Helovyno žaidimai vaikams

 

Jei ieškote smagių vaikiškų žaidimų Helovinui – atėjote kaip tik ten, kur reikia. Šie žaidimai puikiai tiks jūsų vaikų vakarėliui.
 
Atspėk, kiek?
 
Priberkite pilną stiklainį saldainių (suskaičiavę, kiek būtent jų įdedate). Tada leiskite vaikams spėti: tegul užrašo ant popieriaus lapelio savo vardą ir kiek, jo nuomone, saldainių yra stiklainyje. Nugalės tas, kuris tiksliai atspės saldainių skaičių arba kurio spėjimas bus artimiausias.
 
Atminties žaidimas
 
Ant padėklo padėkite 10-12 daiktų, susijusių su Helovinu. Pavyzdžiui, saldainių indą, obuolį, mažutį moliūgą, moliūgo sėklą, Helovino lipduką ir pan. Parodykite padėklą vaikams, leiskite jį apžiūrėti apie 15 sekundžių. Tada padėklą paslėpkite, o vaikų paprašykite surašyti daiktus, kuriuos ką tik matė. Laimės tas, kuris atsimins daugiausia daiktų.
 
Karštasis moliūgas
 
Tai Helovinui pritaikyta „Karštosios bulvės“ versija. Vaikai susėda ant grindų ratu ir skambant muzikai perdavinėja vienas kitam mažutį moliūgą. Kieno rankose lieka moliūgas staiga sustabdžius muziką – tas iškrenta iš žaidimo. Tęskite žaidimą tol, kol lieka vienintelis nugalėtojas.
 
Helovino lobių medžioklė
 
Po namus ar kitą vietą, kur vyksta vakarėlis, išslapstykite Helovino atributus, tokius, kaip saldainių krepšeliai ar mažučiai moliūgai. Tada leiskite vaikams 15 min. jų ieškoti.Vaikas, radęs daugiausiai atributų, tampa nugalėtoju. O jei leisite rastus suvenyrus pasilikti kaip dovanėles – nugalėtojais pasijus visi ieškojusieji ir bent ką nors suradusieji.
 
Nosis moliūgui
 
Ant piešimo lentos nupieškite didžiulį oranžinį moliūgą. Pripieškite jam trikampes akis ir pražiotą besišypsančią burną. Taip pat nupieškite trikampę nosį. Iš juodo popieriaus (labai šauniai atrodytų popierius su pūkeliu) iškirpkite tokio pat dydžio juodų trikampėlių – tiek, kiek vakarėlyje dalyvaus vaikų. Ant kiekvieno trikampėlio kitos pusės užrašykite vaiko vardą ir priklijuokite po dvipusės lipnios juostos kvadratėlį. Kiekvienam vaikui paeiliui užrišamos akys, jis apsisuka po 3-5 kartus ir mėgina priklijuoti nosį moliūgui. Kai jau visos nosys bus priklijuotos, laimės tiksliausiai atspėjęs trikampėlio vietą. Surasti tiksliausiai pataikytos „nosies“ šeimininką nebus sunku – juk ant trikampėlių užrašėte vaikų vardus!
 
Moliūgo mėtymas
 
Dalyviai pasiskirsto poromis, kiekviena pora gauna po mažą plastikinį moliūgą. Vienas žaidėjas meta moliūgą kitam, o šis pagavęs žengia žingsnį atgal. Tada moliūgas metamas pirmajam žaidėjui, kuris pagavęs taip pat žengia žingsnį atgal. Jei kuris moliūgo nepagauna – pora iškrenta iš žaidimo. Laimi pora, kurios žaidėjai sugebės pagauti moliūgą stovėdami didžiausiu atstumu vienas nuo kito. Jei žaidimą žaisite namie ir vietos atsitraukti nebus labai daug – galite pasiūlyti poroms žaisti su oranžiniu balionu. Balioną sunku nusviesti toli, ne visada lengva ir jį pagauti nepasitraukus iš savo vietos, tad žaidimas tikrai nebus nuobodus!
 
 

Susiję straipsniai

Įdaryti kiaušiniai Velykoms - net 20 įdarų variantų

Įdaryti kiaušiniai - greitai paruošiamas užkandis, kuris puikiai tinka tiek Velykų, tiek ir bet kurios kitos šventės stalui.

Šilkiniai margučiai: kiaušinių marginimas šilko kaklaraiščiais

Šiems margučiams numarginti reikės 100 proc. natūralaus šilko audinio - tam idealiai tinka seni šilkiniai kaklaraiščiai.

Velykų prietarai ir burtai

Velykų dieną buvo spėjamas vasaros oras, derliaus gausa, laukiama santuoką pranašaujančių ženklų, prašoma šeimos pagausėjimo.