Dienos horoskopai

Kovo 25 d., pirmadienis
Avinas 03.21 - 04.20

Mažiau kalbų. Kitaip šnekant, jei įtarsite, kad niekuo negalite žmogui padėti, tuščiai nesuteikite vilties. Neskubėkite įsipareigoti: vėliau galite būti šantažuojami šiandien išsprūdusiu pažadu.

Jautis 04.21 - 05.21

Nepalankus metas: nereikia nurodinėti, ko nors reikalauti. Stenkitės elgtis kukliau, neprovokuokite viršesnių ar vyresnių asmenų agresijos, atvirkščiai – stenkitės įgyti jus kritikuojančių asmenų pasitikėjimą bei paramą. Nekurkite jokių ilgalaikių planų.

Dvyniai 05.22 - 06.21

Sąlygiškai sėkmingas laikas, kai verta spręsti opius klausimus. Vakarą skirkite vaikams, žmogui, kurį mylite.

Vėžys 06.22 - 07.22

Tikėtini nesklandumai tiek darbe, tie namie, mat susinervinsite dėl menkniekio, o paskui jau – nemalonumų virtinė. Tad nuo ryto nusiteikite ramiai: juk gyvename netobulame pasaulyje, tad čia negali būti viskas sklandu.

Liūtas 07.23 - 08.23

Tinka bendrauti su jums svarbiais žmonėmis, ieškoti partnerių, tartis, derėtis. Beje, nesugalvokite vakare kategoriškai pasikalbėti su sutuoktiniu apie jūsų santykius, tai gali būti pabaigos pradžia.

Mergelė 08.24 - 09.23

Bus svarbu nesusitapatinti su rūpesčiais, kurie iš tiesų ne jūsų: kiekvienas turi dirbti savo darbą. Mažiau jaudinkitės dėl kitų, pakaks, jei gerai atliksite savo pareigas.

Svarstyklės 09.24 - 10.23

Naudingas metas tiems, kurie žino, kada sustoti, t.y. nepasiduoda azartui. Turite būti atsargesni kurdami planus, su partneriais, taip pat sutuoktiniu, mylimu žmogumi aptardami bendras perspektyvas.

Skorpionas 10.24 - 11.22

Geriau nerizikuoti savo reputacija, įtaka, turima padėtimi bei darbu. Nenorėkite nieko pergudrauti. Vakare verta susitikti su tais draugais, kurie jus palaiko, yra jūsų bendraminčiai: jums reikės pailsėti nuo dienos ginčų.

Šaulys 11.23 - 12.22

Svarbius reikalus aptarkite su draugais, jų kritiškos pastabos padės neprarasti realumo jausmo. Nepraleiskite progos stiprinti draugiškus, partneriškus ryšius, jie bus stabilūs.

Ožiaragis 12.23 - 01.20

Mokėkite laukti sau palankios akimirkos, nesikarščiuokite ir nesinervinkite be reikalo, tyla bus veiksmingiausias argumentas.

Vandenis 01.21 - 02.19

Pasistenkite daugiau nuveikti, energijos pakaks. Nepalikite skubių reikalų kitai savaitei, jie gali kuriam laikui įstrigti.

Žuvys 02.20 - 03.20

Prieštaringas laikas, nekurkite finansinių planų, taip pat venkite įsipareigoti finansiniuose dalykuose. Nepalanku skolintis iš aplinkinių ar imti kredito. Būkite atsargesni kelyje: galimi netikėtumai.

Šaltinis: vytautus.com