Dienos horoskopai

Lapkričio 24 d., penktadienis
Avinas 03.21 - 04.20

Gana produktyvi diena. Galite gauti atlyginimą ar papildomai užsidirbti pinigų iš kokios nors veiklos. Tikriausiai seksis pretenduoti į norimą darbo vietą. Vis dėlto tykos apgaulės, intrigos, arba atpildas už jūsų sukčiavimus ar klastas.

Jautis 04.21 - 05.21

Domins įvairi informacija, didės noras mokytis, atnaujinti žinias, trauks kolektyvinis šurmulys, diskusijos. Galite įsigyti kažką iš technikos. Tačiau nepasitikėjimo, abejonių turbūt sukels antroji pusė, partneris.

Dvyniai 05.22 - 06.21

Gali atsirasti neatidėliotinų reikalų, naujos informacijos. Jeigu įvyks kas nors nenumatyta, svarbu nepasimesti, pasitikėti savimi. Netingėkite pasirūpinti buitimi, kai ką paremontuoti, išsamiai sutvarkyti, padėti šeimos nariams.

Vėžys 06.22 - 07.22

Jums seksis sublizgėti kūrybos, meno srityje. Artimieji, vaikai arba mylimas žmogus iš jūsų turbūt sulauks paslaptingo siurprizo ar pokšto. Arba būtent jūs to sulauksite iš minėtų asmenų.

Liūtas 07.23 - 08.23

Regis, produktyviai padirbėsite, kartu rasite laiko paflirtuoti su kolegomis ir klientais. Nesivelkite į abejotinus, dvigubus žaidimus. Vakaras ne itin palankus sveikatai. Galimas netikėtas susitikimas.

Mergelė 08.24 - 09.23

Diena bus produktyvi, jeigu nuosekliai sieksite numatyto tikslo, nekreipdami dėmesio į replikas. Galimas pasiūlymas sudaryti bendradarbiavimo ar tarpininkavimo sutartį.

Svarstyklės 09.24 - 10.23

Neuždelskite skolų grąžinimo ar jų atsiėmimo. Iš dominančio asmens sulauksite įdomaus pasiūlymo. Bus daug iliuzijų, intrigų. Neužkibkite ant sukčių kabliuko, nebūkite patiklūs.

Skorpionas 10.24 - 11.22

Nusimato pažintys, darbai, galimybės, daugės pasitikėjimo savimi. Kažkokios jūsų viltys taps beveik įgyvendinamos, jeigu sugebėsite žengti deramą žingsnį. Galbūt sunku bus išmesti iš galvos spontanišką meilės nuotykį.

Šaulys 11.23 - 12.22

Diena turėtų būti nebloga, darbai rezultatyvūs. Gali pasipildyti piniginė. Nebūkite patiklūs su nepažįstamais žmonėmis, užsieniečiais, nežiopsokite kelyje. Vakare nepatartina jokia rizika.

Ožiaragis 12.23 - 01.20

Galite turėti reikalų su socialinėmis tarnybomis, visuomeninėmis organizacijomis. Tikėtina informacija, kuria sugebėsite sėkmingai pasinaudoti drauge su bendraminčiais, partneriais. Dėmesio ženklų tikriausiai sulauksite iš seno gerbėjo.

Vandenis 01.21 - 02.19

Aktyvūs asmenys privers jus atlikti tai, kas neatidėliotina, kad ir kaip tingėtumėte. Išgirsite įvairių gandų, apkalbų. Tačiau ir jums nestigs sugebėjimo regzti intrigas, manipuliuoti. Saugokite savas ir svetimas paslaptis, būkite korektiški.

Žuvys 02.20 - 03.20

Kunkuliuote kunkuliuos jausmai, aistros. Neleiskite jausmams užgožti sveiko proto, būkite atsargesni, tuomet galėsite tikėtis puikių rezultatų. Nusimato konfidencialus susitarimas arba informacija.

Šaltinis: vytautus.com