacija atrodo beviltiška, visada eiti į priekį, savo tikslų ir svajonių link.

Šauliai – tikri kosmopolitai. Jie gali trimetį vaiką ir į baidarių žygį kartu pasiimti, ir į pokerio turnyrą pas Aleksandrą (kurio jus nė karto nematėte, nes tarp cigarečių dūmų Aleksandro virtuvėje nieko nesimato), ir į Metallicos koncertą Berline („o ko ne? Juk čia nėra ką skristi, tegul pripranta!“). Atskira laimė, jei Šauliui gims dukra – nes ji būtinai lankys boksą, penkiakovę, futbolą (ir tai nediskutuotina, nes jis taip pasakė).

Šauliai trokšta, kad jų vaikai būtų geriausi visame kame, kad išnaudotų visas savo gyvenimo galimybes. Deja, toli gražu ne visada tos svajonės yra lengvai įgyvendinamos: nepaisant visų gerų ketinimų, Šauliai nėra linkę aukoti daug laiko vaikų vystymui ir kartais gali bėgti nuo savo pareigų. Jie turėtų suprasti, kad vaikų auklėjimas - tai ne tik šventė, bet ilgametis darbas, reikalaujantis daug kantrybės ir atsidavimo.

Šaulių vaikai anksti užauga ir tampa be galo savarankiški ir atsakingi, sugebantys rasti išeitį iš bet kokios situacijos. Nes kai tau penkeri, o tėtis užmigo bare, pilname futbolo fanų – nori to ar ne, o suktis išmoksi, iš tikrųjų.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.

Skelbimai

6,00 €
57 cm | M
7,00 €
56 | 28 | 3XXL
2,90 €
40 | 12 | M