Dienos horoskopai

Liepos 24 d., pirmadienis
Avinas 03.21 - 04.20

Galimi keistoki sumanymai, planai, vargins greitas tempas, kitų žmonių reiklumas. Tikslios nuojautos persipins su tuščiomis iliuzijomis, netikėjimu ir tai gali klaidinti.

Jautis 04.21 - 05.21

Turėsite rūpesčių, susijusių su nuosavybe, indėliais, verslu. Išgirsite įvairių nuomonių jus dominančiais klausimais ir tai sujauks jūsų supratimą apie tai, kaip geriau pasielgti. Neskubėkite jaustis atstumti, jei jūsų nesuprato artimas žmogus.

Dvyniai 05.22 - 06.21

Su kitų pagalba kažką svarbaus galite nuspręsti turtiniuose, piniginiuose reikaluose. Gal būsite kurstomi kažką pirkti, parduoti, įkeisti. Mokėkite atskirti gerus patarimus nuo niekam tikusių.

Vėžys 06.22 - 07.22

Tai aktyvaus bendravimo diena, tačiau nebūtinai maloni. Dėl kažkokios priežasties imsite kitaip žvelgti į asmenis, kuriais anksčiau pasitikėjote. Jei norite išvengti nusivylimo, daug nereikalaukite iš tų, kuriuos mylite ir kurie jums svarbūs.

Liūtas 07.23 - 08.23

Šiandien plušėsite be didelio ūpo, ypač jei iš pat ryto nepavyks vienu mostu nugriauti visų trukdančių sienų. Vargu ar pavyks gauti planuotų pinigų, sudaryti pelningą sutartį. Neperženkite ribų, siekdami uždrausto vaisiaus.

Mergelė 08.24 - 09.23

Pirma dienos pusė bus šauni, o vėliau nelabai seksis išlikti maloniems. Dalis jūsų pastangų gali atsitrenkti į abejingumo sieną. Arba svarbius planus kiek sujauks netikėtai iškilusi kliūtis, apgaulingi kitų žmonių manevrai.

Svarstyklės 09.24 - 10.23

Bus kartu ir lengva, ir keblu dėl kažko svarbaus susitarti, susiderėti su antrąja puse, verslo partneriais. Galbūt mėginsite įvesti nepriekaištingą tvarką, o kiti tam priešinsis, sabotuos. Veikite gudriau, slapčiau - tai pasiteisins.

Skorpionas 10.24 - 11.22

Jūsų reikalų eiga stipriai priklausys nuo kitų žmonių nusiteikimo, palankumo ir įvertinimo. Bus sunku, jeigu nesutaps norai, tikslai ir materialinės galimybės. Stenkitės nepasiduoti provokacijoms, manipuliacijoms.

Šaulys 11.23 - 12.22

Nelengvai seksis dalintis įtakos sferas, derėtis, rasti rėmėjų. Bandykite pasipriešinti neteisėtam spaudimui, manipuliavimui. Jums padės tai, kad puikiai orientuositės kitų žmonių psichologijoje, jausmuose.

Ožiaragis 12.23 - 01.20

Pokalbis su specialistu gali paskatinti sutvarkyti dokumentus, juridinius formalumus. Stenkitės sukaupti reikiamų žinių, rimtai išnagrinėti aktualią temą, klausimą. Jei vykstate į kelionę, nepamirškite būtinų daiktų ir budrumo kelyje.

Vandenis 01.21 - 02.19

Spontaniškai galite nerti į pasiūlytą veiklą, užmegzti ar nutraukti svarbius jums ryšius. Nederėtų skubotai rizikuoti tuo, ką turite, ką veikiate. Konfidencialų dalyką panaudoję savo naudai, galite susikompromituoti arba apsijuokti.

Žuvys 02.20 - 03.20

Galite pasijusti nejaukiai dėl jums svarbaus asmens priekaištų, jog nevykdote kažkokių įsipareigojimų. Pokalbiai su draugais, pažįstamais padės susivokti savyje ir situacijoje, tačiau kažin ar tai padės priimti teisingus sprendimus.

Šaltinis: vytautus.com