Dienos horoskopai

Spalio 18 d., ketvirtadienis
Avinas 03.21 - 04.20

Šiandieną teks įtemptai darbuotis, nes spaus prisiimti įsipareigojimai, terminai. Regis, bus sunku susikaupti, grės klaidingi žingsniai. Jeigu jaučiate, kad nebesusitvarkote, nevenkite to pripažinti ir paprašyti pagalbos.

Jautis 04.21 - 05.21

Šiandien būsite aktyvūs, linkę bendrauti, siekti aplinkinių dėmesio. Gali būti, kad pažįstamas asmuo kažką pasiūlys arba priims jūsų pasiūlymą. Tačiau tai nelabai džiugins. Galbūt jausite, kad jūsų tikslai pernelyg skirtingi.

Dvyniai 05.22 - 06.21

Jūsų planams stigs racionalaus pagrindo, būsite linkę gerokai tirštinti spalvas. Galima trikdanti informacija. Nieko nedarykite paskubomis. Derėtų būti itin atsargiems, nes galite susidurti su sukčiais, aferistais.

Vėžys 06.22 - 07.22

Šiandien neaiškumų gali kilti ir reikaluose, susijusiuose su materialinėmis vertybėmis, pinigais, nuoma. Pasisaugokite abejotinų pagundų tiek meilėje, tiek verslo, finansų srityje.

Liūtas 07.23 - 08.23

Gali kilti idėjų, susijusių su remontu, statybomis, nuosavu verslu, jo modernizavimu. Tačiau už kai kuriuos malonumus bei principus gali tekti sumokėti nemažą kainą. Net dėl mažyčio suklydimo galite netekti kitų pasitikėjimo ir pagarbos.

Mergelė 08.24 - 09.23

Dieną teks atlikti daugybę smulkių darbų. Galite išgirsti aktualių naujienų iš aplinkinių, žiniasklaidos. Panašu, kad artimi žmonės turės kitokią nuomonę ir pageidavimus nei jūs, ir dėl to augs įtampa, mažės ramybės namuose.

Svarstyklės 09.24 - 10.23

Patirsite prieštaringų emocijų. Nerimo, abejonių kels meilės reikalai, vaikų bėdos ir pasirinkimai. Pasitelkite taktą ir kantrybę bendraudami su aplinkiniais, artimaisiais. Mokėkite atleisti, prisitaikyti prie kintančios situacijos.

Skorpionas 10.24 - 11.22

Produktyvi diena, tačiau be darbo, įtemptų pastangų ir kūrybinių kančių nieko nepasieksite. Kai kurie santykiai ir reikalai dėl vieno ryžtingo mosto gali visiškai pakeisti kryptį. Staigmenų galima tikėtis iš vaikų, gerbėjų.

Šaulys 11.23 - 12.22

Būsite nusiteikę rimtai dirbti, tartis dėl užsakymų, sutarčių. Tačiau dirbti bus nelengva, nes atsiras nepatenkintų, kritikuojančių. Galite apsispręsti radikaliai keisti įvaizdį ir net patį gyvenimo būdą, darbą.

Ožiaragis 12.23 - 01.20

Nusimato teisinės, etinės, moralinės dilemos. Galbūt pergyvensite dėl artimą žmogų užklupusių problemų. Darbe, politikoje, netgi moksle gali iškilti kliūčių dėl padidėjusios konkurencijos.

Vandenis 01.21 - 02.19

Finansiškai rizikuoti nepatartina, nes tai nepasiteisins. Išlaidaukite su saiku. Šiuo metu negalite sau leisti nei piktnaudžiauti savo padėtimi, nei lengva ranka švaistyti pinigų. Jų gali prireikti, iškilus netikėtoms problemoms.

Žuvys 02.20 - 03.20

Būsite linkę filosofuoti, politikuoti, domėsitės propaganda, tarptautine teise, pasaulio įvykiais. Galite gauti svarbių žinių iš aukštesnės institucijos arba per internetą. Ekonomiškiau ir apdairiau tvarkykite savo biudžetą, planuokite pirkinius.

Šaltinis: vytautus.com