Dienos horoskopai

Rugpjūčio 14 d., sekmadienis
Avinas 03.21 - 04.20

Sėkminga diena: pozityvios tendencijos labai ryškios, jas jausite visose gyvenimo sferose. Pasieksite visko, ko norite ir net pastangų nereikės. Kai viskas gerai sekasi, laikas pagalvoti ir apie pokyčius, tik nesielkite impulsyviai.

Jautis 04.21 - 05.21

Neblogai klostysis reikalai, tad galite realizuoti jau pradėtus planus ir ką tik užgimusias idėjas. Pozityvių tendencijų įtaką išnaudosite maksimaliai, todėl diena bus maloni, o rezultatai džiugins. Būsite atkaklūs ir užsispyrę.

Dvyniai 05.22 - 06.21

Darysite viską, kas įmanoma, kad tik sugadintumėte sau ir kitiems dieną. Nuotaikų kaita lydės visą dieną, viską matysite niūriomis spalvomis. Jūsų užduotis – blaiviai ir teisingai įvertinti dabartinę situaciją. Pasinaudokite artimųjų teikiamais patarimais.

Vėžys 06.22 - 07.22

Reikalai klostysis neblogai. Žinoma, norėsite, kad viskas būtų dar geriau. Labai didelė įvykių, kurie pakeis jūsų gyvenimą, tikimybė. Palanku įsigyti planuotus pirkinius. Asmeniniams santykiams taip pat gera diena – jums nereikės aplinkiniais keliais išsireikalauti norimų dalykų.

Liūtas 07.23 - 08.23

Neturėsite kuo skųstis, nors likimas ir neskubės apdovanoti jus savo dovanomis. Paprasčiausiai veikite aktyviai ir ryžtingai. Geriau išlikite ekstravagantiški nei banalūs – ši taisyklė jums tikrai pravers. Tačiau nuoširdumas tiesiog būtinas.

Mergelė 08.24 - 09.23

Tai jūsų diena. Ji išties bus sėkminga, lengva ir daug žadanti – net neabejokite! Jūsų pastangos pagaliau bus įvertintos ir sėkmė garantuota bet kurioje gyvenimo sferoje. Puiki diena bendravimui, susitikimams ir kontaktams.

Svarstyklės 09.24 - 10.23

Lengvai susidorosite su reikalais, kurie buvo planuoti ir iki smulkmenų apgalvoti. Būkite atsargūs ir apdairūs, nes lengvabūdiškumas bus šiandien netoleruojamas ir baudžiamas. Atsiras galimybė pagerinti draugiškus ir šeimyninius santykius.

Skorpionas 10.24 - 11.22

Nors diena ir gera, tačiau gyvybinis potencialas bus linkęs mažėti. Todėl atidėkite varginančius užsiėmimus ir pasirūpinkite savo sveikata. Šiandien leiskite pasilepinti, išpildyti savo kaprizus ir net nesirūpinkite, kad kažkam tai gali užkliūti.

Šaulys 11.23 - 12.22

Palanki diena, tik savijauta ir nuotaika svyruos, todėl atrodys, kad nesiseka. Tačiau diena palanki svarbiems susitikimams ir spręsti sudėtingus reikalus. Santykiuose su artimaisiais vyraus harmonija ir jums nereikės rūpintis ateitimi bei galvoti apie praeities klaidas.

Ožiaragis 12.23 - 01.20

Labai aukštas gyvybinis tonusas - nieko nebus neįmanomo. Ir už tai dar būsite apdovanoti. Netruks energijos, įveiksite bet kokias kliūtis. Palanki diena bendravimui su artimaisiais, santykiuose vyraus harmonija ir komfortas.

Vandenis 01.21 - 02.19

Ramybė, kantrybė ir nuolaidumas – štai ko iš jūsų tikisi aplinkiniai. Jums teks ne kartą pakeisti savo planus ir atsisakyti tam tikrų įdomių idėjų, tačiau tai išliks tik maži nesusipratimai ir nemalonumai. Rimtų konfliktų ir problemų tikrai išvengsite.

Žuvys 02.20 - 03.20

Jums truks energijos: gyvybinis potencialas sumažėjęs, nuotaika keisis, sustiprės negalavimai. Todėl būkite kuo ramesni ir venkite krūvių bei situacijų, kurios pareikalaus iš jūsų nervinės įtampos. Tiesa, diena palanki įvairiems smulkiems nesudėtingiems darbeliams.

Šaltinis: horo.tv3.lt