9 mėnesių kūdikis

Tavo mažylis tikriausiai yra be galo drauginga ir bendrauti mėgstanti būtybė... iki pasirodo koks nepažįstamasis. Daugelis šio amžiaus kūdikių pradeda bijoti ar drovėtis svetimų žmonių. Kai kurie netgi pradeda šalintis pažįstamų giminaičių ir draugų ir nori būti tik su mama. Šis periodas gali būti toks trumpas, kad tu jo beveik nepastebėsi, tačiau jis gali tęstis ir ištisus mėnesius – tai priklauso nuo vaiko charakterio.

Padėkite savo mažyliui išmokti jaukiai jaustis svetimų žmonių draugijoje – dažniau pasižmonėkite jam nepažįstamų žmonių būryje. Tačiau pasistenkite, kad tie žmonės per daug aktyviai nesibrautų į mažylio erdvę: jiems tikriausiai seksis daug geriau, jeigu jie bandys „prisijaukinti“ jį pamažu, iš pradžių netgi ne per labiausiai kreips į jį dėmesį. Jie gali iš tolo nusišypsoti mažyliui arba pasiūlyti jam įdomų žaisliuką, kai jis saugiai įsitaisęs tau ant kelių.

Kai mažylis pripras prie svetimo žmogaus buvimo, jis tikriausiai įsismagins ir vėl pradės elgtis kaip paprastai.

Faktas

Rudųjų (kūdikio) riebalų, kurie padeda reguliuoti kūdikio kūno temperatūrą, daugiausiai susikaupia kūdikiui sulaukus maždaug devynių mėnesių. Paprastai jie išnyksta per antruosius gyvenimo metus.

2017 m. Liepos m. Mamukai :)

 1. Nej@
  Nej@ prieš 3 val.

  IngridV parašė:
  Sveikite! Aš šiuo metu vyrą slaugau, guli su nekrintančia temperatūra.

  Labai gerai padeda numusti tempa 600 (mg ar koks ten matas) ibuprofeno ar ibumetino (nuskausminamuju). Kai para laiko man laikesi virs 39 ir neejo numusti gydytoja liepe isgerti. Uz pusvalandzio tempa pradejo kristi. Kai pasake nepatikejau, bet pasirinkimo nebuvo.

  Aciu, miega maziukas man ant krutines dabar, net baisu pajudeti.

  whiteone parašė:
  Sveikit!

  Aciu

 2. User has not uploaded an avatar
  IngridV prieš 3 val.

  Nej@ parašė:
  Labai gerai padeda numusti tempa 600 (mg ar koks ten matas) ibuprofeno ar ibumetino (nuskausminamuju). Kai para laiko man laikesi virs 39 ir neejo numusti gydytoja …

  Ačiū už patarimą!

 3. Nej@
  Nej@ prieš 3 val.

  IngridV parašė:
  Ačiū už patarimą!

  Nera uz ka. Sveikite ir jus!!!

 4. Balloon prieš 1 val.

  Nej@ parašė:
  Jo, arba isvys neturi.

  Jej. Sveikit dabar svarbiausia daug skysciu.

 5. User has not uploaded an avatar
  As-tukas prieš 35 min.

  Na ka buvom pas gydytoja tai 8 menesiai ugis 70 svoris 7630 Del to atpylinejino tai siuncia pas gastro. O kadangi vizitas po menesio tai arba praeis iki to laiko arba eisim