Apie ženklus

Šaulys (11.23 - 12.22)

Planeta: Jupiteris
Akmuo: Topazas
Spalva: Violetinė, tamsi mėlyna
Kūno dalis: Kepenys, šlaunys ir klubai

Vyrai

Ugnies ženklas, globojamas Jupiterio. Tai linksmi laisvamaniai su puikiu humoro jausmu. Charakteris stabilus, būdas filosofiškas. Šaulys yra dvilypis: tai pažangus žmogus, bet mėgsta paprastus dalykus. Šaulys yra protingas, todėl noriau renkasi intelektualų draugiją. Jis gyvybingas, labai aktyvus ir nemėgsta civilizacijos. Šauliai - romantiški nenaudėliai, teigiamai -neigiami herojai – būtent tokie, kokie labai patinka moterims. Šauliai mėgsta nuotykius , kartais būna grubūs ir nerūpestingi. Tai jūreivio, pirato, avantiūristo, valkatos tipas. Jiems kartais reikia permainos tik todėl, kad nori kažko kito, o ne todėl, kad esami dalykai jų netenkina. Jų namuose neuždarysi. Iš kitos pusės, Šauliai yra romantiški filosofai. Jie yra linksmo būdo, bet kartais labai susikremta ir liūdi dėl to, ko negali pasiekti, nors dažnai ir patys nežino, ko nori. Tačiau apskritai, jie yra nepataisomi optimistai ir visada tiki, kad vienaip ar kitaip viskas baigsis taip gerai, kaip gali baigtis. Jie gali nuoširdžiai ir sunkiai dirbti, tačiau tik tuomet jei darbas jiems įdomus. Labiausiai jiems tinka būti žurnalistais, teisininkais, mokytojais ar dvasininkais. Pinigai jiems nėra svarbiausias dalykas.

Moterys

Galimi du tipai: rimta ir valiūkė. Pirmo tipo moterys yra nepriklausomos, protingos, mėgsta meną, knygas, įžymybes. Ji viską daro puikiai, tai originali ir ekstravagantiška moteris. Nuovoki, įdomi pašnekovė, puiki šeimininkė. Šalia jos turi būti protingas partneris, kitaip ji bus nelaiminga. Antras tipas labiau mėgsta judėti, sportuoti. Tai nepriklausoma ir aikštinga laukinukė, sunkiai susitaikanti su mintimi , kad turi būti žmona, motina ir namų šeimininkė. Šaulio ženklo moterims sekasi bet kokiame darbe nes yra guvios ir praktiškos.

Santykis su kitais ženklais

Šauliui reikia partnerio, kuris jo nevaržo, bet koks ribojimas jiems yra kalėjimas. Avinui Šaulys jaučia potraukį, bet santuoka nesėkminga. Per didelis laisvamaniškumas suteks daug skausmo ir Vėžiui. Su Ožiaragiu lyg ir daug bendro, bet skirtingi temperamentai gali sugriauti santykius. Darni santuoka su Skorpionu. Su Vandeniu – svajingi ir emocingu – daug bendru pomėgiu ir fizinė trauka. Ištikimas ir rūpestingas Vandenis kompensuoja plevėsišką Šaulio būdą. Su Svarstyklėmis geriau būtų tiesiog draugauti. Harmoninga santuoka su Liūtu. Sąjunga su Žuvimis – intelektuali, bet nepatvari. O du Šauliai gali sukurti tvirtą ir ilgalaikę santuoką.