Dienos horoskopai

Balandžio 30 d., sekmadienis
Avinas 03.21 - 04.20

Skęsite romantiškose svajonėse ir meilės abejonėse. Planuojama avantiūra gali nepavykti, sumanytos priemonės nebus veiksmingos ir nenuves į tikslą. Tačiau ši diena turėtų padovanoti kūrybinį įkvėpimą, džiaugsmo per vaikus.

Jautis 04.21 - 05.21

Stenkitės išlaikyti normalią nuotaiką, nesusierzinti, jei kažkas vyks ne taip sklandžiai, kaip tikėjotės. Jeigu pasirodys, kad kažkas jūsų ne tik nemyli, bet ir nepakankamai gerbia, neverta pulti į neviltį. Situacija greitai gali pasikeisti.

Dvyniai 05.22 - 06.21

Galbūt paaštrės nuosavybės, pinigų ar turto dalybų klausimai. Tačiau galite sulaukti sėkmės moksle, žinios iš toli ar svarbaus svečio.

Vėžys 06.22 - 07.22

Tikėtinos audringos peripetijos. Gali užvirti kova dėl meilės objekto ar turto, pasipelnymo, įtakos sferų. Kažką "išpešite" savo naudai. Tačiau kitą žmogų galite įstumti į keblią padėtį. Įvertinkite galimas savo elgesio pasekmes.

Liūtas 07.23 - 08.23

Kažką idealizuosite, projektuosite ateitį, svajosite apie pilnesnę kišenę, tolimą kelionę. Gali pavykti su projektu, kelione, mokslu susijęs reikalas. Tačiau su patinkančiu žmogumi tikriausiai nesiseks labiau suartėti.

Mergelė 08.24 - 09.23

Būsite emocionalūs ir jausmingi. Užplūs kankinamų jausmų ir troškimų bangos. Energingai atakuosite priešingą lytį, reikalausite dėmesio, konkrečių žingsnių. Turbūt dėl kažko susitarsite, jei sugebėsite įtikinti savo ketinimų rimtumu.

Svarstyklės 09.24 - 10.23

Tai gali būti įdomių kontaktų diena. Suintriguos pažįstamo asmens pasiūlymas. Tai jums gali reikšti naujos karjeros pradžią arba veiksmingą pagalbą dėl aktualaus reikalo. Jeigu darotės sveikatos tyrimus, rezultatai gali sukelti nerimo.

Skorpionas 10.24 - 11.22

Šiandien svarbu nepersidirbti. Apribokite bendravimą, venkite nervinės įtampos, triukšmo. Perleiskite iniciatyvą kolegoms, partneriams - jie puikiai jus pavaduos ir papildys. Tikėtina, kad jų pastangos ir jums išeis į naudą.

Šaulys 11.23 - 12.22

Dėmesio pareikalaus pinigų, turto reikalai. Galbūt teks su kažkuo dalytis įtakos sferas, turtą, kapitalą arba rūpintis nuoma, tiekimu. Galite nemažai laimėti.

Ožiaragis 12.23 - 01.20

Tikriausiai nepritrūks jėgų, energijos laiku ir nepriekaištingai įvykdyti prisiimtą įsipareigojimą. O tai reiškia, kad būsite puikiai įvertinti ir sustiprinsite savo padėtį, pasijusite galingesni, turtingesni. Kažkam padarysite įspūdį.

Vandenis 01.21 - 02.19

Būsite nusiteikę aktyviems veiksmams. Rūpės išgirsti dominančio asmens požiūrį, įvertinti savo ir artimo žmogaus galimybes. Gali būti, kad atsiras prošvaisčių dėl susikomplikavusio reikalo. Tikėtinas vertingas patarimas.

Žuvys 02.20 - 03.20

Šiandien svarbu išlikti santūriems, jeigu šeimyniniai ar meilės reikalai klostysis ne visai taip, kaip buvote suplanavę. Nusimato įdomus renginys, perspektyvios pažintys. Su įtakingu asmeniu galite susitarti dėl svarbaus reikalo.

Šaltinis: vytautus.com