Dienos horoskopai

Gegužės 11 d., antradienis
Avinas 03.21 - 04.20

Ko vakar nepadarėte, šiandien juo labiau nepadarysite. Galimas slaptas neįprastas potyris. Neieškokite abejotinų nuotykių.

Jautis 04.21 - 05.21

Rodysite pastangas daugiau užsidirbti arba rasti geresnį darbą, įtakingą rėmėją. Vienas komercinis sumanymas gali pakibti ant plauko dėl jūsų ar kitų asmenų neatsakingumo. Teks šiek tiek apkarpyti savo troškimus bei planus.

Dvyniai 05.22 - 06.21

Neišvengsite kontaktų, telefoninių pokalbių, įvairių prašymų, tik nesureikšminkite savų problemų ir pagalvokite apie tuos, kuriems iš tikrųjų nesiseka ir reikia pagalbos bei užuojautos.

Vėžys 06.22 - 07.22

Stengsitės suderinti pareigas taip, kad niekas nenukentėtų ir kad visiems įtiktumėte. Tai beveik neįmanoma. Yra pavojus apsigauti, sudarant sutartis, įsigyjant didelės vertės daiktus. Nerizikuokite šeimos gerove.

Liūtas 07.23 - 08.23

Pajusite norą flirtuoti, keistis, žaisti protinius žaidimus, demonstruoti savo privalumus. Gali pakvipti slaptu meilės romanu. Galite gauti keistoką pasiūlymą. Neleiskite, kad jumis manipuliuotų abejotini asmenys.

Mergelė 08.24 - 09.23

Šiandien galima padaryti klaidų, sudarant sutartis, tvarkant dokumentus, pinigų ir verslo reikalus, tad pasistenkite viską daryti atidžiai, atsakingai, nepasiduoti įtartinam spaudimui, įkalbinėjimams.

Svarstyklės 09.24 - 10.23

Atsiras tam tikrų trukdymų, abejonių. Jei jus palaiko įtakingi asmenys, galbūt niekas nesužlugs. Tereikės pasukti galvą, kaip išvengti trukdančių asmenų poveikio. Pasisaugokite aferistų.

Skorpionas 10.24 - 11.22

Padidės išlaidos arba būsite priversti sutvarkyti uždelstus finansinius reikalus, dokumentus. Kils pagundų, kurios gali atnešti ne tokius padarinius, kokių tikitės.

Šaulys 11.23 - 12.22

Nestokosite pasitikėjimo savimi, vaizduotės, objektyvumo. Vis labiau trauks romantiški nuotykiai, kelionės. Nekurkite klaidingų projekcijų, atskirkite fantazijas nuo tikrovės.

Ožiaragis 12.23 - 01.20

Šiandien nelengva bus susidoroti su darbais, vargins anksčiau prisiimti įsipareigojimai, atsakomybė. Apdairiai elkitės su savais ir svetimais pinigais, materialinėmis vertybėmis.

Vandenis 01.21 - 02.19

Nusimato daug reikalų ir kontaktų. Keistus jausmus gali pažadinti romantiškai nusiteikęs asmuo. Neskubėkite pasiduoti vilionėms, nes galite įsivelti į pavojingus nuotykius.

Žuvys 02.20 - 03.20

Šiandieną nejausite po kojomis tvirto pagrindo, atrodys, kad esate skandinami intrigų, apkalbų jūroje. Norėsite atsiriboti nuo aplinkos, šurmulio ir pabūti vienatvėje. Gali varginti psichologinės ar sveikatos problemos.

Šaltinis: vytautus.com