Kūdikiui 5 savaitės

Ar mažylis jau nusišypsojo kuriam iš jūsų dviejų? Jei dar ne, netrukus nusišypsos. Maždaug pusė šešių savaičių kūdikių atpažįsta savo tėvelius, ir daugelis jų matydami mamą ar tėtį gurgia iš pasitenkinimo ir šypsosi jiems. Ši draugiška šypsena  yra vienas pirmųjų ženklų, kad jūsų mažylis ugdosi gebėjimą bendrauti. Ir, žinoma, tai yra viena iš emociškai maloniausių judviejų mažylio raidos gairių.

Tai dar ne viskas. Jūdviejų mažylis moka prisimerkti, sučiaupti lūpas, pakelti antakius ir išplėsti akis. Tos grimasos šiuo metu yra nesąmoningos – jeigu jis prisimerkia, nemanyk, kad susikaupęs mąsto. Mažylis atidžiai stebi mamos ir tėčio manieras ir bando nutaisyti įvairias veido išraiškas, kurias matė. Jis mokosi „išraiškos meno“ ir taip lavina bendravimo įgūdžius, kurie padės jam gyventi bendruomenėje.

Faktas

Tavo mažylio plaukai nebūtinai tokie ir liks. Iki septinto mėnesio jie gali nuslinkti, o tie, kurie užaugs, gali būti visiškai kitokios spalvos ir tipo.

2017 m. Rugpjūtinukai ❤️

 1. User has not uploaded an avatar
  Renapa prieš 2 val.

  noriuangeliuko parašė:
  Kazkuri mamyte klause del sypseneliu, manoji jau keliskart nusisypsojo kalbinama, bet dar mazai, matyt turi dar truputi paaugt, kaip laukiu kai prades pastoviai syp…

  Musiskis sypsosi ryte daznai nu ir siaip kartais kai pagauni gera akiu kontakta mes su vyru juokiames kad db zaidziam zaidima “prajuokink mane” 🙈 lb gera kai nusisypso laukiu kai jau kvatot prades

 2. mazytis59
  mazytis59 prieš 35 min.

  mazos pedutes parašė:
  Oho! +1.6!!! Gerai auga, šaunu taip ir toliau ;)

  Mes namie sverem matavom tai mazdaug +1210kg ir +5cm

 3. mazytis59
  mazytis59 prieš 34 min.

  mazytis59 parašė:
  Mes namie sverem matavom tai mazdaug +1210kg ir +5cm

  Cia gerai per 3sav ?

 4. mazytis59
  mazytis59 prieš 29 min.

  Kazkoks kosmaras nuo 21val iki 23val ant papulio. Valgo, nerami,muistos raitos, verkia ar neprivalgo ar ka ?

 5. LauraLT
  LauraLT prieš 24 min.

  mazytis59 parašė:
  Cia gerai per 3sav ?

  dvigubai daugiau nei musu leliukas