Dienos horoskopai

Balandžio 24 d., antradienis
Avinas 03.21 - 04.20

Jeigu trokštate valdžios, autoriteto, tuomet jūsų galvoje suksis neramios mintys ir rasite priežasčių nepasitenkinimui, nevengsite demagogijos. Galimas kažkoks nesusipratimas arba papildomi įpareigojimai, reikalavimai.

Jautis 04.21 - 05.21

Galima tikėtis stiprių įspūdžių bei pojūčių. Tačiau daug kas, kuo šiandieną norėsis patikėti, tebus suaudrintos fantazijos vaisius. Nepraraskite savitvardos jokiose situacijose.

Dvyniai 05.22 - 06.21

Šiandien jums labiausiai norėsis pabūti vienumoje su savo mintimis, pailsėti nuo šurmulio. Atsargiau dalyvaukite su stambiais projektais susijusiose veiklos srityse, nespręskite globalinių problemų, nes jums stigs plataus požiūrio.

Vėžys 06.22 - 07.22

Dienos situacija gali būti sudėtinga. Tikriausiai peržiūrėjimo pareikalaus dalykiniai reikalai, komercinės sutartys. Būkite atsargūs, kad vėliau netektų gailėtis dėl savo nežinojimo ar neapdairumo.

Liūtas 07.23 - 08.23

Jums vertėtų peržiūrėti savo planus, paieškoti aukso vidurio ten, kur būtina suderinti interesus, priimti optimalius sprendimus. Kai kurias problemas įveikti nebus sunku, jei elgsitės racionaliai.

Mergelė 08.24 - 09.23

Galite kiek suabejoti savo intelektiniais sugebėjimais. Pajusite, kad gana paviršutiniškai vertinate tai, ką išgirstate arba pasireikš persisotinimas informacija. Perleiskite iniciatyvą kitiems, nusiraminkite ir viskas susitvarkys.

Svarstyklės 09.24 - 10.23

Gali užplūsti prisiminimai, ilgesys ir abejonės. Niekuo nepasitikėsite, nervingai reaguosite į artimųjų pastabas. Galbūt pasijusite išnaudojami ar vedžiojami už nosies. Geriau nesiknaisiokite senose nuodėmėse ir nuoskaudose.

Skorpionas 10.24 - 11.22

Jus veiks meilės vibracijos, bus progų paflirtuoti, tad būti piktiems lyg ir nesinorės. Darbai seksis neblogai, ypač jei nebandysite piktnaudžiauti savo padėtimi ar sukčiauti. Deja,vaikai gali prikrėsti eibių, už kurias atsakysite jūs.

Šaulys 11.23 - 12.22

Tikriausiai nerimausite dėl darbo, sveikatos ar gerovės. Nuotaikos negerins ir galimai atsiradęs išvaizdos defektas ar medicininio tyrimo rezultatas. Ne itin palanki diena atsiskaitymams, susijusiems su informacija, buhalterija.

Ožiaragis 12.23 - 01.20

Šiandien bus nelengva susitarti su kitais ir neprarasti savitvardos, optimizmo. Gali atsirasti konkurentų arba situacija bus tiesiog nepalanki, paini. Pasistenkite išlaikyti darną, prievarta nebrukite aplinkiniams savo nuomonės.

Vandenis 01.21 - 02.19

Regis, ims aiškėti, kokia kryptimi turite pasukti gyvenimo vairą. Piniginės, turtinės problemos paaštrės, bet tik tuo atveju, jeigu imsite daugiau nei nusipelnėte. Grąžinkite skolas, jei tik galite tai padaryti.

Žuvys 02.20 - 03.20

Galimas rimtas pokalbis su įtakingu asmeniu. Tikriausiai susijauks kai kurie jūsų planai. Dėl nepageidaujamo įvykio ar pakitusio gyvenimo ritmo padidės jūsų dirglumas, emocionalumas, o tai gali neigiamai veikti ir aplinkinius.

Šaltinis: vytautus.com