Apie ženklus

Spalva: Geltona
Kūno dalis: Plaučiai

Vyrai

Oro ženklas Merkurijaus globoje. Tai bendravimo ženklas. Dvyniui bendravimas yra toks pat būtinas kaip maistas ar miegas. Žmonės gimę po šiuo ženklų intelektualūs, išmano daugelį sričių, nors jų žinios dažnai būna paviršutiniškos. Tačiau būtent dėl to jie lengvai mezga pokalbius bet kokia tema ir lengvai susiranda draugų. Dvyniai yra racionalūs ir masto logiškai. Dvyniai retai pasiduoda emocijoms – net meilę gali lemti racionalus sprendimas. Jie mėgsta diskutuoti ir reikšti savo nuomone, tad kartais sunkiai sutaria su žmonėmis. Jie smalsūs, gabūs kalboms, lengvai prisitaiko prie aplinkybių. Jiems reikia nuolat besikeičiančios situacijos, todėl jiems visiškai netinka rutininis darbas. Po šiuo ženklu gimsta daug genijų, talentingų žmonių mokslo, istorijos ir literatūros srityse. Gimę po šiuo ženklu gabūs filosofai, matematikai, muzikai. Dvynius sunku mylėti, nes jie mėgsta daug bendrauti, o mylimuosius dažnai laiko nežinioje. Nepaisant to, kad Dvyniai nemoka mylėti ir retai būna švelnūs, kitų meilės ir švelnumo jiems reikia kaip oro. Jiems reikia, kad jais kažkas rūpintųsi. Jie nepakelia vienišumo – dėl to gali net nusižudyti. Jie mėgsta įdomių, bet ne visuomet garbingų žmonių draugijas. Darbe Dvynius dažnai tenka kontroliuoti. Jiems paprasčiau sugalvoti idėją nei ją įgyvendinti, o užsisvajoję jie gali pradėti švęsti pergalę net jos ir nepasiekę. Dvynių silpnoji vieta – plaučiai, todėl jiems patariama nerūkyti.

Moterys

Tai puikios draugės. Protingos, talentingos, intelektualios ir nuovokios. Su jomis liūdėti neįmanoma. Ji gali būti nervinga ir nepastovi, tačiau jei jos gyvenime viskas gerai klojasi, yra geraširdė ir didžiadvasė. Jos lengvai sutaria su žmonėmis, lengvai bendrauja bet kokia tema. Tai puiki biuro ar salono administratorė – klientai plauks vien dėl jos. Mėgsta nepriklausomybę. Jos lengvai bendrauja, užmezga draugystę, bet toks aktyvus būdas kartais atstumia jaunikius.

Santykis su kitais ženklais

. Dvyniams reikia išsilavinusio ir intelektualaus partnerio, su aiškia nuomone. Jei Dvyniai neras progos padiskutuoti ar net pasiginčyti, greičiausiai leisis ieškoti tokios galimybės kitur. Liūto ir Dvynių sąjunga būna laiminga – tai sąjunga jėgos ir proto. Tiesiog kartais Liūtui teks užgniaužti savo išdidumą ir nusileisti Dvyniams. Daug bendro su Jaučiu, tačiau Jaučiui reikia valdyti savo būdą. Su Vandeniu ir Svarstyklėmis sąjunga labai harmoninga. Be kita ko, tarp Vandenio ir Svarstyklių labai didelė fizinė trauka. Galima gera santuoka su Avinu, bet tik tuo atveju, jei abi pusės bus užsiėmusios ir turės mažai progų ginčams. Su Mergele darni sąjunga pasitaiko retai – Dvynių gyvenimo būdas suteikia Mergelei pernelyg daug progų jaudintis. Su Žuvimis, kaip ir su Šauliu, Dvyniai kontaktą užmezga sunkiai. Su Skorpionu turi daug bendrų interesų, tačiau nėra fizinės traukos. Su Ožiaragiu Vandenis gali puikiai bendradarbiauti, bet šeimyniniam gyvenimui jie per daug skirtingi.