Kūdikiui 5 mėnesiai ir 1 savaitė

Ar pastebėjai, kad mažylis atsisuka į tave išgirdęs tavo balsą? Be to, jis tikriausiai reaguoja į naujus garsus ir smalsiai dairosi, iš kur jie sklinda. Dabar kūdikis jau netgi gali atpažinti savo vardą. Kai kalbi, jis įdėmiai žiūri į tavo lūpas ir bando tave mėgdžioti, todėl dažnai kalbėk, kad kūdikis galėtų mokytis iš tavęs. Kai esi užsiėmusi kitais darbais, tavo mažylis pradeda veblenti ir klykauti, tarsi norėtų tau pasakyti: „Ei! Pasikalbėk su manim!“

Po daugelio valandų sunkaus triūso rūpinantis mažyliu tau tikrai smagu, kai jis pradeda rodyti tau savo dėmesį. Tai, kas taip ilgai atrodė „žaidimas į vienus vartus“, dabar pamažu tampa tikru abipusiu bendravimu. Nenustebk, jeigu vis dažniau norėsi viską mesti, įsitaisyti ant grindų ir pasidžiaugti mažyliu. Tačiau šios dienos – tik įžanga, ateityje jūsų laukia kur kas didesni džiaugsmai.

Faktas

Jeigu automobiliu kūdikis vežamas saugos kėdutėje su užsegtais diržais, tai 50 procentų sumažina didelių sužalojimų riziką avarijos atveju.

2016 m. Lapkritinukai

VytauteR prieš 1 d.

Katty parašė:
    ar galima zindant valgyti menkiu kepeneles? ir tuno konservas?

Nuo vieno karto nieko nenutiks bet reikia vengti del svino

LadyNov prieš 16 val.

Labas mamos , norejau pasiteirauti tu mamų kurios visa dar maitina tik mp ar nepasikeitė vaikučiu išmatų turinys ?. Mūsiškis anksciau būdavo arba garstyčių spalvos su grudeliais , arba tokia kaip košyte , būdavo ir gleivių dėl seilių . Tačiau dabar jau kokias 2-3 dienas pastebiu kad pasituština taip tamsiau į zalsvuma ir lyg tokiomis vis gleivėmis, bet ne dažnai max 2-3 kartus į diena kaip visada. Čia normalu ar reikia kažką keisti maiste.

3. Mašulia prieš 15 val.

Sveikos. Ar yra kas is Vilniaus planuoja krikstynas? Gal kas gali kavine kokia rekomenduot 20 zm. ?

VytauteR prieš 14 val.

LadyNov parašė:

Turbut del tulzies. Mum buvo pries pora sav. Truko apie savaite.

5. Tea party
    Tea party prieš 14 val.

Mašulia parašė:

Kažkur man rekomendavo Dvaras prie Katedros. Mes imam Belmonte Stiklo salę.. žinau kad nemažai blogų atsiliepimų apie maistą, ir brangoka, bet niekas daugiau neatitiko, ko norėjau.