Šventės

Spalviname velykinius margučius (16 šablonų atsisiuntimui)

Artėja Velykos, metas pamiklinti pirštukus ir išbandyti įvairius raštus ir spalvų derinius spalvinant margučius ant popieriaus!

Velykų darbeliai: margučių dekupažas

Servetėles galite panaudoti dekoruodami kiaušinius - pavyks gražūs margučiai, o nesudėtingas procesas patiks ir vaikams.

7 velykiniai darbeliai vaikams   (1)

Velykomis vaikai gali ruoštis ne tik dažydami kiaušinius, bet ir darydami smagius velykinius darbelius, kurie lavina mažylių smulkiąją motoriką.

Kūdikio sutiktuvių vakarėlis („baby shower“)

Kūdikio sutiktuvių vakarėlis puiki proga pasidžiaugti paskutinėmis nėštumo akimirkomis, pabendrauti ir susirinkti reikalingą kraitelį naujagimiui.

Pirmasis vaiko gimtadienis: kaip atšvęsti ir ką dovanoti?   (414)

Pirmasis vaiko gimtadienis - šventė, kurią tikrai norisi paminėti! Dalinamės praktiškais patarimais, kaip ją suplanuoti ir ką atnešti dovanų.

Lietuviškos šv. Velykų tradicijos ir papročiai

Velykos – kilnojama šventė, kurios data kasmet kinta, anksčiausiai Velykos gali būti švenčiamos kovo 22, vėliausiai – balandžio 25 dieną.

Velykiniai darbeliai vaikams: daiginimas kiaušinio lukšte

Šventės baigėsi, prie darbų! Mažų sėklyčių daiginimas suteiks Velykų šventei dar daugiau prasmės (ir žinių apie augalus!)

Velykiniai vaikų darbeliai: morkų tūtos

Velykų kiškį reikėtų pavaišinti morkomis, o Velykas švenčiančius vaikus (ir suaugusius) – morkų tūtomis su skanumynais!

Velykiniai vaikų darbeliai: puodeliai-kiškiai

Šie puodeliai-velykiniai zuikučiai puikiai tinka vaikų velykiniam stalui papuošti. Juos pripildyti galite saldumynais arba daržovėmis.

Velykų darbeliai vaikams: velykinės girliandos

Velykinė girlianda – puiki velykinė dekoracija, kuri namams suteiks ypatingos šventinės nuotaikos.

Velykiniai vaikų darbeliai: margučių kišenėlės

Margučiai - kišenėlės yra tikrai puikus darbelis, kuriame galite apgyvendinti kiškučius ir viščiukus arba įdėti gražų šventinį sveikinimą.

Velykiniai vaikų darbeliai: veltinio lakštų kiaušiniai

Veltinis – malonios tekstūros darbelių medžiaga, tinkanti ir patiems mažiausiems, kuriems su slidžiu popieriumi gali būti sunkiau tvarkytis.

Vaikų velykiniai darbeliai: kiškis – servetėlės laikiklis

Artėjant Velykoms su vaikučiais pasigaminkite kiškius – servetėlių laikiklius. Kiškučiai mieli ir praktiški – jais galėsite papuošti Velykų stalą.

Kalėdų dovanos pagal vaiko amžių

Skirtingo amžiaus vaikus džiugina skirtingos dovanos. Ir jų kaina bei kiekis - tikrai nėra svarbiausia.

Kalėdų laukimas su vaikais: ketvirta Advento savaitė

Iki Kalėdų - vos keturios dienos. Puošiame Kalėdų eglutę, namus ir laukiame sniego.

Kalėdų laukimas su vaikais: trečia Advento savaitė

Šią savaitę rūpesčių turbūt netruks: reiks ir kalėdinėms vaikų šventėms pasiruošti, ir darbų netruks.

Kalėdų laukimas su vaikais: antra Advento savaitė   (1)

Ar jau turite namuose pasipuošę Kalėdinę eglutę? Jei dar ne - tai siūlom ir neskubėti.

Kalėdų laukimas su vaikais (įvadas)

Advento kalendorius laukiantiems Kalėdų su vaikais: kaip įprasminti Kalėdų laukimą ir laiką praleisti smagiai.

Kalėdų laukimas su vaikais: pirma Advento savaitė   (14)

Pradedame ruoštis Kalėdoms, gaminame Advento vainiką ir Advento kalendorių.

Ką nuveikti su vaiku Mindaugo karūnavimo dieną (liepos 6-tą dieną)   (3)

Valstybės arba Mindaugo karūnavimo dieną su vaiku galite pažymėti turiningai ir smagiai bei supažindinti su Lietuvos istorija.