Apie ženklus

Žuvys (02.20 - 03.20)

Planeta: Neptūnas
Akmuo: Mėnulio akmuo
Spalva: Jūros mėlio
Kūno dalis: Pėdos

Vyrai

Vandens ženklas, globojamas Neptūno. Žuvis dažnai apima liūdesys, tik klausimas ar dėl to jos jaučiasi nelaimingos. Žuvų ženklo žmonės yra dosnūs, dori ir pasiaukojantys. Kartais atrodo, kad Žuvys eina lengviausiu keliu, bet Žuvų nuomone būtent taip ir yra geriausia. Kartais jie gyvena iliuzijų pasaulyje ir yra linkę idealizuoti mylimuosius: net jei mato, kad mylimas žmogus daro kažką tikrai blogo, Žuvis jame vis tiek mato angelą. Nenuostabu, kad tai tik komplikuoja jų gyvenimą. Žuvys yra labai kūrybingos, bet ne visuomet pasirenka tinkamą laiką ir vietą idėjoms realizuoti. Bet kokiu atveju, Žuvims reikėtų rinktis su kūryba susijusias profesijas, nes nuobodus rutininis darbas jas pribaigs. Tačiau žinokite – Žuvys nemėgsta didelių permainų – permainos Žuvims sukelia stresą. Žuvys yra konformistai, pasiduoda kitų įtakai. Nors dažnai pasitaiko, kad Žuvys palinksi galvą, bet galiausiai padaro viską savaip. Jei Žuvys myli, jos myli karštai. Stenkitės neįžeisti Žuvų – įskaudintos jos gali padaryti bet ką. Žuvys labai lengvai įninka į žalingus įpročius ir labai sunkiai jų atsikrato.

Moterys

Jos kartais gyvena savo pačių sukurtume pasaulyje ir sunkiai susikaupia darbui. Jų nuotaika dažnai svyruoja. Žuviai geriausiai tinka aktorės profesija – tuomet Žuvis gali būti kažkuo kitu ir nuslėpti savo tikrąjį „aš“. Jos - labai rūpestingos.

Santykis su kitais ženklais

Žuvis lengva įžeisti, nes jos labai jautrios. Su Avinu vedybos gali būti palankios, nors Žuvį ir gąsdina Avino temperamentas. Panaši situacija ir su Skorpionu – jei Skorpionas valdysis, viskas bus gerai. Darni santuoka su Jaučiu. Žuvims su Ožiaragiu sunku, nes Ožiaragio šaltumą Žuvys priima labai asmeniškai . Su Liūtu Žuviai nepakeliui. Su Šauliu Žuvys tuokiasi retai – trūksta fizinės traukos. Panašiai ir su Svarstyklėmis, nors apskritai šie ženklai sutaria gerai. Su savo ženklu harmoningi santykiai reti. Su Mergele taip pat bus sunku – svajotojas Žuvis erzina Mergelės pedantiškumas, o pedantišką Mergelę – kūrybinė netvarka.