35 nėštumo savaitė

Vaikelis 35 nėštumo savaitę

Melionas. Nuo šios nėštumo savaitės mažylį galėtume prilyginti vis didesniam ir didesniaum melionui. Jo svoris jau turėtų viršyti 2 kg 400 g, o ūgis nuo viršugalvio iki kulnų turėtų būti daugiau nei 46 cm.

Pagrindiniai fizinio vystymosi procesai jau baigėsi, likusios savaitės skirtos svoriui priaugti – nuo šiol kiekvieną savaitę jis priaugs po porą šimtų gramų ar kiek daugiau.

Vaikelio inkstai jau visiškai susiformavę, o kepenys jau gali susidoroti su nedideliais šalintinų medžiagų kiekiais.

Jis jaukiai susirangęs įsčiose, tačiau čia jam darosi ankštoka, jis nebegali laisvai vartytis, tad ir įprastų salto greičiausiai jau nebebus. Tačiau galite sulaukti "skundų", jei įsitaisysite jam nepatogiai.

Nepamirškite: kiekvienas vaikelis vystosi šiek tiek skirtingai. Ši informacija suteikia tik bendrą supratimą apie kūdikio vystymąsi.

Tavo kūnas 35 nėštumo savaitę

Faktas

Lietuvoje kiek mažiau nei 5% naujagimių gimsta mažo svorio (iki 2500 g).

Iki pat šonkaulių pakilusi gimda dabar yra maždaug 15 kartų didesnė nei prieš nėštumą. Todėl jums gali atrodyti, jog kūne nebeliko laisvos erdvės.

Jei turėtumėte galimybę žvilgtelėti į gimdos vidų, pamatytumėte, kad vaisiaus vandenų 35 nėštumo savaitę gerokai mažiau, o kūdikis užima daugiau vietos.

Didėjanti gimda spaudžia vidaus organus – štai kodėl dažniau norisi šlapintis, sukyla rūgštys ar atsiranda kitų virškinimo problemų. Jei šios bėdos nevargina – esate viena iš nedaugelio laimingųjų.

Nėštumą prižiūrintis gydytojas, greičiausiai, paprašys skaičiuoti vaisiaus judesius, – to reikia vaikelio aktyvumo lygiui įvertinti.

35–37 nėštumo savaitę jums gali pasiūlyti atlikti B grupės streptokoko tyrimą. Patikrinimas neatliekamas ankstesnėse nėštumo stadijose, nes bakterijos atsiranda ir dingsta.

Šis tyrimas nėra privalomas ir yra priskiriamas nėščiosioms rekomenduojamų tyrimų sąrašui. B grupės streptokokai paprastai nekelia jokio pavojaus suaugusiam žmogui – pačios to nežinodamos, apie 10-30% nėščiųjų yra šių bakterijų nešiotojos.

Tačiau jei per gimdymą juo užsikrėstų kūdikis, jam gali kilti komplikacijų, pavyzdžiui plaučių uždegimas, meningitas ar kraujo infekcija.

Jei bus nustatyta, kad esi B grupės streptokoko nešiotoja, gimdymo metu jums suleis intraveninius antibiotikus – tai sumažina kūdikio infekcijų tikimybę net 70 procentų.

Taip pat skaitykite

Darbelis 35 nėštumo savaitei

Apsilankykite kirpykloje. Paprašykite kirpėjos, kad parinktų lengvai prižiūrimą kirpimą, kuris išlaikytų formą ir plaukams augant, – gali būti, kad iki kito apsilankymo praeis daugiau laiko nei įprastai.

Pasidomėkite gimdymo nuskausminimo būdais. Žinoma, artėjant gimdymui nuostatos gali pasikeisti.

Be to, gimdymo eiga gali nulemti, kad jūsų norimo gimdymo nuskausminimo būdo taikyti nebus galimybių (arba atvirkščiai – aplinkybės privers rinktis tokį, kurio kitomis aplinkybėmis net nebūtumėte svarsčiusi).

Tačiau vienaip ar kitaip, žinodama apie alternatyvas, turėsite galimybę priimti pasvertą sprendimą.

Taip pat skaitykite

2019 m. Rugpjūčio mėnesio mažyliai

1. Lucky
    Lucky prieš 2 val.

Tai faktas, kad niekas neisvys. Ir kad didžioji dauguma ilgais nagais irgi faktas. Aš pati su ilgais lakuotais nagais (tik natūraliais, nes pas mane stiprūs auga). Čia kalba buvo apie tai, kodėl sklando kalbos, jog ligoninej geriau būti trumpais nagais. Na tai parašiau iš kur tos kalbos ir dėl kokių galimų (GALIMŲ) procedūrų med personalas to pageidauja. O čia ir velevelės pasipylė

2. Ji321
    Ji321 prieš 2 val.

Pulsą Matuoja ir ant geliniu laku.. Anksčiau negalima nagų būdavo lakuoti kad gydytojai matytų ar nagai ne melynuoja ir viskas gerai

3. Lucky

Pasiflora parašė:
    Nelakuoti nagai ir nedažytos lūpos padeda nustatyti mikrocirkuliacijos sutrikimus ir įvertinti gimdyvės būklę, kuri gali keistis labai greitai ;)

Dar pridėčiau pudras visas, nes nematyt tikros veido spalvos per narkoze. Aš turėjau nedidelė 15min operacija su narkoze, tai gydytojas prieš tai perspėjo, kad nesugalvociau atvažiuot prisidazius

4. Lucky

Ji321 parašė:

Man sakė dėl pačio ilgio, kad ale tas aparatas gali netinkamai užsidėti aš nesigilinau, tiesiog nusikirpau ir tiek

Goge prieš 2 val.

leila123 parašė:
    Aš tai sąžiningai geriu. 30 min prieš valgį, ir dar 2 valandas po to negeriu kavos, nevartoju pieno produktų. Tikiuos pakils

As pasikeliau gelezi naudodama tardiferona nuo 88 iki 109. Bet ziurejau tiek su produktais po gelezies isgerimo (nevalgiau trukdanciu issisavinti gelezi), tiek ir akuseres bei ginekologes patarimu geriau papildomu vitaminu, padedanciu isisavinti gelezi: b grupes vitaminai (iskaitant foli), vitaminas c. Jei geriat ne gryna gelezi, sie vitaminai dazniausia jau yra papildo sudetyje. Taciau tardiferonas yra gryna gelezis ir jokiu priedu neturi