Dienos horoskopai

Gruodžio 1 d., trečiadienis
Avinas 03.21 - 04.20

Veikiausiai šiandien negalėsite atsisakyti dalyvauti bendrame susibūrime, prisidėti prie renginio organizavimo arba aplankyti seniai matyto draugo, pažįstamo, šiam primygtinai jus kviečiant.

Jautis 04.21 - 05.21

Skirkite šią dieną poilsiui, atsipalaidavimui, patinginiavimui, jeigu tik galite sau tai leisti. Atiduokite duoklę psichinei sveikatai ir sielai. Šiandien neverta kur nors vykti, imtis sunkių darbų, skubėti, nes jums reikia sukaupti jėgų.

Dvyniai 05.22 - 06.21

Tikriausiai šiandieną neištversite nepamokslavę, nekritikavę ar nekėlę pavydo scenų. Kita vertus, pasižymėsite gilia įžvalga ir magnetizmu. Gauta informacija gali padėti apsispręsti dėl laisvalaikio praleidimo, kitų planų.

Vėžys 06.22 - 07.22

Šiandien būsite linkę domėtis nekilnojamuoju turtu, stambiais pirkiniais ir sandoriais, verslo idėjomis ir pan. Galbūt vyksite apžiūrėti ar parodyti kažkokio objekto. Be problemų galėsite dėl visko susitarti.

Liūtas 07.23 - 08.23

Šiandien jūsų pagalbos gali prireikti kaimynui, draugui arba giminaičiui. Arba patys jos sulauksite, gausite labai reikalingos informacijos ir pan. Galima šauni išvyka.

Mergelė 08.24 - 09.23

Šeimos reikalai, buitis, namai, artimieji pareikalaus daug laiko ir dėmesio. Tačiau tai bus neblogas vaistas nuo savigraužos ir kapstymosi praeities nuoskaudose.

Svarstyklės 09.24 - 10.23

Vaikų auklėjimas, lavinimas turėtų būti šiandien jūsų prioritetas. Jeigu užsiimate kūrybine veikla, šou verslu, nuo rimtų darbų neišsisuksite. Verta pasistengti, kad įgyvendintumėte kai kuriuos sumanymus.

Skorpionas 10.24 - 11.22

Jūsų nuotaika bus darbinga, todėl būtinai rasite, kur paplušėti, kaip save realizuoti. Jeigu ne savo ūkyje, tai kitoje sferoje liesite savo energiją. Visgi sveikata ne geležinė, todėl pravartu ją tausoti, rūpintis, nenumoti ranka į negalavimus.

Šaulys 11.23 - 12.22

Šiandien jums veikiausiai teks ištverti partnerio arba kito artimo žmogaus reikalavimus, tam tikrą spaudimą. Kita vertus, iš jų galite sulaukti svarios pagalbos. Daug kas priklauso nuo jūsų elgesio bei požiūrio.

Ožiaragis 12.23 - 01.20

Skaičiuosite, tikrinsitės savo finansinę situaciją. O galbūt parsinešėte namo buhalterinio darbo. Rūpinkitės savo sveikata, mityba, grožiu ir išmeskite iš galvos nemalonias mintis.

Vandenis 01.21 - 02.19

Studijuojantieji ir kitus mokantieji privalės susikaupti ir rimtai ruoštis ateinančiai savaitei. Darbo turės ir kelionių organizatoriai, gidai. O jeigu galite tiesiog ilsėtis, pasistenkite atitrūkti nuo rutinos, nueikite į kokį nors prasmingą renginį.

Žuvys 02.20 - 03.20

Gali būti, kad ši diena jums bus įtempta darbo diena. Bet kuriuo atveju mintys apie darbą, politiką jums neleis atsipalaiduoti. Galbūt dalyvausite svarbiame renginyje, viešame pasirodyme.

Šaltinis: vytautus.com