Apie ženklus

Planeta: Mėnulis
Akmuo: Perlai
Spalva: Pilkšva, sidabrinė
Kūno dalis: Krūtinė ir virškinimo traktas

Vyrai

Vandens ženklas Mėnulio globoje. Charakteris uždaras, svajingas būdas. Vėžiai pasižymi gera intuicija. Tai pats paslaptingiausias zodiako ženklas. Mėnulis taip stipriai veikia jo emocijas ir vidinį pasaulį, kad dažnai aplinkiniams Vėžiai atrodo keisti. Jų nervinė sistema labai jautri ir smulkmeniška – tai kas kitiems žmonėms yra smulkmena, Vėžiams gali būti tragedija. Vėžių vaizduotė labai laki , tad kartais jie prisikuria menamų problemų ir rūpesčių. Vėžiai yra nepataisomi romantikai, kas be abejonės yra žavu, tačiau kartais tai juos labai pririša prie praeities ir trukdo judėti į priekį. Vėžiai sunkiai prisileidžia žmones, tačiau jei tapote jo draugu, įsitikinsite kad tai labai mieli ir rūpestingi žmonės, kovojantis už tuos kuriuos myli iki paskutinio kraujo lašo. Supykę Vėžiai turi „talentą“ žodžiais įskaudinti mylimuosius, nors patys tokius pačius žodžius ima labai giliai į širdį. Vėžiai būna geri mokslininkai, gamtininkai ir medikai. Darbuose, kur reikia daug bendrauti Vėžiams, dėl jų uždaro būdo, gali būti sunku.

Moterys

Šios moterys skrajoja padebesiais. Jos linkusios į sentimentalumą ir prasmę mato aukodamosis kilniam tikslui. Jos geros draugės ir atsidavusios motinos. Pareigos jausmas joms – aukščiau visko. Jos moteriškos, tačiau jei reikės jos imsis gelbėti pasaulio. Turbūt blogiausia jų būdo savybė – nuotaikų kaita. Iš euforijos jos greit gali kristi į gilią neviltį ar net depresiją. Turėdamos gerą intuiciją jos turi fenomenalų sugebėjimą išrinkti geras dovanas net mažai pažįstamiems žmonėms.

Santykis su kitais ženklais

Vėžiui reikia partnerio, kuris suvaldytų jo nuotaikos svyravimus, suteiktų stabilumo ir pasitikėjimo. Vėžiams labai tinka tvirtai ant žemės stovintys racionalieji Jaučiai. Palanki sąjunga ir su Mergele ir Skorpionu. Su Žuvimi santuoka taip pat gali būti laiminga – tai du ženklai svajotojai, ir jei reikia, gali susikurti iliuzinę laimę. Svarstyklėms su Vėžiu sunku, nes Vėžys per daug prisiriša ir reikalauja dėmesio iš partnerio. Net draugystė tarp šių ženklų užsimezga retai. Su Ožiaragiu sąjunga nestabili. Novatoriui Avinui taip pat sunku su į praeitį besidairančiu Vėžiu. Dvyniams gali patikti Vėžio rūpestingumas, tačiau Vėžiui gali būti sunku dėl Dvynių noro bendrauti. Liūtas traukia Vėžį savo jėga, o Liūtas jaučiasi laimingas galėdamas globoti silpnesnį. Tarp jų galima ne tik puiki draugystė, bet ir sėkminga santuoka.