9 mėnesių kūdikis

Tavo mažylis tikriausiai yra be galo drauginga ir bendrauti mėgstanti būtybė... iki pasirodo koks nepažįstamasis. Daugelis šio amžiaus kūdikių pradeda bijoti ar drovėtis svetimų žmonių. Kai kurie netgi pradeda šalintis pažįstamų giminaičių ir draugų ir nori būti tik su mama. Šis periodas gali būti toks trumpas, kad tu jo beveik nepastebėsi, tačiau jis gali tęstis ir ištisus mėnesius – tai priklauso nuo vaiko charakterio.

Padėkite savo mažyliui išmokti jaukiai jaustis svetimų žmonių draugijoje – dažniau pasižmonėkite jam nepažįstamų žmonių būryje. Tačiau pasistenkite, kad tie žmonės per daug aktyviai nesibrautų į mažylio erdvę: jiems tikriausiai seksis daug geriau, jeigu jie bandys „prisijaukinti“ jį pamažu, iš pradžių netgi ne per labiausiai kreips į jį dėmesį. Jie gali iš tolo nusišypsoti mažyliui arba pasiūlyti jam įdomų žaisliuką, kai jis saugiai įsitaisęs tau ant kelių.

Kai mažylis pripras prie svetimo žmogaus buvimo, jis tikriausiai įsismagins ir vėl pradės elgtis kaip paprastai.

Faktas

Rudųjų (kūdikio) riebalų, kurie padeda reguliuoti kūdikio kūno temperatūrą, daugiausiai susikaupia kūdikiui sulaukus maždaug devynių mėnesių. Paprastai jie išnyksta per antruosius gyvenimo metus.

2017 m. gegužės mėnesio mamytės

Busimojiii prieš 1 val.

Aurelijona parašė:
    Mums irgi tuoj 9 menesiai...turim kol kas vieną dantuką...antras lyg tai čia pat...☺

Linkiu,kad be pykčiu jis išlystu, sklandžiai!😉

2. oksy33
    oksy33 prieš 1 val.

Busimojiii parašė:
    Mums taipat po du dygsta visada😃 ir mes šei dienai turim jau 8 dantis🙈 4 viršuj 4 apačioj🙂 na mes ir vyresni esam po savaites mums jau 9men🙂

O tai visu menesiu beveik.

3. Aurelijona
    Aurelijona prieš 1 val.

Busimojiii parašė:
    Linkiu,kad be pykčiu jis išlystu, sklandžiai!😉

Ačiū...😊.na šiam ponaičiui skaudžiai dygsta dantukai,šokdina visus...kai pirmiems vaikams net nejutom dygimo...😣

2kartmamyte prieš 59 min.

Pas mus du apačioje jau mėnesį turim.

Busimojiii prieš 44 min.

Aurelijona parašė:

Na va vis įvairoves dar vienas įrodymas,kad visi
    vaikučiai skirtingo 🙂 na mums pirmi labiausiai su pykčiais dygo kiti palyginus visai neblogai su pirmais🙂