9 mėnesių kūdikis

Tavo mažylis tikriausiai yra be galo drauginga ir bendrauti mėgstanti būtybė... iki pasirodo koks nepažįstamasis. Daugelis šio amžiaus kūdikių pradeda bijoti ar drovėtis svetimų žmonių. Kai kurie netgi pradeda šalintis pažįstamų giminaičių ir draugų ir nori būti tik su mama. Šis periodas gali būti toks trumpas, kad tu jo beveik nepastebėsi, tačiau jis gali tęstis ir ištisus mėnesius – tai priklauso nuo vaiko charakterio.

Padėkite savo mažyliui išmokti jaukiai jaustis svetimų žmonių draugijoje – dažniau pasižmonėkite jam nepažįstamų žmonių būryje. Tačiau pasistenkite, kad tie žmonės per daug aktyviai nesibrautų į mažylio erdvę: jiems tikriausiai seksis daug geriau, jeigu jie bandys „prisijaukinti“ jį pamažu, iš pradžių netgi ne per labiausiai kreips į jį dėmesį. Jie gali iš tolo nusišypsoti mažyliui arba pasiūlyti jam įdomų žaisliuką, kai jis saugiai įsitaisęs tau ant kelių.

Kai mažylis pripras prie svetimo žmogaus buvimo, jis tikriausiai įsismagins ir vėl pradės elgtis kaip paprastai.

Faktas

Rudųjų (kūdikio) riebalų, kurie padeda reguliuoti kūdikio kūno temperatūrą, daugiausiai susikaupia kūdikiui sulaukus maždaug devynių mėnesių. Paprastai jie išnyksta per antruosius gyvenimo metus.

2017 m. Rugsėjinukai❤

 1. Ugne86
  Ugne86 prieš 1 sav.

  Užuojauta sergantiems mažyliams, sveikata greičiau, o mamytėms stiprybės ir kantrybės.
  Nėra nei man kada beprisijungti prie jūsų 😞 Mano panelei prieš 3 savaitės išdygo pirmasis dantukas, bet visa savaite prieš tai kankinomes abi 😰 (irzlumas ir dieną ir naktį, sumažėjęs valgymas, reikalavimas ištisai šalia arba ant rankų būti) ir po to nesibaigė jos pykčiai😞 Per tas tris savaites auginosi dar du dantukus😱 vienu metu išlindo apačioje dar vienas dantukas ir viršuje (lyg iltinukas turėtų būti). Pabiro mums dantukai su LABAI dideliais pykčiai, vaikštau jau kaip zombis😵 o vakare pajutusi pagalvė lūžtu 😴

 2. User has not uploaded an avatar
  Sidnee prieš 1 sav.

  Sveikos, gal kam teko su tuo susidurti? Nemanau, kad tai norma, bet gydytoja nieko nepakomentavo paziurejus.. Prisiskaiciau internete, kad sita sritis zarnyna rodo..

 3. s.lape
  s.lape prieš 1 sav.

  Sidnee parašė:
  Sveikos, gal kam teko su tuo susidurti? Nemanau, kad tai norma, bet gydytoja nieko nepakomentavo paziurejus.. Prisiskaiciau internete, kad sita sritis zarnyna rodo.…

  Pas jus panasu i geografini liezuvi. Mineralu ir vitaminu trukumas tikriausiai.

 4. User has not uploaded an avatar
  Sidnee prieš 1 sav.

  Bet apie geografinį rašo, kad liežuvio paviršiuje pastebimos skirtingų spalvų, dydžių vietos su giliomis vagomis ir reljefais. O čia apie savaitę 1 dėmė toje pačioje vietoje..

 5. Siela25
  Siela25 prieš 1 sav.