Dienos horoskopai

Rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis
Avinas 03.21 - 04.20

Pasireikš nuotaikų kaita, jautrumas aplinkai, kartu tikėtinas intelektinis įkvėpimas. Galite leistis į kelionę arba brėžti tolesnes veiklos gaires, ieškoti bendraminčių, rėmėjų. Galimi ir susižavėjimai, flirtai, pokštai.

Jautis 04.21 - 05.21

Gali būti, kad pradėsite gauti tai, ko nusipelnėte. Tai pasireikš ir materialinėje, ir jausmų sferoje. Apskritai, diena turėtų būti nebloga. Vis dėlto reikia saugotis vagių, sukčių, neprovokuoti konfliktų.

Dvyniai 05.22 - 06.21

Pasižymėsite smalsumu, kūrybingumu. Sugebėsite praktiškai išnaudoti gaunamą informaciją. Didės jūsų populiarumas. Tiktų įsijungti į aktyvią veiklą, užsiimti reklama, komercija.

Vėžys 06.22 - 07.22

Šiandien jaukiai jausitės įprastoje aplinkoje. Tačiau to nepasakysi apie priešingą variantą, t. y. buvimą toli nuo namų, ilgame kelyje, tarp nepažįstamų žmonių ir pan.

Liūtas 07.23 - 08.23

Puikiai seksis kūrybinė veikla, reikalai su publika. Būsite populiarūs tarp priešingos lyties. Rūpės vaikų interesai, domėsitės jų pasaulėžiūra bei poreikiais.

Mergelė 08.24 - 09.23

Taip darbuositės, kad tik dulkės rūks. Daug dėmesio skirsite aplinkos apdailai, įvaizdžiui, higienai, dietai, sveikatai arba gyvūnams. Į tai nukreiptos pastangos tikriausiai pasiteisins.

Svarstyklės 09.24 - 10.23

Pasireikš vidinės ramybės ir saugumo poreikis, didelis kaprizingumas dietos atžvilgiu. Kažkokių įtarimų gali kelti keistas partnerio elgesys ar jo žodžiai per miegus. Pasitelkite išmintį, mąstykite filosofiškai.

Skorpionas 10.24 - 11.22

Jums rūpės ne tik sava, bet ir partnerio ar bendra įmonės finansinė situacija. Su ja siesite kai kurias savo viltis. Vis dėlto santykiuose su partneriais ir konkurentais tvyros įtampa.

Šaulys 11.23 - 12.22

Galimas kontaktas su įdomiu nepažįstamuoju arba užsieniečiu. Iš asmens, kuris patinka, galite gauti viliojamą pasiūlymą. Daug dėmesio skirsite augančiai kartai. Tai turėtų išeiti į gera.

Ožiaragis 12.23 - 01.20

Šiuo metu jums bus būdingas savęs ir savo galimybių ieškojimas. Padidės objektyvumas, realistinis mąstymas. Galbūt imsitės įgyvendinti ambicingą planą. Svarbu išlikti kantriems, disciplinuotiems.

Vandenis 01.21 - 02.19

Šiandien aplinkiniams demonstruosite savo intelektą, humoro jausmą, organizacinius sugebėjimus. Palanku megzti pažintis su bendraminčiais, atnaujinti romantiškus ryšius.

Žuvys 02.20 - 03.20

Emocijų lygmeniu jausitės gana jaukiai, jeigu nestokojate meilės, artimųjų dėmesio. Gali būti, kad apims svajingas atsipalaidavimas. Pasaugokite vaikus.

Šaltinis: vytautus.com