Nėštukės svorio skaičiuoklė

Registruok svorį nėštumo metu ir stebėk progresą!

Kad palyginimas būtų tikslus, sverkis visuomet tuo pačiu metu — rytais prieš pusryčius, geriausia vienais apatiniais. Svertis reikia paskutinę atitinkamos savaitės dieną.

KMI:  ()
  Min Vid Max Mano svoris
0 savaičių
2 savaitės
4 savaitės
6 savaitės
8 savaitės
10 savaičių
12 savaičių
14 savaičių
16 savaičių
18 savaičių
20 savaičių
22 savaitės
24 savaitės
26 savaitės
28 savaitės
30 savaičių
32 savaitės
34 savaitės
36 savaitės
38 savaitės
40 savaičių

Svorio nėštumo metu augimo grafikas

Pagal 2009 m. patikslintas IOMrekomendacijas.
Ši svorio nėštumo metu skaičiuoklė yra pakankamai universali, tačiau, atsižvelgdamas į tavo kūno ypatumus ir nėštumo eigą, gydytojas gali rekomenduoti tau priaugti šiek tiek daugiau ar mažiau svorio. Pavyzdžiui, nėštukės, kurias labai vargina pykinimas, pirmaisiais mėnesiais ne tik kad nepriauga, bet ir netenka svorio. Tokiu atveju vadovaukis gydytojo rekomendacija.

Komentarai

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  dolzenka prieš 3 sav.

  Princess R parašė:
  Na realiai pas mane nestumas,tai trecias 😳 tik,kad pirmieji du nesekmingi..

  ziurint kuria savaite nutrukdavo nesekmingi nestumai. As, vz., esu labai liekna. Pirmas nestumas 13 savaiciu nutruko, antras nestumas sekmingas, bet visi net bunant 6 menesius nesciai sakydavo, kad gal pagalve isikisk po drabuziais, kad nors kiek nescia atrodytum Uztat dabar trecias nestumas, jau anksciau pasimate

 2. User has not uploaded an avatar
  Princess R prieš 2 sav.

  dolzenka parašė:
  ziurint kuria savaite nutrukdavo nesekmingi nestumai. As, vz., esu labai liekna. Pirmas nestumas 13 savaiciu nutruko, antras nestumas sekmingas, bet visi net bunant…

  Ow.. na tada gal ir man nera ko stresuot 😳 nes pirmas nutruko 9+4. antras apie 6sav.

 3. User has not uploaded an avatar
  loreta19930723 prieš 2 sav.

  Na mano ugis 176cm, ir pries nestum sveriau 82kg, per nestuma, pradzioj nukrito iki 79kg ir dabar jis vis svyruoja 79-80kg. priklauso nuo to ka valgiau praejusia diena, nes sveriuosi kiekviena ryta, tai galim sakyti dar nieko nepriaugau, o jau yra pilnai 19 savaiciu. ir pilvo beveik nesimato...

 4. User has not uploaded an avatar
  Liepiukas2017 prieš 2 sav.

  As per paskutine savaite priaugau daugiau nei 1kg kai iki to 1kg budavo tik po geru 3 sav 😀 ir dabar nezinau ar nuo ta ka suvalgiau ar kaip cia? 🤔 bet ir apetita geresni jauciu 🍽 tai valgyt noriu o kita syki net bijau kad perdaug nesverciau nes esu skaicius kad nera gerai priaugti labai daug
  Jau esu viso priaaugus iki siandien : 4.6kg

 5. User has not uploaded an avatar
  ataka prieš 1 sav.

  Aš liekna, kai 30sav bendradarbiams pasakiau kad už 2sav išeinu į dekretą jie nesuprato apie ką aš čia. Pilvo beveik nesimatė,nebent bųdavo labai aptemti rūbai. Nuo 33sav pilvelis staigiai padidėjo