Vestuvių žaidimai

Jaunieji mėgsta pinigines dovanas... Na, o kad grynųjų rinkimas būtų įdomesnis, siūlome paversti tai smagiu žaidimu.

Surenkite aukcioną – surinkti pinigai bus skirti naujai iškeptai šeimai.

„Pardavinėti“ galima viską, kas šaus į galvą. Pradinė kaina gali būti, pavyzdžiui, 10 centų. Tas, kuris ves aukcioną, paima plaktuką į rankas, ir linksmybės prasideda: „Mercedes-Benz 600“ gali atstoti žaislinė mašinytė, „Gucci“ kolekcijos batelius – vaikiškos šlepetės, dėmių šalinimo priemonę – trintukas, „Levis“ džinsus – šliaužtinukai, audinės kailinius – vaikiški marškinėliai, deimantų vėrinį – ant siūlo sukabintos kriauklelės, auksinį „Rolex“ laikrodį – smėlio laikrodukas, persišką kilimą – nosinė, siuvimo mašiną „Zinger“ – adatėlių rinkinys, 100 metų senumo prancūziško vyno butelį – butelis kefyro, senovinę kinų vazą – įprasta stiklinė, raktus nuo buto miesto centre – didelis senas ir nieko neberakinantis raktas, nežinomą Pikaso paveikslą – lipdukas, odinę „Kenzo“ rankinę – polietileno paketas, ir pan.

Žaidimas vedamas pagal visas aukciono taisykles, o surinkti pinigai atsiduria „Šveicarijos banke“ (dideliame stiklainyje). Visas smagumas tas, kad nė vienas iš aukciono dalyvių neturi žinoti, kaip atrodo parduodamas daiktas. Jis pamatomas tik tada, kai pasiūlęs didžiausią kainą susimoka.

Paprasta ir labai smagu – išbandykite!

Nežinote, kuo užimti svečius? Surenkite šias varžybas! Gera nuotaika – garantuota!

Žaidimui reikia dviejų kilnių vyrų, pasiryžusių dėl savo širdies damos padaryti viską. Damos taip pat turi būti netoliese, kad abu riteriai jaustų jų palaikymą. Dalyviams užmaunamos pirštinės, likę svečiai sustoja taip, kad išeitų kažkas panašaus į ringą.

Situacija turi atrodyti įtempta – prieš varžybas vedėjas gali pasiūlyti žaidėjams apšilti, pakovoti su įsivaizduojamu priešininku (pasmūgiuoti orą), o kai dalyviai bus nusiteikę fiziškai ir morališkai – pakviesti išeiti į ringo centrą.

Vedėjas susako taisykles: 1) dalyviams draudžiama smūgiuoti žemiau juostos; 2) neturi likti mėlynių; 3) kova tęsiasi iki pirmojo kraujo ir pan. Tada abiems „boksininkams“ įteikiami vienodi saldainiai. Užduotis – nenusimovus pirštinių išvynioti juos kuo greičiau.

Nugali tas, kuris su šia užduotimi susidoros pirmas :)

Šis plačiai žinomas ir labai linksmas bei įdomus vestuvinis žaidimas puikiai tiks skirtingo amžiaus svečiams ir parodys, kas geriausiai pažįsta jaunavedžius.

Pirmiausiai jaunavedžiams reikia susidaryti anketą iš klausimų apie juos - būtų šaunu įtraukti klausimų, tiek apie vaikystę ir mokyklos laikus, tiek ir apie poros santykius, tiek ir apie bendrus, asmeninius dalykus.
Klausimų skaičius ir jų sudėtingumas apie jaunąją ir jaunąjį turėtų būti toks pats.

Galimi klausimai:
Kokį darželį lankė jaunasis?
Kas buvo geriausia jaunosios draugė mokykloje?
Kada jaunoji pirmą kartą pasibučiavo?
Koks buities darbas labiausiai nepatinka jaunajam?
Kokį patiekalą labiausiai mėgsta jaunoji?
Kokia buvo pirmoji jaunojo mašina?

Klausimus su atsakymais duokite vedėjui (arba juos užvadinėti ir prizus dalinti gali kas nors iš svečių ar patys jaunieji). Į klausimus gali atsakinėti visa, prie vieno stalo sėdinti kompanija, poros ar pavieniai svečiai - komandų skaičių nusistatykite pagal tai, kiek jūsų šventėje dalyvauja svečių.

