Dienos horoskopai

Gegužės 29 d., pirmadienis
Avinas 03.21 - 04.20

Naudingų darbų metas. Palanku spręsti užmokesčio problemas, kreiptis į vadovą su prašymais. Jei norite, kad pagerėtų jūsų santykiai su kolega, verta pakviesti jį puodelio kavos. Vakarą praleiskite su savo pora.

Jautis 04.21 - 05.21

Būsite suprasti ir paremti. Ieškokite sąjungininkų. Nepriiminėkite svarbių sprendimų neišklausę kitų nuomonės. Pasistenkite daugiau laiko skirti sutuoktiniui: tai meilės metas. Vakaras įtemptas, verta anksčiau eiti ilsėtis.

Dvyniai 05.22 - 06.21

Jūs pernelyg įsitempę ir nevertinate to gero, ką jau esate pasiekę. Ši diena gera skolintis pinigų, ieškoti alternatyvių uždarbio šaltinių. Nepavyduliaukite.

Vėžys 06.22 - 07.22

Palanku tvarkyti svarbius dalykinius reikalus, tiesa, nederėtų demonstruoti kategoriškumo. Galite gauti naudingos informacijos, palankių pasiūlymų dėl veiklos, kelionių. Gera diena vykti į komandiruotes. Būkite atidesni jus mylinčio asmens poreikiams.

Liūtas 07.23 - 08.23

Tik neskubėkite ir draugų padedami sutvarkysite svarbų reikalą. Tačiau nepersistenkite, nedarykite nieko, ko nesinori. Neapribokite savo laisvės. Nebus sunku užmegzti pažintis, tiek draugiškas, tiek romantiškas: aplinkinius maloniai intriguosite.

Mergelė 08.24 - 09.23

Nereikėtų skubėti, ši diena lems ilgalaikius įvykius, tad sprendimai turi būti apgalvoti, o rizika pamatuota. Geras laikas pradėti gydymosi ar sveikatos stiprinimo kursą.

Svarstyklės 09.24 - 10.23

Be galo romantiška diena. Niekur neskubėkite. Svarbų sprendimą priimkite tik įsiklausę į savo nuojautą. Šiandien svarbiau daugiau dėmesio skirti savo jausmams.

Skorpionas 10.24 - 11.22

Spręskite aktualias problemas – rasite puikių kompromisų. Tiktų ieškoti asmenų, organizacijų, galinčių jus paremti, pagarsinti jūsų idėjas, veiklą. Gera proga taikytis sutuoktiniams.

Šaulys 11.23 - 12.22

Palankus metas, jei neskubinsite įvykių. Tai geras laikas užmegzti partneriškus ryšius. Nepraleiskite progos nudžiuginti kad ir maža dovanėle sutuoktinį, beje, geras laikas kartu nueiti į kavinę, restoraną.

Ožiaragis 12.23 - 01.20

Lėčiau yra greičiau: neskubėkite ir lengviau rasite reikalingą žmogų, naudingą informaciją ar sutikimą. Atsitiktinė pažintis gali virsti romantišku jausmu.

Vandenis 01.21 - 02.19

Neskubėkite, dažniau nusileiskite tiek darbe, tiek namie. Beje, darbe nepervarkite (vis vien naudos bus mažai), geriau labiau pasirūpinkite namais, šeima. Vakaras palankus romantiškam pasimatymui.

Žuvys 02.20 - 03.20

Sėkmės diena, kai sugebėsite bet kokią situaciją pakreipti savo naudai. Nebijokite rizikuoti. Atidžiai vertinkite šiandien išgirstus dalykus, gautus pasiūlymus: vėliau tai bus perspektyvu. Raskite laiko ilgiau pabūti su mylimu asmeniu.

Šaltinis: vytautus.com