Kūdikiui 9 mėnesiai ir 1 savaitė

Mažylis, kuris išmoko sukti ratus po kambarį prisilaikydamas už baldų ir kitų daiktų, nuolat tai darys. Tau gali būti nelengva jį sustabdyti ir paskatinti daryti ką nors kita – jis nenorės pabūti ramiai net tada, kai keisi sauskelnes ar maitinsi!

Kad padrąsintum mažylį vaikščioti, paimk jį už rankyčių (veidu į tave), kai jis stovi, ir paragink žengti link tavęs. Kai kurie devynių mėnesių kūdikiai jau gali vaikščioti įsikibę į stabilius stumiamus žaislus. Tačiau vaikštynė – netinkamas pasirinkimas, nes, specialistų nuomone, ji stabdo mažylio įgūdžių formavimąsi, be to, ją naudojant neretai pasitaiko nelaimingų atsitikimų. Kai kurie specialistai net teigia, kad dėl vaikštynių gali deformuotis pėda, kojų raumenys bei sausgyslės neišsitempti tiek, kad kūdikis vaikščiotų pilna pėda.

Tikriausiai girdėjai bobučių pasakas, kad kūdikiui anksti pradėti vaikščioti yra negerai, nes jis gali pasidaryti kreivakojis, šleivakojis arba gali sutrikti pėdų augimas. Tai netiesa. Judviejų mažylis pradės vaikščioti tik tada, kai bus tam pasirengęs, ir nesvarbu, ar pirmuosius savarankiškus žingsnius jis žengs netrukus, ar tik po kelių mėnesių, nėra jokios priežasties stengtis jį pristabdyti.

Faktas

Maždaug penktadalio Amerikos vaikų bent vienas iš tėvų yra gimęs kitoje šalyje.

2017 m. gruodinukai ❤❤❤

 1. User has not uploaded an avatar
  pavasarele prieš 1 d.

  Doviilee parašė:
  O pas jusiskius jau daug dantu? Pas maniske tik du apacioje, kaip zuikio tai as tik antpirsciu pavalau, bet dar be jokiu pastu.

  4 dantukai Irgi be nieko valiau, tik su guminiu šepetuku

 2. User has not uploaded an avatar
  Jurgitajun prieš 1 d.

  gruoduke parašė:
  mano mergyte 8 men svere10.500kg

  Kokios dideles na šia savaite gal ir mes eisim pasisverti bet tiek daug nesversim o daug valgo? Mūsų kažkaip nelabai buna gerai valgo,bet kita diena ,,badas”

 3. Nonita03
  Nonita03 prieš 1 d.

  Doviilee parašė:
  O pas jusiskius jau daug dantu? Pas maniske tik du apacioje, kaip zuikio tai as tik antpirsciu pavalau, bet dar be jokiu pastu.

  Tie patys 2 apatiniai.. valiau is pradziu su medziaginiu antpirsciu, bet gydytojas sake su pasta valyt spec... nu tai ir valau

 4. User has not uploaded an avatar
  gruoduke prieš 13 val.

  Jurgitajun parašė:
  Kokios dideles na šia savaite gal ir mes eisim pasisverti bet tiek daug nesversim o daug valgo? Mūsų kažkaip nelabai buna gerai valgo,bet kita diena ,,b…

  apetitu nesiskundziam bet labiau nori jau savarankiskai bet mes jau viska valgom ir labai jau norei vis kazka naujo tai sausainuka i rankyte tai kriause tai desrytes i rankytes buviu kosyte tai dievina o darzoviu ar kad mesyte butu ideta kur ne .na o dantuku tai jau 6turim

 5. User has not uploaded an avatar
  Jurgitajun prieš 12 val.

  gruoduke parašė:
  apetitu nesiskundziam bet labiau nori jau savarankiskai bet mes jau viska valgom ir labai jau norei vis kazka naujo tai sausainuka i rankyte tai kriause tai desryte…

  Tai jau kramto viską gerai? mums irgi viskas patinka kas naujo,neragauti ir ko negalima