laura1991 parašė:
O kada mamos, kurios žindot pradėjot nusitraukinėti, kad palikti vaikutį ilgesniam laikui ir kažkur išeiti?
Sveiki, aš ramiausiai palieku dukryte ne tai, kad vyrui. Vyro mamai. Prieš keluas dienas buvau dukterėčios babyshower nuo 13:30 iki 20:30 ramiausiai pasibuvo. Palikau ir užšaldyto pieno ir dėl visa ko mišinio, nors ir ne prireikė.
Rami mergaitė, daug miega.
Kol aš buvausi, dukra su jauniausiu pas močiutę - vyras su 2 vyresniais remontu užimti buvo.
Ne pirmą kart palieku, bet stengiuos nesinaudot be reikalo mamos gerumu. 🥲







