Kūdikiui 4 mėnesiai ir 3 savaitės

Išgirsti mažylį juokiantis yra ne tik didelis džiaugsmas, bet ir ženklas, liudijantis jo emocinį ir socialinį tobulėjimą. Krizenimas, kai jis mato ar patiria ką nors smagaus, rodo, kad atsiranda humoro jausmas. Be to, juokas taip pat yra ir mankšta smegenims!

Švelniai pakutenki kūdikiui pėdutes arba putlias šlaunis, ir jis pradės kikenti. Arba suvaidink linksmą spektakliuką nutaisydama ekspresyvias veido išraiškas, mėgdžiodama juokingus gyvūnų garsus, prunkšdama, švilpaudama, pliaukšėdama liežuviu į viršutinį gomurį. Nenustebk, jeigu kūdikis pradės audringai klykauti stengdamasis patraukti tavo dėmesį ir priversti juoktis ir tave.

Tačiau jeigu judviejų mažylis jautrus, nepersistenk – nešūkauk per garsiai ir neišgąsdink jo. Kai kuriuos kūdikius suerzina pernelyg jaudrinantys garsai ir vaizdai, jie geriau reaguoja į švelnų kutenimą negu į garsų švilpimą.
Kai kūdikis ramus ir nusiteikęs klausytis, jis mėgsta tokius žaidimus, nes jie neįprasti ir skatina jį šypsotis. O ant pilvuko visada galima rasti juoko kauliuką. :)

Faktas

Jeigu esate vieni iš daugelio tėvų, neparašiusių testamento, turėk galvoje, kad parašydama jį gali parinkti savo vaikui patikimą globėją.

2017 m. Liepos m. Mamukai :)

1. Anna Maria
    Anna Maria prieš 18 min.

Zvengiau

2. Belluchia
    Belluchia prieš 14 min.

Anna Maria parašė:
    Zvengiau

Oi geras 😂 pas mane namie negalioja 5 sekundžių taisyklė aplamai, nes turiu 2 sekundžių šunį 😁

3. Balloon prieš 12 min.

olly530 parašė:
    O apie indukus/įrankius galvojate kokius pirksite mažiukams? Ar dar per anksti ir pradžiai kokio šaukštuko pakaks? 🤔Aš visiškai žalia šiuo klausimu..

Su pirmu turejau munchkin firmos saukstelius ir indelius. Siulau is anksto daug neprisipirkti. Paskui pamatysite, ko daugiau reikia. Veliau vis tiek vaikams patinka labiausiai su suaugusiuju indais valgyti jeigu daug keliaujate, siulau nusipirkti maisto termosa nedideli. Man labai praverdavo

4. Balloon prieš 9 min.

Belluchia parašė:
    Aiskino ji ten man daug kaip blogai anatomiskai, kad paskui vaikas virsta atgal ir pan...kiek ji kalbejo...o as tik maciau suma kuria sumokejau uz ji 😂😂 bet bent ma…

Manau, viska naudojant be saiko - blogai. Vaikams tokio amziaus tikrai geriau ant zemes, jiems reikia judeti, mokytis verstis ir pan.
    O BB niekad niekur nekeliu, visad tik ant zemes. Dar apsivers..

5. Balloon prieš 7 min.

-angeliuke- parašė:
    Va ikea superinė visom prasmėm

Man ji kiek kleranti, tik patogumas, kad kazkur veztis lengva. As tureju ikea medine
    Dabar vel tokios noriu