Dienos horoskopai

Spalio 23 d., pirmadienis
Avinas 03.21 - 04.20

Šiandien palanku tvarkyti dokumentus ir reikalus, susijusius su darbu ar įsidarbinimu, verslu, komandiruote, nekilnojamuoju turtu, įvaizdžio koregavimu. Beveik visur jums seksis ir darysite gerą įspūdį, žadinsite simpatijos jausmus.

Jautis 04.21 - 05.21

Diena bus įdomi, sėkminga, jei užsiimate žiniasklaida, tarpininkavimu, reklama, komercija. Jus gali pakviesti į įdomų renginį, pobūvį ar pasimatymą. Jei vakare jums labiau norėsis likti namuose, neverskite savęs kur nors eiti.

Dvyniai 05.22 - 06.21

Padaugės sentimentų šeimai, tėvams, praeičiai, gamtai. Geriausiai jausitės namuose arba tokioje vietoje, kur nėra triukšmo, šurmulio, svetimų žmonių. Mielai tvarkysite savo buitį, aplinką. Vakaras žada pramogų, romantikos.

Vėžys 06.22 - 07.22

Šiandien palanku skirti pasimatymus, susitikti su bičiuliais, gerbėjais, reikštis scenoje, projektinėje veikloje ir pan. Jeigu nepasiseks meilėje (nors taip neturėtų nutikti), tai galbūt fortūna nusišypsos loterijoje, žaidime, konkurse.

Liūtas 07.23 - 08.23

Gana palankiai turėtų spręstis klausimas, susijęs su įsidarbinimu, studijomis arba sveikatos atstatymu. Regis, daug dėmesio skirsite išvaizdai, stiliaus formavimui. Šiandien jums turėtų pavykti žaviai atsinaujinti.

Mergelė 08.24 - 09.23

Šiandieną jums gali pavykti atgauti skolą arba kažką pasiskolinti, pasirūpinti kreditu, nuoma, verslu. Su partneriu kartu tarkitės dėl svarbių sprendimų. Regis, jūsų naudai gali pasitarnauti ne tik partneriai, bet ir konkurentai.

Svarstyklės 09.24 - 10.23

Šiandien tiktų pasirašyti sutartis, prisiimti finansinius įsipareigojimus, derėtis. Gana neblogai seksis meilės ir pinigų reikaluose bei kūrybos, meno, medicinos srityse.

Skorpionas 10.24 - 11.22

Šiandien jus labiausiai domins veikla, susijusi su politika, mokslu, kelionėmis ar žmonėmis iš toli. Gerai atliktas darbas, pademonstruota kompetencija neliks nepastebėti. Galite tikėtis moralinio ir finansinio įvertinimo, pastiprinimo.

Šaulys 11.23 - 12.22

Galite atsidurti viešo dėmesio centre arba tiesiog nepavyks likti šešėlyje ir patinginiauti. Jums gali pavykti pelnyti svarbaus ar įtakingo asmens palankumą, simpatiją. Regis, gausite honorarą, dovanų, o galbūt laimėsite kokį prizą.

Ožiaragis 12.23 - 01.20

Šiandien sulauksite dėmesio iš draugų, kolegų. Galite gauti kvietimą į bendraminčių ar draugo organizuojamą renginį. Kažkodėl tai kels ne vien džiugesį, bet ir susirūpinimą.

Vandenis 01.21 - 02.19

Tai turėtų būti rami ir harmoninga diena, arba jums to labai reikės. Gal jausitės kiek vieniši, gailėsite savęs ir likimo nuskriaustų žmonių, ilgėsitės mylimo žmogaus, šeiminės laimės. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

Žuvys 02.20 - 03.20

Jūsų mintys suksis apie pelną, uždarbį, dovanas, meilės malonumus, pasilinksminimus, vaikus, kūno bei sielos komfortą. Džiugins flirtai, komplimentai. Tikriausiai gausite kažkiek pinigų, bet tuoj pat suskubsite juos išleisti.

Šaltinis: vytautus.com