Maudymasis vonioje nėštumo metu (66)

Maudymasis vonioje nėštumo metu Maudymasis vonioje nėštumo metu. iStock.com/GOSPHOTODESIGN

Maudytis karštoje vonioje nėra geras sumanymas. Jei maudaisi vonioje, vandens temperatūra neturėtų būti aukštesnė nei 37–38ºC. Sėdėdama karštame vandenyje gali perkaisti. Perkaitus padažnėja širdies ritmas, susilpnėja kraujo tiekimas vaisiui, ir tai vaikeliui gali sukelti stresą. Be to, perkaitimas pirmojo trimestro metu gali paveikti kūdikio vystymąsi. Šiek tiek padidėja rizika, kad, pavyzdžiui, vaiko pilvaplėvė nebus vientisa. Be to, kai laukiesi, sunkiau atvėsti, tad perkaitus padidėja tikimybė prarasti sąmonę, apalpti.

Naujausi komentarai

 1. medu
  medu prieš 1 m.

  secretwoman parašė:
  Gal ir kvailokas klausimas, o vonios putas naudojot?

  Naudoju

 2. JulijaStokienė
  JulijaStokienė prieš 1 m.

  Nesaugu

 3. irasirt
  irasirt prieš 1 m.

  As isvis vonioj negulejau, tik po dusu atsarga gedos nedaro kaip sakoma

 4. Jurgitaa_
  Jurgitaa_ prieš 1 m.

  Na nežinau, aš nuo pat nėštumo pradžios prisileidžiu vonią žinoma ne karšto vandens, guliu tikrai ilgiau nei 10-15min, mažiausiai tikriausiai po 30min nu nes kam jum nepatinka voniaa, labai atpalaiduoja. Na ir tfu tfu tfu bet viskas gerai tiek su manim tiek su vaikučiu.

 5. User has not uploaded an avatar
  ladyzose prieš 6 mėn.

  Karštas vanduo negerai, bet aš visą nėštumà ryta pradėdavau šilta vonia, nes nuo 4 mėnesiu skaudedavo nugarą, o vonia labai gerai atpalaiduoja ir padeda prasibusti. Net ligoninėj prieš gimdyma man pasiūlė vonia nes atpalaiduoja ir gimdymas praejo labai greitai. Taip kad manau kad vonia yra labai geras dalykas ir vienas iš mažai belikusių malonumų besilaukuančioms