Kūdikiui 2 mėnesiai ir 1 savaitė

Judviejų kūdikis kasdien tampa vis stipresnis. Paguldytas ant pilvuko, jis įstengia pakelti galvytę, krūtinę ir pečius. Šitaip bandydamas pakilti, jūsų supermažylis atrodys nepaprastai išdidus ir laimingas. Jeigu jis labai stiprus, gulėdamas ant pilvuko gal net įstengs pasikelti atsirėmęs rankytėmis.

Padėkite kūdikiui lavinti šį gebėjimą: paguldę ant pilvuko, laikykite priešais jį žaisliuką ir masinkite juo. Nors jis neįstengs jo pasiekti ar pasislinkti link jo, tačiau norės pasikelti, kad galėtų jį pamatyti. Šliaužti mažylis išmoks ne anksčiau kaip šešių mėnesių, bet šie judesiai lavina ir stiprina raumenis.

Prieš pradėdamas šliaužioti kūdikis jau mokės pasispirti ir apsiversti. Žinokite, kad labai svarbu leisti mažyliui pagulėti ant pilvuko. Taigi, kai jis guvus ir linksmas, būtinai iškelkite jį iš lovytės, gultuko ar nešynės ir kasdien skirkite laiko šiam žaidimui.

 
Faktas

Tavo kūdikio verksmas yra unikalus. Tyrimas parodė, kad kūdikius galima atpažinti vien iš jų verksmo.

2017 m. Liepos m. Mamukai :)

 1. Anna Maria
  Anna Maria prieš 1 val.

  Kas pirko/turi Womar vokelius-ar verta imti ta multifunkcini su prailginimu nuo 83 iki 106cm?
  Ar uzteks galvoju 95cm siulo standartini.
  Vaikas pusmecio bus apie 70cm taip isivaizduoju, tai bus sausi..dar vasari kova gal panaudociau, gi buna salta, nu bus apie 74cm ane? Aisku prirengtas su kombiu bus didesnis, bet tilps i 95?

  Ar praktiskiau imt ta prasiilginanti kad paskui ir i roges cia sako galima det naudot?

 2. migla...
  migla... prieš 1 val.

  Monkutee parašė:
  Mamytes, kuria programele naudojate?

  Vakar 3 ismeginau ir pasirinkau ta paskutine labiausiai patiko ir patogiausia pasirode

 3. migla...
  migla... prieš 1 val.

  Simonske parašė:
  Pas ka siuvotes? Nuo kurio laiko tinka leliukams? Nes neissirenku kokia pirkti, kad butu tinkama tokiems mazuliams..

  Nebegyvena LT mum siuvusi moteris. Paieskokit internete tikrai manau kad ka nors rasit, arba ieskokit cia https://www.kenga.lt o nesiokles tinka nuo gimimo.

 4. simonaale
  simonaale prieš 1 val.

  Neko parašė:
  As sito irgi noriu :3 kur pirkote?

  Musu mazyliuose

  Agata1 parašė:
  Tai va del pilvo reikalu...kervirta para maziui jokiu vaistuku neduodu ir ka, netgi geresne situacija. Aisku biski bijau cia prisisneket😃 Bet zodziu infacol pakeici…

  As apskritai manau, kad cia paskutiniai pasispardymai vaiku. Iki 4men kaip ir visiems baigiasi tos bedos. Pats pikas manau praejo jau. O dabar tokie nuobezdaliai liko viena diena taip, kita kitaip. Kaltinam maista, kava,charakteri, ka tik nori manau dar menuo ir jau visiems bus lengviau

 5. melanezija
  melanezija prieš 23 min.

  simonaale parašė:
  Musu mazyliuose

  Baigiasi pilvukų bėdos ir prasidės dantukų dygimas