2020-ųjų metų geidžiamiausių žaislų TOP10 (foto)

Reklaminis partnerio turinys
Nustebusi mergaitė prie Kalėdų eglutės Sevastsyanau Uladzimir | Shutterstock.com

Artėjant Kalėdoms imame sukti galvas, kokie žaislai tikrai pradžiugintų vaiką ir dar ilgai teiktų geriausias emocijas. Skubame į pagalbą ir pateikiame šių metų geidžiamiausių žaislų TOP10!

TOP10, atsižvelgę į visus metus vyravusias ir prieš šventes dar stipriau išryškėjusias tendencijas, sudarė prekybos tinklus „Žaislų planeta“, „Baby City / Toy City“ ir kitus Baltijos šalyse valdanti įmonių grupė „Kotryna Group“.

Daugiau informacijos, pačių įvairiausių žaislų bei ypatingas nuolaidas rasite internetinėse parduotuvėse:

1. „Paw Patrol“ šunyčiai su specialiais aksesuarais ir automobiliu

Paw Patrol žaislas

Mažiesiems didžiulę įtaką daro matomi animacinių filmukų ar vaikams skirtų filmų herojai, tad nestebina šiemet į topą atskuodę Šunyčiai patruliai! Berniuko Raiderio ir drąsių, sumanių bei mielų šunyčių komanda visada pasiruošusi padėti!

2. „Rainbocorns“ žaisliukai

Raincorns žaisliukai

Minkštieji „Rainbocorns“ žaisliukai, pasislėpę kiaušinių formos pakuotėse, yra itin populiarūs tarp mergaičių. Mielų žaisliukų išskirtinumas yra laukianti staigmena - niekada nežinai, koks būtent žaisliukas ir aksesuarai slepiasi kiaušinio viduje.

3. Pulteliu valdoma reptilija „Terra Sect“

Terrasect pulteliu valdoma reptilija

Įvairiomis kryptimis judanti ir savo formą gebanti keisti reptilija suteiks daug džiaugsmo ir pliūpsnį adrenalino! Ji geba judėti ant įvairių paviršių, nugriuvusi - lengvai grįžta į buvusią poziciją, o prireikus - moka susispausti ir riedėti atakuodama taikinius.

4. „Barbie Reveal“ undinėlės rinkinys

Barbe reveal undinėlės

Nuo pat pirmosios „Barbie“ lėlės sukūrimo prieš šešis dešimtmečius ji tapo neatsiejama mergaičių vaikystės palydove. Lėlė „Barbie“ nuolat keičiasi, tačiau visuomet išlieka tope, o šiemet itin madinga „Barbie Reveal“, kurią panardinus į šiltą vandenį, ji atsiskleidžia naujomis spalvomis.

5. „Stunt Shot“ visureigis

Stunt shot visureigis

Lengvai valgomas, tačiau labai manevringas, galintis peršokti kliūtis ir nuvažiuoti nuo laiptų visureigis tikrai patinka vaikams. Visureigis patiks ir vaikų tėveliams, nes jo dideli ir minkšti ratukai neapgadins namų sienų ir daiktų net automodeliukui į juos įsirėžus dideliu greičiu.

6. „Hairdorables“ lėlės

Hairdorables lėlė

Kolekcinės „Hairdorables“ lėlės išlieka populiarumo viršūnėje ir savo gerbėjoms siūlo naujieną - lėles-vaikinus. Kiekviename rinkinyje yra viena 1 lėlė ir 10 skirtingų siurprizų, padėsiančių sukurti unikalų lėlytės stilių bei šukuoseną!

7. Radijo bangomis valdomas „Monster Jam“ visureigis

Monsterjam visureigis

Vienas didžiausių pulteliu valdomų visureigių žavi visus didelių automobilių fanus! Vaikams patinka mesti iššūkius itin galingam visureigiui - ar jis įveiks kambaryje ar lauke sustatytą kliūtį? Pabandom, bet atsakymas tikriausiai bus taip!

8. Robotukai „Ninja Bots“

Ninjabots

Smagūs robotukai „Ninja Bots“ tikrai nėra žaislas vienai dienai! Robotai atpažįsta šeimininko rankų judesius, mokosi naujų komandų ir treniruojami įgauna vis geresnius kovojimo įgūdžius.

9. „Coco“ robotukas

coco robotukas

Programuotojo profesija jau kurį laiką yra viena paklausiausių, tad daugelis tėvų pasiūlo vaikams susipažinti su programavimu ankstyvame amžiuje. Pirmajai pažinčiai puikiai tinka robotukas „Coco“, kurio judėjimo sekas vaikai gali nesudėtingai užprogramuoti patys.

10. Išmanusis robotas „Bubble“

Bubble išmanusis robotas

Išmanusis robotas „Bubble“ vienija meną ir šiuolaikines technologijas - spaudant mygtukų kombinacijas arba naudojant programėlę telefone šį žaislą galimą užprogramuoti piešti.