Kokia dovana vaikas džiaugsis visus metus? Dovanokite ir pramogą, ir ugdymo priemonę

Reklaminis partnerio turinys
Mergaitė sėdi raudoname elektromobilyje. „ABC žaislai“ asortimentas

Nesvarbu, kiek liko laukti iki Kalėdų, – dauguma vaikų jau rašo laiškus Kalėdų Seneliui. Vieni nori dėlionių, kiti – lėlių. O kartais vaikas yra toks smalsus ir atviras pasauliui, kad geriausia dovana jam – ta, kuri dar labiau ugdo jo savarankiškumą ir skatina domėtis.

Judėjimas, valdymas, erdvinis mąstymas ir smagiausia pramoga. Visa tai ir dar daugiau vaikas patirs Kalėdų Senelio paprašęs ne ko kito, o... elektromobilio. Pagal vaiko ergonomiką sukurti modeliai atveria platų pažinimo pasaulį: ugdo ir orientacinius įgūdžius, ir skatina domėtis. Pagaliau... kuris vaikas nenori vairuoti taip, kaip tai daro mama ar tėtis?..

Lyg tikras suaugusiojo automobilis

Elektromobilis – ugdomasis žaislas, ne vienkartinė pramoga. Šiandien šie žaislai itin populiarūs visame pasaulyje, tapę bene kiekvieno vaiko svajone.

Juk vaikas nuolat stengiasi atkartoti suaugusiųjų veiksmus, o elektromobilis jam yra lyg didelės mašinos prototipas – transporto priemonė, kurią jis gali valdyti visiškai savarankiškai, imdamas pavyzdį iš tėvų.

Gal BMW?

Salotinis BMW

Geriausios emocijos ir vaidmenų žaidimai

Elektromobilis – tai ne tik linksmybės ir vaiko juokas. Tokia – pirmoji – vaiko mašina ne tik kelia nuotaiką, bet ir leidžia jam atverti vaizduotę, kurti savo vaidmenis ir įvairių gyvenimo situacijų scenarijus: įsivaizduoti save biuro darbuotoju, skubančiu į darbą, policininku ar pavežėju. Ir svarbiausia: visa tai vyksta gryname ore – lauke, jūsų namų kieme. Tai pramoga, kuri motyvuoja mažuosius atsitraukti nuo elektroninių prietaisų ir išbėgti į lauką. Vadinasi, tai naudinga ir vaiko sveikatai. 

Gal AUDI?

Raudona Audi

Ne tik pramoga, bet ir nauda vaikui

Važinėdamas elektromobiliu vaikas gauna kur kas daugiau, nei galite įsivaizduoti. Jis mokosi pažinti aplinką, būti atsakingas, greitai reaguoti ir atlikti kelias užduotis vienu metu, o tai itin aktualu mūsų dienomis ir šį įgūdį svarbu ugdyti nuo mažumės.

Be to...

  • ...elektromobilis padeda vaikui ugdyti motorinius gebėjimus. Vairuodamas, vaikas mokosi vienu metu atlikti kelias funkcijas: valdyti transporto priemonę, stebėti aplinką, greitai reaguoti į kliūtis kelyje. Jis taip pat mokosi orientuotis erdvėje, o tai lavina jo erdvinį intelektą.
  • ...skatina vaiko koncentraciją, pastabumą, savarankiškumą. Kelyje jis yra vienas, ir pats atsako už tai, kad laiku būdų įveikta kliūtis (žinoma, pulteliu tą visada gali padaryti ir tėvai). O tai ypač ugdo vaiko atsakingumo jausmą. Juk kiekviena savarankiškai išspręsta problema leidžia koncentruotis į teigiamas emocijas ir didina vaiko pasitikėjimą savimi. O pasitikėjimas ugdo darnią ir sėkmingą asmenybę.

Gal MERCEDES?

Juodas Mercedes

Techninės specifikacijos ir saugumas

Žaislinis elektromobilis – ne tik naudingas, bet ir saugus vaikui. Nuotolinio valdymo sistema tėvams užtikrina, kad visada galėsite kontroliuoti savo atžalos veiksmus, valdyti mašinos greitį ir judėjimo trajektoriją. Įmontuoti saugos diržai, veidrodėliai ir užrakinamos durelės maksimaliam saugumui užtikrinti, o kad važinėtis būtų dvigubai linksmiau – daugelyje modelių įmontuota audiosistema. Su muzika visada smagiau! 

Gal FORD?

Baltas Ford

Ką būtina žinoti, renkant elektromobilį savo vaikui

  • Asortimente – daugybė žaislinių elektromobilių grupių. Kiekviena jų skirta skirtingo amžiaus vaikams. Nustebsite sužinoję, kokio amžiaus vaikai gali važinėti šiomis transporto priemonėmis. Jos yra prieinamos nuo kelių mėnesių amžiaus (specialūs modeliai) iki 14 metų vaikams!
  • Žaislinės mašinos yra skirstomos ne tik pagal amžių, bet ir pagal markę. Kadangi tai suaugusiesiems skirtų automobilių kopijos, savo vaikui taip pat galite išrinkti BMW, MERCEDES, FORD, AUDI, TOYOTA, PORSCHE ar kitą modelį. Asortimente rasite ir džipą, policijos automobilį, motociklą ar traktorių!
  • Renkantis elektromobilį, vertėtų atsižvelgti į jo galingumą, kuris dažniausiai svyruoja nuo 12 iki 24 V.
  • Tokie automobiliai būna dviejų rūšių: su akumuliatoriais arba įkraunami. Automobiliai su akumuliatoriais – ypač funkcionalūs, o vaiko mobilumas visiškai neribojamas.
  • Rinkdamiesi elektromobilį, atsižvelkite į vaiko amžių, svorį, gebėjimus ir paviršių, kuriuo bus važinėjama: nuo to priklausys, kokio galingumo ir matmenų automobilio jums reikia.

Gal JEEP?

Rozinis Jeep

Dovana ne tik vaikui, bet ir tėvams

Ar jums pažįstama situacija, kai pasivaikščiojimo su vaiku vizija nesutampa su tikrove? Svajojate apie malonų laiką su išsineštu kavos puodeliu, bet vietoje to gaunate vargą, nes jūsų mažylis nuolat verkia, nori ant rankų, bėga, laksto, ima į burną viską, kas tik pasitaiko kelyje? 

Vaikui važinėjant žaisliniu elektromobiliu, jūsų pasivaikščiojimų laikas taps gerokai malonesnis, ramesnis, rečiau lydimas chaoso. Galėsite ramiai mėgautis net vėsesniais orais, stebėdami, kaip vaikas savarankiškai valdo transporto priemonę ir pasaulio pažinimu, jums padedant, užsiima pats.

Gal POLICIJOS AUTOMOBILIS?

Zaislinis policijos automobilis

Tai gali būti ir jungtinė tėvelių ir senelių dovana...

Judėjimą elektromobiliu visada lydi gera nuotaika ir smagiausios emocijos, nes vaikas gali iš arčiau pamatyti savo tėvų pasaulį ir sustiprinti silpniau išsiugdytus įgūdžius.

Suteikite vaikui malonumą, ugdykite ir lavinkite jo erdvinius, orientacinius įgūdžius bei gebėjimus, išlaisvinkite vaizduotę.

Begalė ryškiausių markių ir modelių ABC žaislai pasaulyje nukels vaiką į potyrius, kurių jis, ko gero, nepamirš visą gyvenimą.

ABC zaislai vaikams