4 mėnesių kūdikis

Ei, kas gi čia žiūri?! Kūdikiams patinka tyrinėti save veidrodyje. Iš tiesų šio amžiaus mažyliai labiau už viską mėgsta žiūrėti į veidus. Palaikyk kūdikį priešais veidrodį ir pamatysi, kaip jis džiaugiasi. Maždaug iki septynių ar aštuonių mėnesių jis nesupras, kad tai jo atvaizdas, tačiau reginys jam labai patiks. Jo dėmesį patrauks ir jo rankyčių judesiai veidrodyje.

Be to, trijų–keturių mėnesių kūdikiams patinka žiūrėti knygeles, kuriose yra didelių kūdikių veidų paveikslėlių. Nesitikėk, kad jos ilgai prikaustys jo dėmesį, tačiau trumpai jis susidomės. Yra minkštučių, švelnių knygelių, kurias įdomu čiupinėti, ir tvirtais viršeliais, kurias galima ir pagraužti. Kūdikių paveikslėliai žurnaluose ir ant maisto pakuočių irgi labai patrauklūs, tad pamačiusi parodyk juos ir kūdikiui.

Kai mažylis pradeda domėtis žmonių veidais, žinoma, patys svarbiausi yra išraiškingi tavo ir tavo antrosios pusės veidai!

Faktas

Dauguma kūdikių įpranta išmiegoti visą naktį tarp dviejų ir šešių mėnesių.

2017 m. birželio mėnesio mamukai :)

1. Šypsena5
    Šypsena5 prieš 1 d.

Pupcis parašė:
    Gal kas zino babybjorn gultuko padetis kada keiciasi? Taprasme nuo kurio amziaus ar svorio galima i vidutine pereiti padeti?

Juk ten yra miego, poilsio ir zaidimu padetys as zaidimu padeti t.y.auksciaysia padarau kai zaidziam arba kad viska stebetu pvz kai valgyt gaminu, miegojimo kai buna pavargusi ir lyzineja...o del svorio to nezinojau ;) jeikas zino idomu ir man ;)

2. Šypsena5
    Šypsena5 prieš 1 d.

Pupcis parašė:

Kelmutė prieš 1 d.

Terax parašė:
    O kiek jus laiko dabar kovojat? Yra pagerejimu?

Berimai prasidejo mazdaug kai mazytei buvo 3sav ir tesiasi iki dabar (kita sav 3men), nors dabar jau visai mazai beria, zandukus siek tiek ir krutine. Kai baisieji spuogiukai apmazejo, tada pradejom maudyti kiekviena vakara, naudodavau bebble prausikli, bet nesenai pastebejau, kad jai jis labai sausina odele, tai dabar maudom tik gryname vandenuke ir naudojam 2k dienoj emoliantus (dabar naudojam BIODERMA, esu labai juo patenkinta) ir uzsisakiau kaip tik siandien irgi is biodermos duso aliejuka, kiek domejausi, tai labai giriamas jis, matysim, gal ir sitas bus mums superinis. Dar vakarais ar kai matydavau kad pradeda berti patepdavau Bepanthen tepalu, apramindavo siek tiek odele. Ir zinoma gerasias bakterijas duodu (Gefilus). Rytoj bus pakartotinas paselio atsakymas, matysim kaip cia mums bus toliau ir ka gydytoja sakys...

Kelmutė prieš 1 d.

S

Terax parašė:
    O kiek jus laiko dabar kovojat? Yra pagerejimu?

Emoliantas BIODERMOS ir uzsisakiau duso alieju.

Mille prieš 7 val.

Kelmutė parašė: