Kūdikiui 3 mėnesiai ir 3 savaitės

Judviejų mažyliui patinka ištiesti rankytes ir liesti viską, ką tik jis gali pagriebti. Gerėjant koordinacijai jis išmoksta siekti daiktų, kurie patraukia jo dėmesį, ir juos paimti.

Padėk jam lavinti griebimo įgūdžius – įdėk į lovytę ar maniežą patrauklių žaislų, ypač cypsinčių ar barškančių. Griebdamas daiktą jis išmoksta vis geriau valdyti savo rankytes. Dažnai keisk žaisliukus, kad jam nenusibostų ir jis sužinotų vis ką nors nauja.

Padėk kūdikiui mokytis – laikyk žaisliuką netoli jo rankytės, ir jeigu jis susidomės, griebs jį. Kai jis išmeta žaisliuką, paimk jį ir laikyk truputį toliau nuo jo rankytės, kad jis turėtų jį pasiekti. Kai kūdikis guli ant pilvuko, gali padėti žaisliuką ant grindų truputį toliau nuo jo. Tai paskatins jį išsitiesti, kraipytis ar šliaužti, kad jį pasiektų.

Faktas

Jeigu maitini krūtimi, tavo kūnui per dieną reikia maždaug 25 % daugiau kalorijų negu paprastai – taigi iš viso 2500, jeigu tavo norma yra 2000.

2017 m. birželio mėnesio mamukai :)

 1. Šypsena5
  Šypsena5 prieš 1 d.

  Pupcis parašė:
  Gal kas zino babybjorn gultuko padetis kada keiciasi? Taprasme nuo kurio amziaus ar svorio galima i vidutine pereiti padeti?

  Juk ten yra miego, poilsio ir zaidimu padetys as zaidimu padeti t.y.auksciaysia padarau kai zaidziam arba kad viska stebetu pvz kai valgyt gaminu, miegojimo kai buna pavargusi ir lyzineja...o del svorio to nezinojau ;) jeikas zino idomu ir man ;)

 2. Šypsena5
  Šypsena5 prieš 1 d.

  Pupcis parašė:
  Gal kas zino babybjorn gultuko padetis kada keiciasi? Taprasme nuo kurio amziaus ar svorio galima i vidutine pereiti padeti?

 3. User has not uploaded an avatar
  Kelmutė prieš 1 d.

  Terax parašė:
  O kiek jus laiko dabar kovojat? Yra pagerejimu?

  Berimai prasidejo mazdaug kai mazytei buvo 3sav ir tesiasi iki dabar (kita sav 3men), nors dabar jau visai mazai beria, zandukus siek tiek ir krutine. Kai baisieji spuogiukai apmazejo, tada pradejom maudyti kiekviena vakara, naudodavau bebble prausikli, bet nesenai pastebejau, kad jai jis labai sausina odele, tai dabar maudom tik gryname vandenuke ir naudojam 2k dienoj emoliantus (dabar naudojam BIODERMA, esu labai juo patenkinta) ir uzsisakiau kaip tik siandien irgi is biodermos duso aliejuka, kiek domejausi, tai labai giriamas jis, matysim, gal ir sitas bus mums superinis. Dar vakarais ar kai matydavau kad pradeda berti patepdavau Bepanthen tepalu, apramindavo siek tiek odele. Ir zinoma gerasias bakterijas duodu (Gefilus). Rytoj bus pakartotinas paselio atsakymas, matysim kaip cia mums bus toliau ir ka gydytoja sakys...

 4. User has not uploaded an avatar
  Kelmutė prieš 1 d.

  S

  Terax parašė:
  O kiek jus laiko dabar kovojat? Yra pagerejimu?

  Emoliantas BIODERMOS ir uzsisakiau duso alieju.

 5. User has not uploaded an avatar
  Mille prieš 7 val.

  Kelmutė parašė:
  S

  Mes taip pat naudojam biodermos alieju pakaitomis su bešarmiu muiliuku😉mums labai tinka😁bet su jais dabar maudau kas 2-3 maudynes,kai visai maziukas buvo tai tik 1 karta per savaite,bijojau issausint odeles,na nebent i vandenuka ekologisku selenu idedavau 😊