4 mėnesių kūdikis

Ei, kas gi čia žiūri?! Kūdikiams patinka tyrinėti save veidrodyje. Iš tiesų šio amžiaus mažyliai labiau už viską mėgsta žiūrėti į veidus. Palaikyk kūdikį priešais veidrodį ir pamatysi, kaip jis džiaugiasi. Maždaug iki septynių ar aštuonių mėnesių jis nesupras, kad tai jo atvaizdas, tačiau reginys jam labai patiks. Jo dėmesį patrauks ir jo rankyčių judesiai veidrodyje.

Be to, trijų–keturių mėnesių kūdikiams patinka žiūrėti knygeles, kuriose yra didelių kūdikių veidų paveikslėlių. Nesitikėk, kad jos ilgai prikaustys jo dėmesį, tačiau trumpai jis susidomės. Yra minkštučių, švelnių knygelių, kurias įdomu čiupinėti, ir tvirtais viršeliais, kurias galima ir pagraužti. Kūdikių paveikslėliai žurnaluose ir ant maisto pakuočių irgi labai patrauklūs, tad pamačiusi parodyk juos ir kūdikiui.

Kai mažylis pradeda domėtis žmonių veidais, žinoma, patys svarbiausi yra išraiškingi tavo ir tavo antrosios pusės veidai!

Faktas

Dauguma kūdikių įpranta išmiegoti visą naktį tarp dviejų ir šešių mėnesių.

2017 m. Rugpjūtinukai ❤️

 1. User has not uploaded an avatar
  gimtare prieš 43 min.

  LauraLT parašė:
  eina sau kokie jusu leliukai !! maniskis palyginus tikras skruzdele

  Nesijauddinkiy, mano irgi mazyte labai 59cm, 4.850 kg

 2. Renapa
  Renapa prieš 40 min.

  Mamytes kurios pm maitinat, leliukai kai nori valgyt reikalauja reikia ar pan? Ar ateina laikas ir duodat valgyt ir valgo?

 3. zalia pieva prieš 18 min.

  Belluchia parašė:
  O maniskis jau mėnesį kiekviena miela diena iki 12 nakties rėkia 😨 kol uzsupu... Paskui jau atsikelia apie 3-4 pavalgo ir miega iki 6 vel pavalgo ir dar iki 8-9 mie…

  Ar mėgsta jūsiškis maudynes? Jei taip, tai maudykite, kad ir kas vakarą. Vanduo teigiamai veikia nervų sistemą, atpalaiduoja raumenis. Dar galima neuro3 arbatos nuoviro į vonelę įpilt, dar labiau atsipalaiduos vaikiukas. Mankšteles dieną darykite (arba paprašykite prižiūrinčio gydytojo, kad jas išrašytų). Gal visiškai tokie bemiegiai verksmingi vakarai nedings, bet tikrai juos palengvins. Mes taip su vyresnėle vargom vakarais, tai iki šiol prisimenu kaip vieną labiausiai iš proto varančių patirčių tą begalinį verkimą iki išnaktų.

 4. Belluchia
  Belluchia prieš 15 min.

  zalia pieva parašė:
  Ar mėgsta jūsiškis maudynes? Jei taip, tai maudykite, kad ir kas vakarą. Vanduo teigiamai veikia nervų sistemą, atpalaiduoja raumenis. Dar galima neuro3 arbatos nuo…

  Maudytis megsta, bandziau ramuneliu nuoviro pilti, bet deja jokio efekto, tik ta kart prasupau iki 3 nakties 😓 reiks pbandyti ta neuro arbata, aciu 😊

 5. Belluchia
  Belluchia prieš 14 min.

  Ieva V parašė:
  Pas mane ta pati problema 3 mėnesių buvo 8kg ir 63 cm :)) Pagal instrukciją tuoj Babybjorn gultuko nebegalėsim naudot

  O iki kiek kg bb galima naudoti? As db jau i maitinimo kedute guldau pusiau gulimoj padeti 😊