Sukurkite vestuvių valiutą (ją, žinoma, galima naudoti visų žaidimų metu). Už teisingus atsakymus duokite ženklelius ar žetonus su jaunųjų nuotrauka ar jų inicialais, vestuvinius pinigus (kompiuteriu galima pakoreguoti kupiūrą ir į ją įkelti jaunųjų veidus, puikiai atrodo 10 litų kupiūra, kur S. Dariaus ir S. Girėno veidus galima pakeisti sutuoktinių veidais), specialiai užsakytus saldainius ar kitas smulkmenas.

Vestuvinę valiutą reikia rinkti, o vėliau dalyvauti aukcione, kuriame galima išsipirkti jaunųjų įsteigtas dovanas, pavyzdžiui, jaunosios keptą pyragą, vakarienę sutuoktinių namuose, žvejybos savaitgalį su jaunikiu, puodelį su sutuoktinių veidais ir pan.

Aktyvūs, komiški ir kiek erotiški vestuvių žaidimai puikiai išjudina vestuvių svečius ir suteikia gausybę juoko visiems dalyviams. Žinoma, ne visi žaidimai turi būti tokio tipo, tačiau žiupsnelis tokių pramogų tikrai smagu!

Bučinys per atstumą


Ant žemės patiesiamas šalikas ar rankšluostis (maždaug 1-1,5 metro ilgio). Kiekviena pora (ar atsitiktiniai svečiai) sustoja skirtingose ištiesto audinio pusėse ir bando pasibučiuoti. Rankos laikomos už nugaros. Pirmiausia bučiuojamasi stovint, tuomet atsitūpus, o tada atsisėdus, parietus kojas po savimi.

Aklas bučinys

Žaidėjui užrišamos akys, o likusieji sustoja pusračiu aplink pagrindinį žaidėją. Vedėjas rodo pirštu tai į vieną, tai į kitą iš pusračių stovinčių vestuvių svečių, o žaidėjas užrištomis akimis turi linktelėti tada, kai jam norisi. Antrasis žaidėjas bus tas į kurį tuo metu rodė vedėjas.
Vedėjas pirštu rodo į antrojo žaidėjo kaktą, skruostą, lūpas, ranką, kaklą, o pirmasis žaidėjas užrištomis akimis turi dar kartą linktelėti. Vieta ties, kuria tuo metu buvo vedėjo pirštas ir yra ta vieta, kurią reikia bučiuoti.

Šokis su kamuoliais

Žaidimo dalyviai sustoja poromis ir turi šokti be rankų pagalbos tarp savęs laikydami pirmiausia didelį balioną, tuomet kiek mažesnį sviedinuką, o galiausiai visai mažus kamuoliukus, pavyzdžiui, teniso arba stalo teniso. Groja muzika, su kiekvieno dydžio kamuoliu ar balionu šokama keletą minučių. Poros, kurioms nepavyksta tarp savęs nulaikyti kamuolio, pralaimi. Jeigu pora nešoka, o tiesiog stovi spaudama kamuoliuką, tai ji taip pat pralimi.
Laimi ta pora, kuri paskutiniame ture ilgiausiai išlaikė patį mažiausį kamuolį. Galima papildomą prizą skirti tiems, kurie šoko aktyviausiai ir originaliausiai.

Kortos perdavimas

Visi sustoja glaudžiu ratu, groja muzika. Vienam žmogui duodama korta į kurią reikia įsisiurbti lūpomis. Korta perduodama kitam žmogui, stovinčiam iš šono. Žmogus, kuriam kortos perduoti nepavyksta iš žaidimo iškrenta.

Pelenės kurpaitė

Visos panelės nusiima vieną batelį ir juos sumeta į šokių aikštelės vidurį. Vyrukai per tą laiką sukasi aplink save (kad apsisuktų galva) ir tuomet labai greitai turi čiupti pirmą pasitaikiusį batelį. Batelis užmaunamas jo savininkei ir su ja šokamas vienas šokis. Žaidimą galima kartoti tiek kartų, kiek norisi.

