Blogiausios vietos medaus mėnesiui vasarą

Vasara – vestuvių metas, o kokios vestuvės be povestuvinės kelionės? Kad medaus mėnuo būtų nepamirštamas, šiuo metų laiku dėl kai kurių priežasčių nerekomenduojama vykti į šias populiarias šalis.
 
KARŠTIS
 
Jungtiniai Arabų Emyratai
 
Kurortas labai populiarus, bet važiuoti čia geriausia nuo lapkričio iki balandžio. Vasarą gi temperatūra siekia +49 laipsnius. Vargu ar tokiomis sąlygomis labai norėsite virti jūroje ar kepti paplūdimyje, vaikštinėti į ekskursijas ar linksmintis, jei baisu bus net nosį į lauką iškišti. Ar tikrai verta keliauti tokius atstumus?
 
Jordanija
 
Šalis pasižymi įstabia architektūra ir nuostabiais smėlynais, tačiau viso šio grožio net neprisiminsite, jei keliausite pačiame vasaros įkarštyje. Vasarą čia net kupranugariai labai nenoriai palieka oazes, ką jau bekalbėti apie jaunavedžius... Kepinanti saulė atims bet kokį norą kur nors keliauti.
 
Kiek švelnesnis klimatas Jordanijos sostinėje, tačiau liepos-rugpjūčio mėnesiais temperatūra ir čia pašoka iki +45.
 
Egiptas
 
Populiariausi Egipto kurortai vasarą vilioja turistus didelėmis nuolaidomis. Ir daugelis tuo pasinaudoja. Tačiau jeigu jūs nepakenčiate karščio, kelionę į Egiptą geriau atidėti kuriam kitam metų laikui. Vasarą čia temperatūra siekia +40 ir net +50 laipsnių. Egipte daug smagiau pavasarį ir rudenį.
 
DAUG ŽMONIŲ
 
Italija
 
Vasarą Italijoje būna tiesiog nuostabu: malonus klimatas, šilta jūra, žmonių lyg ir nedaug. O štai rugpjūčio viduryje paplūdimiuose net pasisukti nėra kur – vietiniai švenčia šventę, vadinamą „Ferragosto“. Į paplūdimius traukia visi – ištuštėja netgi Roma, Milanas, Florencija. Viena vertus, tai patogu – žmonių gatvėse mažiau, kita vertus, tomis dienomis užsidaro daugelis kavinių, restoranų ir net parduotuvių, nes darbuotojai tiesiog atostogauja.
 
Ispanija
 
Rugpjūtį atostogauja ir ispanai. Suprantama, jie taip pat traukia prie jūros, tad paplūdimiai taip pat perpildyti. Be viso to, paskutinį vasaros mėnesį išauga viešbučių ir kavinių kainos.
 
Jei norite medaus mėnesį praleisti Ispanijoje, važiuoti čia reikėtų birželį, liepą ir rugsėjį – galėsite smarkiai sutaupyti.
 
LIETŪS IR VĖJAI
 
Karibų salos
 
Norintys egzotikos gana dažnai renkasi Karibų salas, tačiau reikia pastebėti, kad rugpjūčio-rugsėjo mėnesiais šiame regione siaučia uraganai, siaubiantys gausiai turistų lankomas vietas (Kubą, Meksiką ir daugelį salų).
 
Žinoma, tai nereiškia, kad būtinai nepasiseks ir jums, tačiau papildomai apsidrausti nepakenks.
 
Indija
 
Antroji vasaros pusė Indijoje – tropinių liūčių sezonas. Jos tokios stiprios, kad gali nuplauti kelius, užtvindyti pastatus ir priversti žmones likti vienoje vietoje ilgą laiką. Ypač pavojinga apsistoti miestuose ir kaimeliuose, įsikūrusiuose prie Gango upės.
 
Kad ir kur keliausite, būtina kelionę pradėti planuoti kuo anksčiau, neskubant apsvarstyti visus už ir prieš. Juk būtent nuo jūsų priklauso, kaip praleisite pirmąjį savo šeimyninio gyvenimo mėnesį!

Susiję straipsniai

Įdaryti kiaušiniai Velykoms - net 20 įdarų variantų

Įdaryti kiaušiniai - greitai paruošiamas užkandis, kuris puikiai tinka tiek Velykų, tiek ir bet kurios kitos šventės stalui.

Šilkiniai margučiai: kiaušinių marginimas šilko kaklaraiščiais

Šiems margučiams numarginti reikės 100 proc. natūralaus šilko audinio - tam idealiai tinka seni šilkiniai kaklaraiščiai.

Velykų prietarai ir burtai

Velykų dieną buvo spėjamas vasaros oras, derliaus gausa, laukiama santuoką pranašaujančių ženklų, prašoma šeimos pagausėjimo.