Nėštukės svorio skaičiuoklėNėštukės svorio skaičiuoklė

Registruok svorį nėštumo metu ir stebėk svorio augimą!

Kad palyginimas būtų tikslus, sverkis visuomet tuo pačiu metu — rytais prieš pusryčius, geriausia vienais apatiniais.

Svertis reikia paskutinę atitinkamos nėštumo savaitės dieną.

KMI:  ()
  Min Vid Max Mano svoris
0 savaičių
2 savaitės
4 savaitės
6 savaitės
8 savaitės
10 savaičių
12 savaičių
14 savaičių
16 savaičių
18 savaičių
20 savaičių
22 savaitės
24 savaitės
26 savaitės
28 savaitės
30 savaičių
32 savaitės
34 savaitės
36 savaitės
38 savaitės
40 savaičių


Svorio nėštumo metu augimo grafikas

Pagal 2009 m. patikslintas IOMrekomendacijas.
Ši svorio nėštumo metu skaičiuoklė yra pakankamai universali, tačiau, atsižvelgdamas į tavo kūno ypatumus ir nėštumo eigą, gydytojas gali rekomenduoti tau priaugti šiek tiek daugiau ar mažiau svorio. Pavyzdžiui, nėštukės, kurias labai vargina pykinimas, pirmaisiais mėnesiais ne tik kad nepriauga, bet ir netenka svorio. Tokiu atveju vadovaukis gydytojo rekomendacija.

Naujausi komentarai

 1. Viktorija.PAV prieš 5 mėn.

  miggle22 parašė:
  Sveikos, kaip save prilaikot kad nevalgyt per daug? Pastaruoju metu nebesusitvarkau su auganciu svoriu, labai valgyti norisi ir saldumynu

  ir as sen pastebejau kad storule biski is veido vel pasidariau kai vyras kompe paskutinia musu foto pagrindine padare oj blemba reik nustot est 😂nors is pradziu svoris krito ir sake kad suhudau bet dabar paziurint nieko blin panasaus panasu kad vel viskas grista 😈pasidariau panasi i vyra tai tikrai visados budavau huda labai

 2. User has not uploaded an avatar
  Austeja-Dominyka prieš 3 mėn.

  kai nori saldziai isgerk vandens stikline ar obuoly suvalgyk,tik ne saldumynai man 12 savaiciu nustate gesticid debeta cukrus sieke 7 net tad as sutikau be vaistu 1 men dieta kad jis stabilizuot ir nepakenktu kudikiui. Atsisakiau cukraus,saldumynu,myltiniu gaminiu,gazuotu gerimu vaisiu kur daug cukraus nesveiko maisto ir man pavyko isivale organizmas kraujas,celiulitas dingo. Dabar man 26 savaites saldumynu valgau su saiku tai yra 1 bandele ar 2 i savaite cukraus nebevartoju net paciai lengviau valgau 5-6 kartus per diena. Svorio priaugu po 1-1.5 per menesi sake viskas atitinka pagal nestumo laikotarpi man 38 metai.Did virsvoris mamytei kenkia viskam,slapimui,kraujotakai,inkstam,kepenim,klubams ir paciai suku bus veliau. Beja daug reik vaikscioti,plaukioti,kad kraujotaka but geresne.

 3. lina.jasmontiene
  lina.jasmontiene prieš 3 mėn.

  Jau 22 sav saldumynu noriu kaip niekad. Nelabai pries nestuma valgydavau. Taip zinau judeti reikia bet kai daugiau pavaikstau ar namie tvarkausi tai vakare is lovos negaliu islipti. Vyras kelis kartus padejo nueiti iki toleto. Labai strenas skaudejo. Dabar sakiau jokiu tvarkymu plovimu grindu, siurbliavimu,langu valymu 😓.pagal lentele mano svoris mazas 22sav 67kg. Jauciuos sunkiai kojos ir ranku pirstai patine. Uzgulusi nosis . Nakty negaliu miegoti neisipurkusi vaistu. Nors zinau kad negalima naudoti jokiu purskalu. Bet nakty tai reik kazkaip miegoti😊

 4. olia2603
  olia2603 prieš 3 mėn.

  Man 21 savaite, svoris 57.7 pries niestuma buvo 56. Pirmus men buvau numetus 2 kg, nes nevalgiau mesos, ir nieko riebaus, tik ryziai, makaronai vaisiai darzoves.. po 14 sav pradejau valgyt mazdaug viska tai svoris pradejo augti

 5. User has not uploaded an avatar
  Lapajevaite prieš 3 mėn.

  As nezinau, kaip jus, bet as per dvi savaites nepriaugau nei gramo, gal obuoliai kalti, o gal daznas begiojimas i lauka 😊
  27+5saw sveriau 56,45
  30+5 saw svoris nepakito ir liko toks koks buvo,