Nėštukės svorio skaičiuoklė

Registruok svorį nėštumo metu ir stebėk progresą!

Kad palyginimas būtų tikslus, sverkis visuomet tuo pačiu metu — rytais prieš pusryčius, geriausia vienais apatiniais. Svertis reikia paskutinę atitinkamos savaitės dieną.

KMI:  ()
  Min Vid Max Mano svoris
0 savaičių
2 savaitės
4 savaitės
6 savaitės
8 savaitės
10 savaičių
12 savaičių
14 savaičių
16 savaičių
18 savaičių
20 savaičių
22 savaitės
24 savaitės
26 savaitės
28 savaitės
30 savaičių
32 savaitės
34 savaitės
36 savaitės
38 savaitės
40 savaičių

Svorio nėštumo metu augimo grafikas

Pagal 2009 m. patikslintas IOMrekomendacijas.
Ši svorio nėštumo metu skaičiuoklė yra pakankamai universali, tačiau, atsižvelgdamas į tavo kūno ypatumus ir nėštumo eigą, gydytojas gali rekomenduoti tau priaugti šiek tiek daugiau ar mažiau svorio. Pavyzdžiui, nėštukės, kurias labai vargina pykinimas, pirmaisiais mėnesiais ne tik kad nepriauga, bet ir netenka svorio. Tokiu atveju vadovaukis gydytojo rekomendacija.

Komentarai

Naujausi komentarai

 1. geliunera
  geliunera prieš 1 sav.

  Kukuskaas parašė:
  Sveikos,buvau pas gine siandien per 5 savaites priaugau 3.5kg 😀dabar man 18 savaiciu.Gydytoja nieko nesake,bet pati kazkaip pagalvojau kad ganetinai daug per toki t…

  Sakyciau, ziurekit i savijauta. Jei valgot dvigubom porcijom, ar daug saldumynu, tai manau ir ne nestumo metu tiek priaugt galima Jei ne, taip pat reiktu ziuret, gal pilvukas didelis, vandenu daug? visad, jei kyla klausimu, klauskit visu pirma priziurincio gydytojo. Mes gi jusu nematom

 2. geliunera
  geliunera prieš 1 sav.

  O as va pati katik is gydytojos, jau yra pilnos 37 savaites su trupuciu, pries pora dienu pilvas nusileido, tai jau laukimas prasidejo o priaugau apie 7kg ir visi jie galima sakyt ant pilvo, nes nuo pacios net nukrite yra siaip net gydytojos paklausiau, ar ne per mazai, tai sake viskas gerai labai gerai atrodau bet kitaip turbut ir but negalejo, nes pastoviai lakstyt paskui dar dveju neturinti suneli reikia o ir valgau tik tiek, kiek reikia pasimokiau su pirmu nestumu, tai jokiu bandeliu nebekemsu, nes su mano medziagu apykaita numest pakui baisiai sunku buvo..

 3. User has not uploaded an avatar
  Kotryna91 prieš 1 sav.

  As jau menesi irgi panasiai laikausi vietoje

 4. Arbateelee
  Arbateelee prieš 1 d.

  Ar galima antrą niestumą skaičiuoti, neištrynus pirmojo?? Norėtusi palyginti

 5. geliunera
  geliunera prieš 1 d.

  Arbateelee parašė:
  Ar galima antrą niestumą skaičiuoti, neištrynus pirmojo?? Norėtusi palyginti

  As tiesiog nusikopijavau i kompa kazkaip neradau, kad butu galima dvi lenteles pildyt..bet gal perdare ka, reiktu vel paieskoti su vaikuciu augimu noreciau ta padaryt