7 mėnesių kūdikis

Kai mažylis išmoksta pagriebti daiktą, kitas jaudinantis ir reikalaujantis sumanumo žingsnis – perimti jį iš vienos rankytės į kitą. Kurį laiką judviejų mažylis tiek daug eksperimentuos abiem rankom, kad niekaip nesuprasit, ar jis dešiniarankis, ar kairiarankis. Iš tiesų šitai paprastai paaiškėja gerokai vėliau. Kuriai rankai teikiama pirmenybė, gali išryškėti maždaug suėjus devyniems mėnesiams, tačiau net ir vėliau mažyliai gerai valdo abi rankas ir yra linkę būti abirankiai – kartais net iki pradeda lankyti mokyklą.

Duok savo mažyliui iš įvairių medžiagų pagamintų ir įvairius garsus skleidžiančių žaislų, taip pat kitų įdomių (bet saugių) daiktų, su kuriais jis galėtų žaisti ir juos tyrinėti. Labiausiai kūdikiams patinka žaislai, kurie paspaudus švilpia ar cypia, linguojantys žaislai, taip pat muzikiniai ar su blykčiojančiomis švieselėmis, minkšti sviedinukai, pagaminti iš medžiagos ar gumos. Kas kelios dienos keisk duodamus žaislus, kad jie nenusibostų.

Faktas

Nors kūdikiai auga įvairiose kultūrose, kūdikiai – tiek Europoje, tiek Šiaurės ar Pietų Amerikoje, tiek Afrikoje – tarp 6 ir 15 mėnesių vis labiau bijo išsiskirti su mama ir tėčiu.

2017 m. Liepos m. Mamukai :)

1. Reda_a
    Reda_a prieš 8 val.

Egle Tamas parašė:
    Sunus nuo pat pradziu geria is tokio, labai patinka: https://www.viskaskudikiui.lt/gertuves/141-munchkin-miracle-6m-neissiliejantis-puodelis.html

jus maitinate mp? iskart mokejo sunus gert is tokio puodelio? nes as masciau pirma pirkt tokia Avent gertuve su snapeliu https://m.1a.lt/vaikams_kudikiams/maitinimas_ir_prekes_mamoms/irankiai_maitinimui/philips_avent_scf_55100 ar jus patartumet pirkt iskart kaip jusu puodeli?

2. Reda_a

IngridV parašė:
    Bandziau aptamil, net ant dezutes parasyta, kad kartaus skonio. Kiek skaiciau, ir kiti tokie. Bet gal ir ne visi...

masciau ir as aptamil pirkt... bet dar yra hipp ir nan misinukai.situos bandet?

3. Reda_a

Pūga_ parašė:
    Manoji geria Aptamil kiekvieną butelį ragauju dėl temp labai saldus

Geria Aptamil HA?

4. Reda_a

Miaška parašė:
    Pas mane irgi ziojasi labai noriai turbut reikia laiko kol ismoks pataikyti i burnyte.Ai dar labiau domina bliudeli paragaut

maniskis bevalgydamas daznai dar ciulpia celafanini seilinuka ir stveria man is ranku bliudeli

5. Miaška
    Miaška prieš 51 min.

Reda_a parašė:

Mano panele tai ta seilinuka isvis nutraukia tuoj pat galvoju visgi reikia is ikea nusipirkt tuos marskinukus valgymui.
    Jus raset vandenuka duosit kai mesyte ivesit?jusu vaikutis domisi maistu,ar labiau rupi mp?o misinys kosei balinti kaip supratau?