Sveikos, mamos,
Pasidalinkime įdėjomis kur keliausime šią vasarą. Mes birželį tik su vyru į Italiją, o liepą greičiausiai su visais vaikais kaip ir kiekvieną vasarą į Šventąją.
O kur keliausite Jūs?
Man labai patiko Eibsee, visą dieną ten praleidom, galit pasiskaityt https://en.wikipedia.org/wiki/Eibsee
Dar patiko ir kriokliai
1 testuotojų vertinimai
1 testuotojų vertinimai
2 testuotojų vertinimai