Kūdikiui 6 mėnesiai ir 2 savaitės

Judviejų mažylis jau moka apsiversti nuo pilvuko ant nugaros ir atvirkščiai. Jis gali apsiversti net ir miegodamas. Nors būtų geriausia, kad vaikutis miegotų gulėdamas ant nugaros (būtent taip ir turėtum jį paguldyti miegui), per daug nesijaudink, jeigu jis apsiverčia, – nereikia jo miegančio bandyti atversti atgal. Tokio amžiaus mažyliams staigios kūdikio mirties sindromo (SKMS) rizika sumažėja.

Kūdikiui, kuris jau moka vartytis, daug pavojingiau gulėti ant virš žemės esančių plokštumų, tad niekada nepalik jo be priežiūros gulinčio suaugusiųjų lovoje ar ant vystymo stalo, nes jis gali lengvai nusiristi prie krašto ir nukristi. Neišleisk mažylio iš akių, jeigu jis ne ant žemės.

Nepamiršk, kad apsiversti ir sėdėti kūdikiai išmoksta skirtingo amžiaus. Pavyzdžiui, rubuiliui mažyliui gali būti sunkiau išmokti sėdėti tiesiai, nes jam sunkiau išlaikyti pusiausvyrą ir jis lengviau nuvirsta. Kita vertus, dėl to, kad virsta, jis gali greičiau išmokti apsiversti. Atsispirkite pagundai lyginti savo mažylį su kitais kūdikiais ir geriau pasidžiauk tais nuostabiais pasiekimais, kurių augdamas ir vystydamasis išmoksta judviejų mažasis žmogutis.

Faktas

Statistikos departamento duomenimis, 2010 m. pradžioje kas penktas Lietuvos gyventojas buvo vaikas (iki 18 m.)

2017 m. Spalio mėnesio mažyliai :)

bagtoma prieš 9 val.

Raimutea parašė:
    Galima, jei lopsyje yra spec. Saugos dirzai 😊

Pamirsau visai, jus teisi

2. SimonaFr
    SimonaFr prieš 2 val.

Raimutea parašė:
    Galima, jei lopsyje yra spec. Saugos dirzai 😊

O jūs Auto kėdutės išvis neturit? Nes aš va neisivaizduoju kad maniškis lopšy idėtas i mašina ramus būtu 😀

3. Saulenele
    Saulenele prieš 1 val.

Kokios jusu patirtys su kremais nuo saules? Kada ju reikia, kokie geriausi ir pan.

Raimutea prieš 1 val.

SimonaFr parašė:

Tai jog konstatuoju fakta nereiskia kad kalbu is patirties 😊 vezioju auto kedutej manam lopsy nera dirzu.

pasvaistele prieš 45 min.

Ar gali kasnors iš mamyčių įkelti foto, kokiose kedutese veziojat savo vaikus?