Kūdikiui 7 mėnesiai ir 1 savaitė

Judviejų mažylis mokosi suprasti emocijas ir nuotaikas ir suranda naujų būdų, kaip jas išreikšti. Vienas nuostabus pavyzdys: jis gali pradėti tave bučiuoti. Tie bučinukai iš pradžių gal bus seilėti ir lipnūs, tačiau vis tiek tokie saldūs! Kai mažylis nuobodžiaus, jis tikriausiai irzliai klykaus ar spygaus, norėdamas atkreipti tavo dėmesį.

Tavo vaikutis tikriausiai jau pasiruošęs pratintis gerti iš puodelio, todėl jeigu šito dar nedarei, dabar pats metas pabandyti. Tai bus pirmasis žingsnis, padėsiantis vėliau visai atsisakyti buteliuko. Specialistų nuomone, maždaug iki vienerių metų mažylį reikėtų atpratinti nuo buteliuko, nes vėliau tai padaryti bus daug sunkiau, be to, tai padės išvengti dantų problemų. Kuo anksčiau mažylis pradės gerti iš puodelio, tuo šis perėjimas bus lengvesnis.

Mažyliui bus lengviau mokytis gerti iš nedidelio puodelio su snapeliu ir dviem ąselėmis, nes jį galės laikyti abiem rankytėmis. Iš pradžių jis, žinoma, apsilaistys, o galbūt net priešinsis, tačiau jei būsite atkaklūs, greitai mažylis išmoks juo naudotis.

Faktas

Kai kurie kūdikiai visai neropoja – kol dar nemoka vaikščioti, jie suranda kitų būdų judėti iš vietos į vietą: sėdėdami stumiasi užpakaliu, vartosi arba šliaužia ant pilvuko.

2017 m. Liepos m. Mamukai :)

 1. melanezija
  melanezija prieš 7 val.

  Zirzė parašė:
  Labai dziaugiuosi,kad dar galiu naudoti lopsi. Jis gilus ir pakankamai uzdaras. Tad vesesnis oras nebaisus. Sportine trauksiu tik pavasari

  Maniškis nedidelis, tai lopšio iki pavasario tikrai užteks

 2. Reda_a
  Reda_a prieš 3 val.

  IngridV parašė:
  Aš taip pat duodu mamuko. Bandė žaliųjų grikių, avižų, ryžių ir grikių. Skaniai valgo, nereikia niekuo gardinti. Tik įtariu, kad nuo grikių košės kilo alergija. Ger…

  o siaip jus verdat koses be pieno?

 3. User has not uploaded an avatar
  IngridV prieš 2 val.

  Reda_a parašė:
  o siaip jus verdat koses be pieno?

  Vaikui? Be. Sau ar kam kitam nesu virus, nesu jų valgius, na kiek kūdikystėje įkišdavo, bet ir tada labai nesisekė O dabar net nenutuokiu, koks tų košių skonis.

 4. Natallly
  Natallly prieš 2 val.

  Reda_a parašė:
  Gal yra kas is mamyciu jau maitinanciu savo mazylius ryziu, avizu ir grikiu kosemis?😊kokios firmos perkat? nes atsiduriau keblioj situacijoje nepaziurejau paruosimo…
  tokias bandem. Skaniai valgo ta bebi

 5. Balloon prieš 5 min.

  Reda_a parašė:
  o siaip jus verdat koses be pieno?

  Koses reiktu virti tik ant vandens