Maudymasis vonioje nėštumo metu (57)

Maudymasis vonioje nėštumo metu Maudymasis vonioje nėštumo metu. iStock.com/GOSPHOTODESIGN

Maudytis karštoje vonioje nėra geras sumanymas. Jei maudaisi vonioje, vandens temperatūra neturėtų būti aukštesnė nei 37–38ºC. Sėdėdama karštame vandenyje gali perkaisti. Perkaitus padažnėja širdies ritmas, susilpnėja kraujo tiekimas vaisiui, ir tai vaikeliui gali sukelti stresą. Be to, perkaitimas pirmojo trimestro metu gali paveikti kūdikio vystymąsi. Šiek tiek padidėja rizika, kad, pavyzdžiui, vaiko pilvaplėvė nebus vientisa. Be to, kai laukiesi, sunkiau atvėsti, tad perkaitus padidėja tikimybė prarasti sąmonę, apalpti.

Naujausi komentarai

 1. Justoote
  Justoote prieš 1 m.

  Camile3 parašė:
  Nėščiai būnant persistengti nereikia, bet visus buities darbus tikrai galima pasidaryti (tik su pertraukėlėm, nepervargstant). O dėl rankų kėlimo, tai vienas dalyka…

  Vat as irgi ta pagalvojau,kad ta buitine chemija nieko gero,ta prasme ji turi pasalini kvapa ir mintis tokia iskilo,kai nagu laka valiaus,o kaip mamos de plauku sviesinimo? Ar sviesinat? Atseit neirodyta,kad kenki vaisiui,bet tas kvapas,dar tamsesniu dazu nieko tokio,nu,bet sviesiu...

 2. KristinaAl
  KristinaAl prieš 1 m.

  Justoote parašė:
  Vat as irgi ta pagalvojau,kad ta buitine chemija nieko gero,ta prasme ji turi pasalini kvapa ir mintis tokia iskilo,kai nagu laka valiaus,o kaip mamos de plauku svi…

  As tai dazau

 3. MaDoona
  MaDoona prieš 1 m.

  Su pirmu visa nestuma prausiaus po dusu,dabar maudaus vonioj,nuima strenu skausma ir kitus nesmagumus kuno,zi oma vanduo ne toks kokiam virdavau nesilaukdama,bet pakankamai siltas,nes saltam man nesmagu.Jei gerai jauties tai niekas nekenkia...Man kieteja daznai pilvas,o vonia padeda,dar labiau nei magnis chemijos daug nenaudoju,uzuolaidu nekabinu,o langus valaus viskas galima,tik kiekviena savo ribas zinom geriausiai

 4. User has not uploaded an avatar
  BrigitaVob prieš 8 mėn.

  O kada jus po gimdymo pradejote dziaugtis vonios malonumais?

 5. avietuke
  avietuke prieš 8 mėn.

  BrigitaVob parašė:
  O kada jus po gimdymo pradejote dziaugtis vonios malonumais?

  Nustojus kraujot