Apie ženklus

Spalva: Turkio, žalsvai melsva
Kūno dalis: Kraujotaka, alkūnės, blauzdos

Vyrai

Oro ženklas, Urano globoje. Vandeniai yra svajingi ir emocingi idealistai. Vandeniai yra optimistai ir labai sąžiningi. Jis traukia žmones savo žmogiškumu ir mokėjimu bendrauti. Pažvelgus atidžiau, matyti, kad dauguma santykių yra paviršutiniški, netvirti ir pagrįsti geriausiu atveju simpatijomis, o ne giliais jausmais. Kartais Vandenius apima tingulys ir apatija, bet Uranui suaktyvėjus jie per savaitę gali nudirbti mėnesio darbus. Vandenis emocingas, užsispyręs, jam užeina nepasitikėjimo savimi periodai, bet šį greitai keičia entuziazmas. Jis kuklus ir talentingas, viską daro pats. Jo gyvenime bus visko – turto ir neturto, sėkmių ir katastrofų, įdomių nuotykių ir nevilties. Kartais jam atrodys, kad jam galas, bet likimas jam mesteli šiaudą. Žodžiu, Vandenis turi svarią priežastį būti optimistu. Vandeniai nesidomi technika ir naujovėmis – svarbiausia jam bendravimas. Vandenio partneriams gali būti sunku, nes jiems patinka leisti laiką su draugais ir jie dažnai užmiršta apie buitinius rūpesčius. Vandeniams nepatinka, kai juos priremia prie sienos. Duokite jiems laisvę, ir jie padarys viską, ko iš jų tikitės. Ir atvirkščiai - jei bandysite Vandenį kontroliuoti ar raginti - jie užsispirs, o jūs liksite nieko nepešę.

Moterys

Jos mėgsta įvairovę, jos dažnai keičia išvaizdą bei pomėgius, tad su jom nuobodu nebūna. Jos nemėgsta griežtų taisyklių, suvaržymų, tačiau dirbti mėgsta. Bet kokiam darbui jos suteikia žavesio ir lengvumo. Jos išteka greitai, bet retai būna laimingos. Partneriui duoda daugiau nei iš jo gauna.

Santykis su kitais ženklais

Su Vandeniu paprasta bendrauti, bet dėl jo meilės draugams šeima gali kentėti. Su Jaučiu vedybos nepalankios, bet vaikai bus puikūs. Svarstyklės labai traukia Vandenį, bet aitra greit atvėsta. Su Skorpionu santuoka nelaiminga: Skorpionas linkęs veikti tuo metu, kai Vandenis nori pasvajoti. Vandeniai gerai sutaria su Vėžiais, bet fiziškai vienas kito netraukia. Su Mergele didelė trauka, bet dėl Mergelės pedantiškumo kyla daug barnių. Jei Mergelė prisitaikys, santuoka vis tik gali būti laiminga. Su Šauliu harmoninga santuoka. Su Ožiaragiu Vandenis sėkmingai bendradarbiauja. Su Žuvimis, nors ir neiškarto, bendravimas gali užsimegzti ir net virsti tvirta santuoka. Vandenis puikiai jaučiasi su savo ženklo žmonėmis, bet santuokos atveju nebus kas rūpinasi namų židiniu. Abipusė trauka su Dvyniais.