Vaiko akių spalva (142)

vaiko akių spalva

Gali būti, kad laikui bėgant naujagimio akių spalva keisis. Daugelio kūdikių akių spalva nusistovi maždaug šeštą mėnesį. Tačiau kartais akių atspalvis gali keistis net iki devynių mėnesių ar panašiai.

Kodėl taip atsitinka? Kai kurių kūdikių organizmas jiems augant gamina vis daugiau melanino – pigmento, nuo kurio priklauso akių spalva. Niekas nežino, kodėl taip yra. Gerai žinoma tik tai, kad kisdamos kūdikio akys gali patamsėti, gali tapti žalesnės ar įgauti rusvą atspalvį. Tačiau galite būti tikri, kad jos nepasidarys mėlynesnės.

1. Blessed
    Blessed prieš 1 m.

Balsė parašė:
    Pas mus tas pats. Mano žalios, vyro rudos, dukrytės mėlynai-pilkos. Mums jau beveik pusantrų metų ir niekas nesikeičia

Pas mus taip pat tik kai gimė buvo juodos, bet kažkur 4-6mėn pradėjo šviesėt.

2. Saulyna.
    Saulyna. prieš 4 mėn.

Ar kas nors susidurete su situo? Yra vaikuciu su tokiom akim?

3. Isabelle
    Isabelle prieš 4 mėn.

Saulyna. parašė:
    Ar kas nors susidurete su situo? Yra vaikuciu su tokiom akim?

Mano abi akys heterochromines - aplink lesiuka ruda, o isoreje zalia spalva. Taip pat studiju laikais turejau grupioke su viena melyna akimi, kita ruda

4. Saulyna.
    Saulyna. prieš 4 mėn.

Isabelle parašė:

Cia ne liga? Pastebejau pas vaika toki taskukia,sunerimau.kas cia tokio.. ar reik tikrintis pas okulista ar ne..

5. Isabelle
    Isabelle prieš 4 mėn.