Kūdikiui 3 mėnesiai ir 2 savaitės

Nuo šiol judviejų kūdikis jau ne pasyviai stebi jį supantį pasaulį – jis aktyviai jame dalyvauja (ar bent jau nori dalyvauti). Jo kaklo raumenys sustiprėjo, ir jis daug tvirčiau laiko galvytę. Rankų ir akių koordinacija taip pat gerėja.

Žiūrėk, kaip jis suduoda į pakabintus prieš jį daiktus ir kaip vis ilgiau susidomėjęs stebi ir tyrinėja lovytėje esančius žaislus. Dabar jis stengiasi kuo daugiau pasukti galvą, kad pamatytų, kas vyksta už jo. Leisk kūdikiui pasėdėti tiesiai gerai paramstytam automobilio saugos kėdutėje, gultuke ar tau ant kelių – taip lavinsi jo gebėjimą dairytis aplinkui.

Kai kurie šio amžiaus kūdikiai netgi bando „stovėti“. Jeigu tavo mažylis, kai sėdi tau ant kelių, nori atsistoti, greičiausiai, jo kojų raumenys jau pakankamai tvirti, kad bent jau trumpai išmėgintų šį naują potyrį. Tikrai neturėtum nerimauti, kad dėl to jo kojytės taps kreivos ar bus kaip kitaip pažeistos.

Faktas

Tėvystė gali būti sunkus išbandymas ir tėčiui – vienos apklausos duomenimis, daugiau kaip du trečdaliai tėvų atsakė, kad pirmuosius keturis mėnesius jautėsi nekaip.

2017 m. Rugpjūtinukai ❤️

Ieva V prieš 9 val.

Belluchia parašė:
    O iki kiek kg bb galima naudoti? As db jau i maitinimo kedute guldau pusiau gulimoj padeti 😊

2. siaud
    siaud prieš 9 val.

Ieva V parašė:

kad lyg gulimoj iki 9 kg, sėdimoj padėtį iki 13 kg

Ieva V prieš 8 val.

siaud parašė:
    kad lyg gulimoj iki 9 kg, sėdimoj padėtį iki 13 kg

Kai gaminys yra naudojamas kaip gultukas rekomenduojami šie maksimalūs vaiko svoriai:
    Žaidimo pozicija: max 9 kg
    Poilsio pozicija: max 9 kg
    Miego pozicija: max 7 kg

13 kg jei naudoji kaip kėdutę, nors aš nelabai suprantu kaip į ją reikėtų transformuoti. Anyway, ta kėdutė tik nuo metų

4. zalia pieva prieš 8 val.

Ieva V parašė:
    Rašo iki 9 kg

Mūsų vyresnėlė (14 kg) mėgsta pasiskolinti brolio BB gultuką. Ant tos vidurinės padėties atsisėda ir supas, užpakaliu žemę pasiekdama Gultukas atlaiko kaip niekur nieko. Manau, jie pratestuoti ir su didesniais svoriais nei kad nurodyta instrukcijose.

5. LauraLT
    LauraLT prieš 7 val.

Orxideja9891 parašė:
    Mano 2,5 menesio, tai tv jau ziuriu ka cia jau kalbet apie zaisliukus 😁 uzmigdziau musu lovoje ir nuejau savo reikalais, ateinu patikrint, o va guli sau ponulis te…

oi maniskis irgi i tv spokso jei randa proga... tv arba i lempa i lempa galetu spoksot visa diena. isjungta lempa