Kaspinas

Ilgas (apie 10 metrų) kaspinas ar virvė suvyniojama į kamuolį. Mergina stovi, o vaikinas turi neliesdamas rankomis, tik lūpomis laikydamas kaspiną apvynioti savo merginą.

Vestuvių šventei verta išsirinkti vieną ar du viso vakaro metu trunkantį žaidimą. Dauguma tokių žaidimų padeda svečiams susipažinti tarpusavyje bei įneša smagios įtampos ir konkurencijos. Jų pabaiga skelbiama aktyviai vakaro pramogų daliai besibaigiant, o apdovanojimai ir rezultatų aptarimas yra papildoma pramoga.

Bučiuoklis


Visų svečių vardai surašomi ant lapelių. Kiekvienas svečias traukia po lapelį (reikia pasižiūrėti, ar žmogus neištraukė savo vardo. Tokiu atveju, traukiamas naujas lapelis). Kiekvienas žaidėjas turi kitiems nematant pabučiuoti žmogų (galima ir į žanduką, kaktą, ranką), kurio vardą išsitraukė. Pabučiuotasis atiduoda savo lapelį tam žmogui, kuris jį pabučiavo. Dabar bučiuoklis turi jau du lapelius ir naują „auką“, kurią taip pat reikia pabučiuoti ir gauti dar vieną lapelį. Vakaro pabaigoje patikrinama, kam pavyko pabučiuoti daugiausiai žmonių ir susirinkti daugiausiai lapelių. Laimėjusiam galima duoti kokį nors priziuką.
Kiti svečiai „auką“ gali išgelbėti, jeigu pamato, kad žmogų mėgina pabučiuoti - reikia sušukti „bučiuoklis“ ir tuomet bučiuokliui reikės bandyti iš naujo pasigauti žmogų iš savo lapelio. Būtent todėl siekiama pabučiuoti kitiems nematant, „auką“ reikia bandyti pakviesti laukan ar kitaip likti vienu du.

Segtukai

Visi svečiai gauna sumažintus skalbinių segtukus (jų būna pirkti floristikos bei vakarėlių atributikos parduotuvėse). Segtukus reikia įsisegti į suknelę ar švarko atlapą. Visų svečių tikslas nepastebimai, šokant, bendraujant, apsikabinant išsegti kitų svečių segtukus. Vakaro pabaigoje laimi tas, kuris turi susirinkęs daugiausiai segtukų.

Vestuvių turtuolis

Visi atėję svečiai gauna po monetą (arba kokį žetoną, ženkliuką, saldainį). Nugirdus, kad kitas svečias pasako su vestuvėmis susijusį žodį (vestuvės, santuoka, jaunikis, nuotaka - galite iš anksto susitarti dėl žodžių sąrašo arba pasirinkti vieną kodinį žodį) paprašoma atiduoti monetą.
Vakaro pabaigoje laimi tas, kuris susirenka daugiau monetų.   

Palinkėjimų gausa

Visoje šventimo erdvėje yra paslepiamos gražios, nedidelės kortelės ar atvirukai, kurių svečiai ieško viso vakaro metu. Korteles galima slėpti po staltiese, priklijuoti prie kėdės ar stalo dugno, palikti po vaza...
Suradęs kortelę svečias įrašo palinkėjimą - vakare svečiai paskaito palinkėjimus, kuriuos surašė ant surastų kortelių. Laimi tas, kuris turėjo daugiausiai kortelių, tad daugiausiai ir palinkėjo. Galima įsteigti papildomą prizą tam, kuris parašė gražiausią palinkėjimą.
 

Susiję straipsniai

Įdaryti kiaušiniai Velykoms - net 20 įdarų variantų

Įdaryti kiaušiniai - greitai paruošiamas užkandis, kuris puikiai tinka tiek Velykų, tiek ir bet kurios kitos šventės stalui.

Šilkiniai margučiai: kiaušinių marginimas šilko kaklaraiščiais

Šiems margučiams numarginti reikės 100 proc. natūralaus šilko audinio - tam idealiai tinka seni šilkiniai kaklaraiščiai.

Velykų prietarai ir burtai

Velykų dieną buvo spėjamas vasaros oras, derliaus gausa, laukiama santuoką pranašaujančių ženklų, prašoma šeimos pagausėjimo.