Žaidimų idėjos mergvakariui

Suorganizuoti šaunų mergvakarį nėra labai paprasta, tad siūlome keletą smagių idėjų nepamirštamam vakarui.
 

  • Žodžių žaidimas. Išdalinkite visoms merginoms plastikinius žiedelius ir pasakykite, kad per visą vakarą negalima vartoti kurio nors žodžio (ar žodžių junginio, jei norite, kad užduotis būtų dar sunkesnė). Iš ištarusios draudžiamą žodį „pragavusi“ paimama plastikinį žiedelį. Laimi ta, kuri tokių žiedelių surenka daugiausiai.
  • „Ar norite išgirsti linksmą istoriją?“ Prisiminkite kokią nors smagią ir įdomią istoriją, susijusią su jūsų visų bendrais nuotykiais.
  • Linksmieji patarimai. Išdalykite medinius šaukštus ar menteles bei markerius ir paraginkite merginas užrašyti ant jų patarimus jaunajai ir jaunikiui. Paprašykite, kad patarimo autorius nepasirašytų. Dabar linksmoji dalis – surinkite šaukštus ir įteikite jaunajai – tegu ji garsiai perskaito, kas parašyta. Tegul ji atspėja, kas patarimo autorius. Bus labai smagu ir netikėta. Nugalėtoją išrenka jaunoji. Galima įsteigti ir prizą, o surinktus šaukštus ar menteles gražiai įrėminti ar įpakuoti ir padovanoti jaunajai – tai bus sentimentali dovana, vėliau priminsianti mergvakarį.
  • Žaidimas „Noriu“. Vedėja užduoda klausimą (pavyzdžiui, „Kas nori sugrįžti į vaikystę?“). Atsakiusios teigiamai dalyvauja žaidime. O esmė tokia: vedėja į bokalus (jų tiek, kiek žaidėjų) įmeta po uogą ir pripila arba pripurškia grietinėlės. Uogą reikia ištraukti be rankų. Laimi ta, kuri greičiausiai susidoroja su užduotimi.
  • Įkeptas žiedas. Tegul vyriausioji pamergė užmaišo keksiukų tešlą ir jame paslepia žiedą. Keksiukus kepkite kaip visada, tačiau kiekviena mergvakario dalyvė tegul puošia juos pagal savo skonį. Apie žiedą niekas neturi žinoti. Tegu būsimoji nuotaka išsirenka jai labiausiai patikusį keksiuką ir apdovanoja jį puošusią merginą. Mergina, radusi žiedą, kaip ir mergina, sugavusi nuotakos puokštę, yra kita, kuri ištekės netolimoje ateityje.
  • „Aš žinau, kas tu...“ Kiekviena dalyvė ant popieriaus lapelio užrašo po linksmą nutikimą iš savo gyvenimo, o nuotaka, skaitydama šias istorijas, turi atspėti, kas jų autorius.
  • Linksmosios interpretacijos. Visoms merginoms išdalykite atvirukus (pageidautina – su kokiu nors veiksmu, o ne su peizažu). Atviruko temą mergvakario dalyvės turi susieti su ikivedybiniu būsimos nuotakos gyvenimu, o pabaigti mintimi, kaip tas gyvenimas pasikeis po vedybų. Reikia nenukrypstant nuo atviruke vaizduojamo paveikslėlio kuo įvairiau jį interpretuoti. Linksmos ir prasmingos interpretacijos ne tik nudžiugins, bet ir atskleis jūsų kūrybingumą.
  • Dizainerės. Šis žaidimas leis kiekvienai pabūti rūbų dizainere. Žaidimui reikės daug tualetinio popieriaus ir chronometro. Galite žaisti komandomis arba kurti savo vestuvinį ansamblį. Kūrybiniam procesui skirkite penkiolika minučių. Lai siautėja beprotybė – popierinių nuotakos drabužių kolekcijos pristatymas. Būsimoji nuotaka tegu išsirenka labiausiai patinkantį modelį, o suknelės autorę apdovanoja prizu. 

Susiję straipsniai

Įdaryti kiaušiniai Velykoms - net 20 įdarų variantų

Įdaryti kiaušiniai - greitai paruošiamas užkandis, kuris puikiai tinka tiek Velykų, tiek ir bet kurios kitos šventės stalui.

Šilkiniai margučiai: kiaušinių marginimas šilko kaklaraiščiais

Šiems margučiams numarginti reikės 100 proc. natūralaus šilko audinio - tam idealiai tinka seni šilkiniai kaklaraiščiai.

Velykų prietarai ir burtai

Velykų dieną buvo spėjamas vasaros oras, derliaus gausa, laukiama santuoką pranašaujančių ženklų, prašoma šeimos pagausėjimo.