Nėštukės svorio skaičiuoklėNėštukės svorio skaičiuoklė

Registruok svorį nėštumo metu ir stebėk svorio augimą!

Kad palyginimas būtų tikslus, sverkis visuomet tuo pačiu metu — rytais prieš pusryčius, geriausia vienais apatiniais.

Svertis reikia paskutinę atitinkamos nėštumo savaitės dieną.

KMI:  ()
  Min Vid Max Mano svoris
0 savaičių
2 savaitės
4 savaitės
6 savaitės
8 savaitės
10 savaičių
12 savaičių
14 savaičių
16 savaičių
18 savaičių
20 savaičių
22 savaitės
24 savaitės
26 savaitės
28 savaitės
30 savaičių
32 savaitės
34 savaitės
36 savaitės
38 savaitės
40 savaičių

Svorio nėštumo metu augimo grafikas

Pagal 2009 m. patikslintas IOMrekomendacijas.
Ši svorio nėštumo metu skaičiuoklė yra pakankamai universali, tačiau, atsižvelgdamas į tavo kūno ypatumus ir nėštumo eigą, gydytojas gali rekomenduoti tau priaugti šiek tiek daugiau ar mažiau svorio. Pavyzdžiui, nėštukės, kurias labai vargina pykinimas, pirmaisiais mėnesiais ne tik kad nepriauga, bet ir netenka svorio. Tokiu atveju vadovaukis gydytojo rekomendacija.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  IIGG prieš 1 sav.

  rokid parašė:
  Gal skysciai kaupiasi?nes toks svorio augimas manau tikrai nera normalus.Man su pirmu nėštumu nuo 14sav. Po 1kg priaugdavau tai išviso 26 ant galo buvo Pakolkas…

  Nzn visų tyrimai geri, lyg ir netinstu. O dėl svorio nepergyvenu, gyd sakė kai kurioms taip būna... Nu ką padarysi, po pirmo kankinausi kol numečiau, numesiu ir dabar

 2. User has not uploaded an avatar
  m.lina prieš 1 sav.

  IIGG parašė:
  Aš su pirmu nestumu buvau priaugusi 29 kg o dabar panašu, kad bus dar daugiau, nors iki 20 sav viskas buvo labai gražu, vos vos tik augo svoris, o dabar į savait…

  Nenusimink, as su pirmu nestumu priaugau 31,5 kg buvau tikras banginis. Svarbiausia yra ne kiek priaugi, o svarbu kad po to nukristu visi tie kg. Taip kad dziaukimes nestumu ir nestresuokim del kg. Db mano antras nestumas ir jauciu busiu vel meska

 3. User has not uploaded an avatar
  Gytele prieš 3 d.

  Oi as su pirmu vaiku priaugau 24 kg, dabar jauciu, kad daugiau priaugsiu. Sunkiai net jauciuosi, o dar tik 24 savaite, tai pergyvenu, kad pabaigoje reikes tik lovoje guleti.

 4. perlas85
  perlas85 prieš 3 d.

  Gal busiu ir nesuprasta, bet pasidalinsiu savo patirtim. Su pirmu nestumu leidau sau but nesciai, valgyt ko noriu ir tikejau , kad " kaip visom" nukris po gimdymo. To rezultatas daugiau negu 20 kg( po to nebesisveriau, nes jau ir taip sau baisiai atrodziau). Pagal grafika( kol pildziau), tai 34 sav. Sveriau 21+.
  Aisku, niekas man taip stebuklingai nenutirpo. Liko + 10, kuriuos sunkiai numeciau po 1,5 metu. Maitinant svoris pats netirpo.
  Kai pastojau antra karta, tai nusprendziau taip nebedaryt ir savo noru ryti neteisinti nestumu. Dietu tikrai nesilaikau, suvalgau ir saldumynu( siaip ju poreikis yra tik nestumo metu, siaip nemegdavau.), bet tikrai pagalvoju pries dedama bet ka I burna. Noriu kazko uzkast, tai renkuos obuoli, o ne keksiuka ar torto gabala. Ir dabar man prasidejo 33 savaite, viso turiu +5.5 kg. Manau, kad man puikiai sekas ir jei per likusi laika ir priaugsiu nemazai, tai vistiek bus daug maziau nei su pirmu nestumu. Tyrimai buvo geri ir su pirmu nestumu ir dabar . Nestumo gale labai tinau, manau, kad ir dabar tas pats laukia. Bet cia jau ne lasinukai, bus lengviau numesti ?

 5. Nauja_mamyte...
  Nauja_mamyte... prieš 3 d.

  perlas85 parašė:
  Gal busiu ir nesuprasta, bet pasidalinsiu savo patirtim. Su pirmu nestumu leidau sau but nesciai, valgyt ko noriu ir tikejau , kad " kaip visom" nukris po gimdymo. …

  Super istorija, tikrai esat ikvepimas visoms mamytems ??