Nerangumas nėštumo metu (16)

Šie patarimai gali būti akivaizdūs, bet dažna nėštukė užsimiršta, kad trečiame trimestre ji nėbėra tokia vikri kaip anksčiau. Taigi būk atsargesnė, stenkis nepaslysti ir nepargriūti – tai pavojinga tau ir kūdikiui.

 • Laiptais lipk ir slidžiais šaligatviais eik neskubėdama ir, jei tik gali, laikykis už turėklų.
 • Lipdama į vonią arba iš vonios (dušo kabinos) neskubėk ir už ko nors laikykis.
 • Avėk batus žema pakulne ir neslidžiais padais. Įsispiriami sportiniai bateliai – puikus pasirinkimas šiuo metu: tau nereikės vargti ir lenktis jų užsirišti.
 • Dabar tikrai netinkamas laikas bėgti į autobusą. Išeik iš namų keliomis minutėmis anksčiau, o jei jau pavėlavai į autobusą, verčiau palauk kito – tikrai nieko neatsitiks, jei kur ir pavėluosi.
 • Nesumanyk lipti ant kopėčių ar taburetės, kad pakeistum perdegusią lemputę. Nepamiršk – dabar pats laikas pasinaudoti aplinkinių pagalba ir nesistengti nudirbti visus darbus pačiai.

Naujausi komentarai

 1. Zaneta_P
  Zaneta_P prieš 4 m.

  Na jei atvirai tai nekaip jau miegu 2.5 menesio, o ne kelias paskutinias dienas Tai kiekviena ryta atsikeliam ir juokiames, kad vis viena diena maziau liko o kas del vyro liecia, tai jis mazu maziausiai ka man sako, kad as miegodama ji pakeliu, tik pati suprantu, kad jam reikia keltis ir i darba, ir grizusio mergyte jo labai laukia, o man suteikta galimybe, is jo puses, pailseti kada tik noriu

  O siaip del nerangumo tai pirmakart nelabai jutau kokiu nepatogumu, o sikart tai baisu kilogramu nedaug priaugau, bet pilvelis atsikises tai ojojoj

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 4 m.

  As kaip tik su pirmu nestumu labai prastai miegojau, o su antru labai gerai, dar ir knarkti pradejau seiles tysdavo ant pagalves labiausiai nervindavo pastovus vaiksciojimas i WC

 3. Zaneta_P
  Zaneta_P prieš 4 m.

  kartais norisi ir likt miegot tualete na taip gydytoja ir sake, kad negalima nestumu lygint. pirma kart buvau 18kg priaugusi, o mergyte gime 3.2kg. sikart ciut 10kg perlipau, o leliukas sake apie 4 kg bus tai net gydytoja juokiasi, kad pilvelis tai jau labai atsikises

 4. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 4 m.

  Pirmas nestumas man tai nelenga pripras prie pastovau uzkliuvimo ki bandau kazka apeit ir tas stenejimas kai kazka nuo zemes pakeliu lyg maisa bulviu tysciau:DDD Nelengva bet uztat smagu pavalgau atsigulu ir negaliu pasikelt kaip koks storas ktinas
  Su vyru pastoviai juokiames:)))

 5. User has not uploaded an avatar
  jolancikea prieš 4 m.

  o as laukiu kol vyras kita kambari baigs irengti, nes nei as nei jis neissimiega, tai nusprendem atskirai eiti miegot, manau geriausia iseitis