Nėštukės svorio skaičiuoklė

Registruok svorį nėštumo metu ir stebėk progresą!

Kad palyginimas būtų tikslus, sverkis visuomet tuo pačiu metu — rytais prieš pusryčius, geriausia vienais apatiniais. Svertis reikia paskutinę atitinkamos savaitės dieną.

KMI:  ()
  Min Vid Max Mano svoris
0 savaičių
2 savaitės
4 savaitės
6 savaitės
8 savaitės
10 savaičių
12 savaičių
14 savaičių
16 savaičių
18 savaičių
20 savaičių
22 savaitės
24 savaitės
26 savaitės
28 savaitės
30 savaičių
32 savaitės
34 savaitės
36 savaitės
38 savaitės
40 savaičių

Svorio nėštumo metu augimo grafikas

Pagal 2009 m. patikslintas IOMrekomendacijas.
Ši svorio nėštumo metu skaičiuoklė yra pakankamai universali, tačiau, atsižvelgdamas į tavo kūno ypatumus ir nėštumo eigą, gydytojas gali rekomenduoti tau priaugti šiek tiek daugiau ar mažiau svorio. Pavyzdžiui, nėštukės, kurias labai vargina pykinimas, pirmaisiais mėnesiais ne tik kad nepriauga, bet ir netenka svorio. Tokiu atveju vadovaukis gydytojo rekomendacija.

Komentarai

Naujausi komentarai

 1. Laumeja
  Laumeja prieš 2 mėn.

  Lullu parašė:
  Gali būti kad ir mėsos nevalgote. Aš prieš savaites 2-3 pradėjau valgyti (esu vegetarė tokia 90%) bet pradėjau valgyti raudoną mėsą tris kart savaitėj ir svoris man…

  As niekada nebuvau vegetarė, prieš pastojant visokią mėsą valgiau. Tiesiog pastojus negaliu prisiversti, ji man smirdi ir vimdo. Kartais valgau per ašaras irgi dėl leliuko, bet kartais net kąsnio neišeina nuryti

  O lialia mano tai ir taip labai didelė, viršijam apskaičiuota svorį

 2. SonataRainienė
  SonataRainienė prieš 1 mėn.

  Sveikos. Mums yra 13 savaičių ir 4 dienos ir šiai dienai -10kg. Valgau normaliai: mėsytė, bulvės ir pan, o va į saldainius net žiūrėt negaliu. Ir labai daug vėmiau. Bet vaikutis auga sveikas, jam viskas gerai.

 3. Ringailiux
  Ringailiux prieš 1 mėn.

  Laumeja parašė:
  As niekada nebuvau vegetarė, prieš pastojant visokią mėsą valgiau. Tiesiog pastojus negaliu prisiversti, ji man smirdi ir vimdo. Kartais valgau per ašaras irgi d…

  Smirda ir vimdo, bent man, tai nuo prekybos centrų mėsos, kuri visa visada būna prileista spec. gelio svoriui padidinti ir kuris kepant pasileidžia į keptuvę "vandenuko" pavidalu. Tokios mėsos ir mano mažylei jokiais būdais neįsiūlysi - stumia tolyn ir viskas. Kai pradėjom iš turgaus pirkti patikimų ūkininkų mėsą tai nei ji smirda, nei "vandenuką" paleidžia, o ir mes abi su mažyle ją noriai kertam

 4. Coda
  Coda prieš 1 sav.

  Jokio skirtumo is kur mesa, bent jau man smirda visokia is vyro mamos namine vezames tai negaliu net uzuosti. Su pirmu nestumu nevalgiau mesos kol nepraejo pykinimas (6-7men).
  Su pirmu priaugau 12kg

 5. Mieganti
  Mieganti prieš 1 sav.

  as mesos si kart pirmus 3 menesius irgi nevalgiau, nes labai vimde.

  Su pirmu priaugau 11kg, dabar su antru 38 sav. irgi turiu 11kg