Maudymasis vonioje nėštumo metu (55)

Maudytis karštoje vonioje nėra geras sumanymas. Jei maudaisi vonioje, vandens temperatūra neturėtų būti aukštesnė nei 37–38ºC. Sėdėdama karštame vandenyje gali perkaisti. Perkaitus padažnėja širdies ritmas, susilpnėja kraujo tiekimas vaisiui, ir tai vaikeliui gali sukelti stresą. Be to, perkaitimas pirmojo trimestro metu gali paveikti kūdikio vystymąsi. Šiek tiek padidėja rizika, kad, pavyzdžiui, vaiko pilvaplėvė nebus vientisa. Be to, kai laukiesi, sunkiau atvėsti, tad perkaitus padidėja tikimybė prarasti sąmonę, apalpti.

Naujausi komentarai

 1. Be Happy prieš 11 mėn.

  As paguliu vonioje retkarciais, zinoma ne visai karstame vandenyje kiek kunas kencia, o siek tiek vesesniam nej pries nestuma, atpalaiduoja

 2. Camile3 prieš 11 mėn.

  Justoote parašė:
  o,kaip del ranku kelimo? Nu neprasysi kiekviena karta vyro ,kad patalyne ar tai ranksluosti is spintos nukeltu. Ar labai negerai,jei pati ir uzuolaidas kabinu? O ta…

  Nėščiai būnant persistengti nereikia, bet visus buities darbus tikrai galima pasidaryti (tik su pertraukėlėm, nepervargstant). O dėl rankų kėlimo, tai vienas dalykas yra pasiimti kažką iš aukščiau, o visai kas kita ilgai iškėlus rankas laikyti (pvz užuolaidas kabinti), nes ilgiau laikant rankas iškėlus sutrinka kraujotaka ir galite labai greitai prarasti pusiausvyrą ir parvirsti (saugumas visgi svarbiausia). Žinau ne vieną nėštukę sugalvojusią lemputę pasikeisti ar užuolaidas pakabinti ir nuvirtusią nuo taburetės... O buitinės chemijos geriau kuo mažiau naudoti ir žinoma tik su pirštinėm o ta garuojanti chemija kenkia kiekvienam, ne tik nėščiai

 3. Justoote
  Justoote prieš 11 mėn.

  Camile3 parašė:
  Nėščiai būnant persistengti nereikia, bet visus buities darbus tikrai galima pasidaryti (tik su pertraukėlėm, nepervargstant). O dėl rankų kėlimo, tai vienas dalyka…

  Vat as irgi ta pagalvojau,kad ta buitine chemija nieko gero,ta prasme ji turi pasalini kvapa ir mintis tokia iskilo,kai nagu laka valiaus,o kaip mamos de plauku sviesinimo? Ar sviesinat? Atseit neirodyta,kad kenki vaisiui,bet tas kvapas,dar tamsesniu dazu nieko tokio,nu,bet sviesiu...

 4. KristinaAl
  KristinaAl prieš 11 mėn.

  Justoote parašė:
  Vat as irgi ta pagalvojau,kad ta buitine chemija nieko gero,ta prasme ji turi pasalini kvapa ir mintis tokia iskilo,kai nagu laka valiaus,o kaip mamos de plauku svi…

  As tai dazau

 5. MaDoona
  MaDoona prieš 11 mėn.

  Su pirmu visa nestuma prausiaus po dusu,dabar maudaus vonioj,nuima strenu skausma ir kitus nesmagumus kuno,zi oma vanduo ne toks kokiam virdavau nesilaukdama,bet pakankamai siltas,nes saltam man nesmagu.Jei gerai jauties tai niekas nekenkia...Man kieteja daznai pilvas,o vonia padeda,dar labiau nei magnis chemijos daug nenaudoju,uzuolaidu nekabinu,o langus valaus viskas galima,tik kiekviena savo ribas zinom geriausiai