1 mėnesio (4 savaičių) kūdikis

Judviejų mažylis „atranda“, kad turi rankytes ir kojytes, pirštukus. Iki šiol jis nesuvokė, kad galūnės yra jo kūno dalis ir kad jis gali kada panorėjęs sugriebti jas.

Žaidimai, kuriose „dalyvauja“ jo kojytės ir rankytės – tokie kaip „Virė virė košę“, „Kinku linku“ – padės mažyliui sutelkti dėmesį į jas. Be to, jie jam yra smagūs.

Dabar mažylis pradeda daugiau kalbėti. Žinoma, ne žodžiais, bet jo gugavimas ir narnėjimas rodo, kad pradeda vystytis kalbos įgūdžiai. Labiausiai jam patinkantis garsas yra žmogaus balsas, ypač mamos.

Kalbink mažylį kiekviena pasitaikiusia proga. Ypač įdėmiai jis klausosi aukštų balsų, todėl tikrai jį sudominsi, jei kalbėsi tai aukštesniu, tai žemesniu balsu. Tokia dainuojama intonacija tėvai paprastai kalbina kūdikį visose kultūrose.

Faktas

Statistikos departamento duomenimis, 2010 m. pradžioje kas penktas Lietuvos gyventojas buvo vaikas (iki 18 m.)

2017 m. Rugpjūtinukai ❤️

Renapa prieš 2 val.

noriuangeliuko parašė:
    Kazkuri mamyte klause del sypseneliu, manoji jau keliskart nusisypsojo kalbinama, bet dar mazai, matyt turi dar truputi paaugt, kaip laukiu kai prades pastoviai syp…

Musiskis sypsosi ryte daznai nu ir siaip kartais kai pagauni gera akiu kontakta mes su vyru juokiames kad db zaidziam zaidima “prajuokink mane” 🙈 lb gera kai nusisypso laukiu kai jau kvatot prades

2. mazytis59
    mazytis59 prieš 25 min.

mazos pedutes parašė:
    Oho! +1.6!!! Gerai auga, šaunu taip ir toliau ;)

Mes namie sverem matavom tai mazdaug +1210kg ir +5cm

3. mazytis59
    mazytis59 prieš 24 min.

mazytis59 parašė:
    Mes namie sverem matavom tai mazdaug +1210kg ir +5cm

Cia gerai per 3sav ?

4. mazytis59
    mazytis59 prieš 19 min.

Kazkoks kosmaras nuo 21val iki 23val ant papulio. Valgo, nerami,muistos raitos, verkia ar neprivalgo ar ka ?

5. LauraLT
    LauraLT prieš 14 min.

mazytis59 parašė:
    Cia gerai per 3sav ?

dvigubai daugiau nei musu leliukas