9 mėnesių kūdikis

Tavo mažylis tikriausiai yra be galo drauginga ir bendrauti mėgstanti būtybė... iki pasirodo koks nepažįstamasis. Daugelis šio amžiaus kūdikių pradeda bijoti ar drovėtis svetimų žmonių. Kai kurie netgi pradeda šalintis pažįstamų giminaičių ir draugų ir nori būti tik su mama. Šis periodas gali būti toks trumpas, kad tu jo beveik nepastebėsi, tačiau jis gali tęstis ir ištisus mėnesius – tai priklauso nuo vaiko charakterio.

Padėkite savo mažyliui išmokti jaukiai jaustis svetimų žmonių draugijoje – dažniau pasižmonėkite jam nepažįstamų žmonių būryje. Tačiau pasistenkite, kad tie žmonės per daug aktyviai nesibrautų į mažylio erdvę: jiems tikriausiai seksis daug geriau, jeigu jie bandys „prisijaukinti“ jį pamažu, iš pradžių netgi ne per labiausiai kreips į jį dėmesį. Jie gali iš tolo nusišypsoti mažyliui arba pasiūlyti jam įdomų žaisliuką, kai jis saugiai įsitaisęs tau ant kelių.

Kai mažylis pripras prie svetimo žmogaus buvimo, jis tikriausiai įsismagins ir vėl pradės elgtis kaip paprastai.

Faktas

Rudųjų (kūdikio) riebalų, kurie padeda reguliuoti kūdikio kūno temperatūrą, daugiausiai susikaupia kūdikiui sulaukus maždaug devynių mėnesių. Paprastai jie išnyksta per antruosius gyvenimo metus.

2017 m. Kovo mėnesio mamytės

 1. Komzale
  Komzale prieš 5 val.

  uogyytė parašė:
  Papasakokite ka darydavote ant kamuolio? 🙂

  1. Atsisesdavom zerktai ant kamuolio ir pajodavom taip sustiprejo liksvara.
  2. Irgi zerktai kamuolio jusu rankos ant kryzmai ant vaiko kelenjku ir taip ridinetis i sonus ir kad pedute statytusi ant pavirsiaus ciut sulenkus kelena.
  3. Pasodinti nugara i save ir laikant ciut uz koju ridenti kamuoli ir kad vaikas ciut atsigultu ant jusu ranku ( kojas laikyti) ir sugryti ir vel ridentis..
  4. Paguldyti ant pilvo ir prilaikyti rankas ( nes manoji riesdavosi) ir ridenti tol kol rankytem pasieks zeme ir taip ciut palaikyti, kad tvirtetu rankytes..
  5. Pasodinti ant kamuolio ir laikant uz kojyciu ridenti link zemes ir taip leisti patupeti kad graziai sulenktu pedute

  Nzn ar aiskiai viska surasiau 😁 mums lb padejo..

 2. uogyytė
  uogyytė prieš 4 val.

  Komzale parašė:
  1. Atsisesdavom zerktai ant kamuolio ir pajodavom taip sustiprejo liksvara.
  2. Irgi zerktai kamuolio jusu rankos ant kryzmai ant vaiko kelenjku ir taip ridine…

  Bandysim ! Aciu labai 🤗😉

 3. Komzale
  Komzale prieš 4 val.

  uogyytė parašė:
  Bandysim ! Aciu labai 🤗😉

  Przneskit ar pavyko 😄👌

 4. Paulina_89
  Paulina_89 prieš 3 val.

  Urtell parašė:
  oj mano mazule irgi visas jegas atima! va dar nemiega :)) o budavo laikai iki 8 jau liuli darydavo.. tikrai sunkiau jau dienom: maitinimai, namu ruosa, dar taip pa…

  Mes va uzmigom db 12.30 tai jau sudetinga buna isbuti su juo. Kai miea nebegakiu nei namu tvarkyt nei valgyt daryt nes pasidare jautrus ir pabunda iskart. Kai pabudes iegi negaliu.. Tai zodziu valgom jau visa greiciausiai gaminama maista. Kai esam dviese tada vienas vaika ziuri kitas valgyt daro. Namai apversti aukstyn kojom 😁 man cia vis silpna beprotiskai vos ne iki alpimu, depresijos lenda ogi pasirodo, kad skydliauke normaliai nefukcionuoja ir dvigubai virsija normas rodikliai... Taigi nuo ryt i trasa vaistukai 😒

 5. Olguciukas
  Olguciukas prieš 2 val.

  Komzale parašė:
  Oj mes irgi visus pratimus ant kamuolio namuose kartodavom 😁

  Ir kaip pasiteisino??? 🙄☺