Apie ženklus

Svarstyklės (09.24 - 10.23)

Planeta: Venera
Akmuo: Safyras ir nefritas
Spalva: Rožinė, žalsva, visi mėmlyni atspalviai
Kūno dalis: Inkstai

Vyrai

Oro ženklas, globojamas Veneros. Charakteris guvus, protas blaivus. Gimę po šiuo ženklu yra labai išlaikyto būdo. Net tuomet, kai juos ištinka nelaimė ar užklumpa liga, jie sugeba išlaikyti pusiausvyrą. Jie sugeba duoti daugiau, negu patys ima iš kitų. Svarstyklės nemėgsta barnių, nemalonumų, komplikacijų. Labiausiai jos brangina ramybę, todėl visus konfliktus stengiasi užglaistyti diplomatiškai. Šio ženklo vyrai nemėgsta kovoti, vengia sudėtingų situacijų. Svarstyklės ženklo vyrai dažnai būna neryžtingi, pasikliauja likimu užuot patys bandytų ką nors pakeisti. Apskritai, jie yra sąžiningi, bet jei situacija grėsminga, jie atsisako savo įsitikinimų. Kartais Svarstyklės išduoda ir meluoja. Prieš patikėdami jų priesaika, išbandykite juos. Jie puikūs advokatai, prekeiviai, administratoriai. Kartais Svarstyklės ženklo žmonės sudaro atsipalaidavusio ir tingaus žmogaus įspūdį, bet tai gali būti tik įspūdis. Svarstyklės nemėgsta būti vieniši, jiems reikia kompanijos. Šiuos žmones mėgsta už mokėjimą bendrauti ir linksmą būdą, ir kas be ko, fizinį grožį. Kita vertus, jie nepraktiški, nelabai organizuoti ir būna nevalyvi. Bet auksas ir pelenuose žiba, tiesa?

Moterys

Veneros globa jas daro žaviomis ir tingiomis. Jos mėgsta ilgai miegoti, dievina papuošalus, niekučius, skanumynus – žodžiu, save palepinti. Pagrindinis jų gyvenimo užsiėmimas ir pomėgis – meilė. Mylėti ir būti mylimai yra vienintelė jų svajonė. Jos nemėgsta ginčų ir priekaištų, dėl pastabos jos čia pat gali apsipilti ašaromis. Jos išlepintos, egoistiškos, bet švelnios. Jos kaip vaikai, greit užmiršta ir gera ir bloga. Mėgsta komplimentus, lengvai keičia pomėgius.

Santykis su kitais ženklais

Naivu tikėtis, kad Svarstyklės bus šeimos galva – jos gimusios žavėti ir kurti harmoniją. Su Jaučiu daug bendro, jų santuoka rami ir todėl gali trukti ilgai. Su Dvyniais sudėtinga. Svarstyklėms sunku su savininkišku Vėžio charakteriu – juk ir gaunantis kartais turi kažką duoti. Avinas traukia Svarstykles, bet čia gali kilti daug problemų, nes impulsyvus Avinas negali laukti kol Svarstyklės apsispręs. Santuoka su Liūtu bus puiki, jei Svarstyklės bus jai ištikimos. Didelė abipusė trauka su Skorpionu, tačiau Skorpionui nelabai patinka tingus Svarstyklių būdas. Su savo ženklu santuoka retai kada būna tvirta. Su Ožiaragių santuoka vargu ar bus tvirta - per daug skirtumų jų charakteriuose ir temperamentuose. Ožiaragis Svarstyklėms per šaltas – geriausiu atveju galimas bendradarbiavimas. Su Šauliu santuoka galima, tačiau abiems pusėms reikėtų susitaikyti su neištikimybe. Su Mergele Svarstyklės gali sėkmingai dirbti ir draugauti. Vandenis domina Svarstykles, bet jų santykiai greit atvėsta. Privalumas tas, kad skyrybos būna taikios. Svarstyklėms puikiai sekasi bendradarbiauti su Žuvimis, šie ženklai jaučia vienas kitam simpatija, tačiau fizinio potraukio trūkumas užveria santuokai duris.