Dienos horoskopai

Lapkričio 17 d., šeštadienis
Avinas 03.21 - 04.20

Bjaurokas laikas, kai viltys lieka tuščios. Kuo greičiau tai suprasite, tuo mažiau problemų patirsite, tad pasistenkite blaiviau vertinti savo galimybes ir susidariusią situaciją.

Jautis 04.21 - 05.21

Mokėkite įvertinti draugo patarimus, pastabas, nepykite už kritiką ant artimųjų: jūsų reakcija gali būti kiek per jautri. Būkite atidesni sveikatai.

Dvyniai 05.22 - 06.21

Būkite atidūs, kad kas nors nepasinaudotų jūsų prisirišimu prie artimųjų, kad nepapultumėte į žalingą finansinę ar emocinę priklausomybę. Daugiau dėmesio skirkite namų jaukumui ir patogumui.

Vėžys 06.22 - 07.22

Venkite daug kalbėti, juolab žadėti ar ginčytis. Ieškokite reikalingų žmonių ir venkite atsitiktinių ar mažai pažįstamų asmenų. Nesivelkite į atsitiktinį flirtą ir nebūkite lengvabūdiški kelyje.

Liūtas 07.23 - 08.23

Šiandien daug kas strigs: trūks jėgų ir sveikatos. Palanku užsiimti buitimi, šeima, namais. Būtinas apdairumas tvarkant piniginius reikalus: pasisaugokite, kad jūsų neįtrauktų į finansiškai nenaudingą reikalą.

Mergelė 08.24 - 09.23

Iš esmės palankus metas, tačiau bus svarbu apdairumas: pasisaugokite, kad nesąžiningas tarpininkas ar partneris nesuklaidintų, neapgautų dėl piniginių ar turto reikalų.

Svarstyklės 09.24 - 10.23

Paskubinti reikalų tvarkymo patiems tikriausiai nepavyks: kreipkitės pagalbos į draugus. Labiau pasirūpinkite sveikata.

Skorpionas 10.24 - 11.22

Remkitės antrosios pusės, šeimos nuomone, mažiau sukite galvą, ką kiti pasakys. Itin atsargūs būkite su šeimos pinigais, skirtais remontui, namui statyti ar butui įrengti – jus gali apgauti.

Šaulys 11.23 - 12.22

Komplikuotas metas tęsiasi, tad galite be pagrindo nusivilti artimu, mylimu žmogumi, savo šeima, darbu. Paaštrės problemos dėl senos skolos: tai reikia spręsti gražiuoju ir kuo greičiau grąžinti bent dalį skolos.

Ožiaragis 12.23 - 01.20

Pavyks rasti išmintingą sprendimą dėl santykių su draugu ar partneriu iš užsienio. Nors kelionėms, reikalams su užsieniečiais tvarkyti neblogas metas, kelyje nebūkite patiklūs su nepažįstamaisiais, įvairiais pareigūnais.

Vandenis 01.21 - 02.19

Jei tarp jūsų ir tėvų tvyro įtampa, bus svarbu susitaikyti su tėvais, jei nenorite, kad santykiai ilgesniam laikui atšaltų. Derėtų suskubti taikytis ir su giminaičiu ar kaimynu, draugu.

Žuvys 02.20 - 03.20

Tikri draugai padės jums ir jūsų šeimai, o tie, kurie jais dedasi, tiesiog gražiai šnekės. Jei dėl kokio nors asmens šiandien susipyksite su artimaisiais, šio žmogaus derėtų vengti apskritai, per jį dar ateis nemažai problemų.

Šaltinis: vytautus.com