Vaiko akių spalva (144)

vaiko akių spalva

Gali būti, kad laikui bėgant naujagimio akių spalva keisis. Daugelio kūdikių akių spalva nusistovi maždaug šeštą mėnesį. Tačiau kartais akių atspalvis gali keistis net iki devynių mėnesių ar panašiai.

Kodėl taip atsitinka? Kai kurių kūdikių organizmas jiems augant gamina vis daugiau melanino – pigmento, nuo kurio priklauso akių spalva. Niekas nežino, kodėl taip yra. Gerai žinoma tik tai, kad kisdamos kūdikio akys gali patamsėti, gali tapti žalesnės ar įgauti rusvą atspalvį. Tačiau galite būti tikri, kad jos nepasidarys mėlynesnės.

1. Isabelle
    Isabelle prieš 10 mėn.

Saulyna. parašė:
    Ar kas nors susidurete su situo? Yra vaikuciu su tokiom akim?

Mano abi akys heterochromines - aplink lesiuka ruda, o isoreje zalia spalva. Taip pat studiju laikais turejau grupioke su viena melyna akimi, kita ruda

2. Saulyna.
    Saulyna. prieš 10 mėn.

Isabelle parašė:

Cia ne liga? Pastebejau pas vaika toki taskukia,sunerimau.kas cia tokio.. ar reik tikrintis pas okulista ar ne..

3. Isabelle
    Isabelle prieš 10 mėn.

Ne liga. Tiesiog tokia akis

4. Kot. prieš 2 sav.

Na nesuprantu, parašyta, kad ,, galite būti tikri, kad nepasidarys mėlynesnės''. Mano sūnaus pradžioje akys buvo tamsios, tokios tamsiai pilkos kažkas panašaus, o dabar mėlynos ir gana šviesios, ryškios. Visi atkreipia dėmesį į jo akis, sako oj koks mėlynakis lia lia... Tai kaip čia taip?

5. gabukas69
    gabukas69 prieš 2 sav.

Saulyna. parašė:
    Ar kas nors susidurete su situo? Yra vaikuciu su tokiom akim?

Pas mano dukryte taip akys meslvaipilkos, o desne turi gan nemaza ruda deme. Nieko baisaus tiesiog tokia pigmentacija liko ir tiek. ????