Kūdikiui 3 mėnesiai ir 1 savaitė

Tavo mažylis tikriausiai jau guguoja daug raiškiau, tačiau dabar jis bando tarti ir priebalsius – p ir b, m ir l. Taip atsiranda pirmieji „ma-ma“ ir „tė-tė“. Iš pradžių jis nepriskiria šiems garsams jokios konkrečios prasmės (tačiau judu, žinoma, priskirsite) – tiesiog jam lengviausia ištarti šiuos skiemenis. Džiaugsminga tavo reakcija į šiuos „žodžius“ skatina kūdikį juos kartoti.

Įdomus faktas: „mama“ ir „tėtė“ ir jų variacijos paprastai yra pirmieji žodžiai bet kurioje kalboje.

Be to, kūdikis žino, kaip savo balsu gali atkreipti tavo dėmesį. Dabar ypač svarbu su juo kalbėtis. Kai kūdikis veblena p-p-p-p, atkartok jam šiuos garsus. Ir daug kalbėk normalia kalba. Kai šnekini kūdikį, vadink jį vardu. Dainuok jam. Kūdikiams patinka, kai tėvai švelniai dainuodami juos myluoja ir priglaudžia. Nemoki lopšinių? Tavo mėgstamos rock ar pop melodijos irgi puikiausiai tiks.

Faktas

Jeigu kūdikį maitini mišiniais, per metus tam turėsi skirti nemažai pinigų.

2017 m. birželio mėnesio mamukai :)

1. Šypsena5
    Šypsena5 prieš 1 d.

Pupcis parašė:
    Gal kas zino babybjorn gultuko padetis kada keiciasi? Taprasme nuo kurio amziaus ar svorio galima i vidutine pereiti padeti?

Juk ten yra miego, poilsio ir zaidimu padetys as zaidimu padeti t.y.auksciaysia padarau kai zaidziam arba kad viska stebetu pvz kai valgyt gaminu, miegojimo kai buna pavargusi ir lyzineja...o del svorio to nezinojau ;) jeikas zino idomu ir man ;)

2. Šypsena5
    Šypsena5 prieš 1 d.

Pupcis parašė:

Kelmutė prieš 1 d.

Terax parašė:
    O kiek jus laiko dabar kovojat? Yra pagerejimu?

Berimai prasidejo mazdaug kai mazytei buvo 3sav ir tesiasi iki dabar (kita sav 3men), nors dabar jau visai mazai beria, zandukus siek tiek ir krutine. Kai baisieji spuogiukai apmazejo, tada pradejom maudyti kiekviena vakara, naudodavau bebble prausikli, bet nesenai pastebejau, kad jai jis labai sausina odele, tai dabar maudom tik gryname vandenuke ir naudojam 2k dienoj emoliantus (dabar naudojam BIODERMA, esu labai juo patenkinta) ir uzsisakiau kaip tik siandien irgi is biodermos duso aliejuka, kiek domejausi, tai labai giriamas jis, matysim, gal ir sitas bus mums superinis. Dar vakarais ar kai matydavau kad pradeda berti patepdavau Bepanthen tepalu, apramindavo siek tiek odele. Ir zinoma gerasias bakterijas duodu (Gefilus). Rytoj bus pakartotinas paselio atsakymas, matysim kaip cia mums bus toliau ir ka gydytoja sakys...

Kelmutė prieš 1 d.

S

Terax parašė:
    O kiek jus laiko dabar kovojat? Yra pagerejimu?

Emoliantas BIODERMOS ir uzsisakiau duso alieju.

Mille prieš 7 val.

Kelmutė parašė: