Kūdikiui 9 mėnesiai ir 3 savaitės

Tavo mažylis tikriausiai apeina vis didesnę teritoriją – arba šliauždamas ar ropodamas, arba keliaudamas stačias, prisilaikydamas už baldų, o gal net bando žengti kelis nedrąsius pirmuosius žingsnelius. Ko gero, tu jau svarstai, ar jam nereikėtų apauti batukų. Na, kol jis dar neišmoko gerai vaikščioti, dėl to nesirūpink. Iš tiesų specialistai mano, kad kai kūdikis vaikščioja basas, geriau vystosi jo pėdos, be to, jis geriau išlaiko pusiausvyrą ir koordinuoja judesius.

Sakydami „basas“, turime omeny visiškai basas. Vaikščiodamas apautas kojinėmis jis gali paslysti. Net kojinės su gumuotais padukais gali neužtikrinti pakankamo sukibimo – nepamiršk, kad būsimajam vaikštukui vis dar sunku gerai išlaikyti pusiausvyrą .

Jeigu judviejų mažylis jau tvirtai stovi ant kojų, metas apsilankyti avalynės parduotuvėje. Dabar jis jau norės vaikščioti ne tik namuose, bet ir lauke, todėl mintis apauti batukus ir taip apsaugoti jo kojytes – tikrai teisinga.

Faktas

Jeigu jūs būtumėt buvę tėvai 1800 metais, tikriausiai būtumėt auginę visą tuntą – net septynetą – vaikų.

2017 m. BALANDŽIO mėn. mamytės

 1. LaMona
  LaMona prieš 10 val.

  dldaival parašė:
  mano dabar labai pyksta kaip keiciu pampersa is kart riksmas,ir as nekreipiu demesio bandau aiskint ,bet nz ar cia supranta ar cia nieko nesakyt.

  Pas mus taip pat tragedija su pamperso keitimu ant vystymo lentos. Aš visokius nematytus vaikui daiktus duodu apžiūrėti, kai ant lentos guldau: tuščius vitaminų buteliukus, tą snargliatraukį, pampersą, vyriškas kojines, susuktas į kamuoliuką. Tai padeda.

 2. LaMona
  LaMona prieš 10 val.

  linutethefirst parašė:
  Mano kaip tik ant šių dienų atsisake pats papo

  Kaip norėčiau, kad ir mano taip atsisakytų

 3. LaMona
  LaMona prieš 10 val.

  Mamytės, o kiek gr per kartą košyčių jūs duodate? Mūsų vaikas vakarais pradėjo valgyti be sustojimo. O po to gabaliuką kriaušės paduodu ir ima vemti. Jau taip porą vakarų iš eilės. Galvoju ar čia per daug jis suvalgo, ar ta kriauše kažkaip springsta

 4. Julcik1818
  Julcik1818 prieš 1 val.

  Aurelija14 parašė:
  Sveikos, mamytės! Gal kas esate išbandžiusios Lidl parduotuvės rūbelių produkciją. Kokie atsiliepimai dėl kokybės?

  daug ka pirkom mazajam super kokybe butent Lupilu. nes buna disney tai man taip sau.

 5. dolzenka
  dolzenka prieš 58 min.

  Gerda9 parašė:
  Oho...musu jau atsistoja pati nuo 7,5men, o dbr jau vaiksto beveik pati...o kur galima pirkti tokiu ortopediniu basuciu? Gal zinote

  LaMona parašė:
  Kur ortopedines perkate?

  perku Siauliuose mugeje, ten moteris pati siuna, odinius ortopedinius. Tokiu paciu yra ir internetu pirkti, pvz cia www.2batai.lt/ortopedines-basutes-1273415635