37 nėštumo savaitė

37 nėštumo savaitė

Vaikelis 37 nėštumo savaitę

Sveikiname! Prasidėjo savaitė, nuo kurios vaikelis laikomas išnešiotu – tai yra, jis išsivystęs tiek, kad gali išgyventi be specialios medicininės priežiūros.

Greičiausiai vaikelis sveria šiek tiek daugiau nei 2 kg 800 g, jo ūgis – beveik 49 cm.

Jau pilnai susiformavusi mažutė širdelė, imuninė ir endokrininė sistemos, jos reikia tik dar šiek tiek laiko dar geriau pasiruošti gyvenimui išorėje. Maistines medžiagas kūdikis ir toliau gauna per virkštelę, tačiau žįsdamas nykštį jis ruošiasi kiek daugiau pastangų reikalaujančiam mitybos procesui. 

Jei jums diagnozuota preeklampsija, gydytojas gali rekomenduoti jau šią savaitę pradėti skatinti gimdymą.

Nepamirškite: kiekvienas vaikelis vystosi šiek tiek skirtingai. Ši informacija suteikia tik bendrą supratimą apie kūdikio vystymąsi.

Tavo kūnas 37 nėštumo savaitę

Faktas

Apklausos rezultatai rodo, kad beveik 95 % moterų vandenys nubėga namuose, kitoms – paprastai gydytojo kabinete arba ligoninėje.

Gali būti, kad dabar bus sunku patogiai įsitaisyti lovoje ir gerai išsimiegoti. Tyrimai rodo, kad miego kokybė trečiąjį trimestrą yra blogesnė nei kada nors anksčiau, nors, gimus vaikeliui, gali atrodyti, kad šis periodas buvo ne toks jau blogas.

Dabar gali padažnėti ir pailgėti paruošiamieji sąrėmiai, kartais tai gali būti nelabai malonus pojūtis. Taip pat galite pastebėti gleivingų makšties išskyrų - tai gali būti gleivių kamštis.

Gleivių kamštis savo konsistencija primena želė ar, drebučius ir gali būti tiek skaidrus, tiek su kraujo priemaišomis.

Gleivių kamštis būna apytiksliai 4-5 cm ilgio, ir pasišalinęs turėtų tilpti į porą arbatinių šakštelių. Tiesa, kartais jis pasišalina dalimis, tad gali būti mažesnis.

Pasišalinęs gleivių kamštis yra artėjančio gimdymo požymis, tačiau tai nereiškia, kad gimdymas prasidės netrukus: gali būti ir taip, kad praeis net ir kelios savaitės.

Darbelis 37 nėštumo savaitei

Įtaisykite į automobilį vaiko kėdutę. Net jei ir galima kitaip, saugiausia naujagimį iš ligoninės parsivežti specialioje vaikiškoje automobilio kėdutėje.

Ją įtaisyti gali būti sunkiau nei įsivaizduojate, tad nelaukite paskutinės minutės. Jei darote tai pirmą kartą, paprašykite parduotuvės personalo arba patyrusių draugų pagalbos ir būtinai patikrinkite, ar autokėdutė tikrai gerai įtvirtinta.

2024 m. liepos mėnesio Mažyliai❤️

 1. User has not uploaded an avatar
  sauliagele prieš 1 d.

  Paprastai gelezis kietina vidurius, bet dabar uogu sezonas, pvz braskiu. Tai gali turet ir itakos

 2. Amanda prieš 1 d.

  Aš valgau daug uogų kasdien braškes galima sakyt..pastebėjau, kad valgant jas kasdien, pradėjau dažniau vaikščioti į wc( kartais net 2 kartus per dieną). Tad merginos pabandykite pavalgyti uogų kasdien bent po 200-300g.

 3. Mrs.Bi prieš 11 val.

  Irmantaa19955 parašė:
  Taip taip as kalbu nedirbusiai nestukei priklausančios ismokos. Tai Sodroje per Spis taip

  1. Užeinate į savo www.sodra.lt paskyra ir užpildote prašymą skirti motinystės išmoką (forma GPS2) .
  2. Per 10 darbo dienų jums ateis atsakymas skirti jums ją ar ne, jūsų atvėju kaip supratau , kad neskirs jei neturite reikiamo stažo.

  Po to kai gaunate atsakymą iš sodros:

  3. Einate į tinklapį www.spis.lt
  4. Jei ne esate ten užsiregistravę , užsiregistruojate .

  Kai supilkite visus reikiamus duomenis :

  5. Jei jungiatės per telefona , tai dešiniame šone yra kvadratas su trimis brūkšniais, jį nuspaudus , pasirinkite Naujas prašymas --> Piniginės išmokos --> Vienkartinė išmoką nėščiai moteriai , ją supildote , paskutiniame etape prašys jūsų pateikti dokumentus , ir jums reikės prisegti Dokumentą gauta iš sodros jog neturite teises gauti motinystės išmoka ( Būtinai turi būti su META duomenimis , jie bus prisegti prie to pačio laiško iš sodros su atsakymų ) ir prisegti iš gyd. įstaigos kurioje praeiname nėštumą , med. pažymą .
  6. Jei viską gerai supildėte tai jums į gmail ateis laiškas , jog jūsų prašymas priimtas , arba kad trūksta kažko .
  7. Jei viskas gerai per 10 DARBO dienų gausite vienkartine nėščiosios išmoka 353.65.

 4. User has not uploaded an avatar
  Irmantaa19955 prieš 5 val.

  Mrs.Bi parašė:
  1. Užeinate į savo www.sodra.lt paskyra ir užpildote prašymą skirti motinystės išmoką (forma GPS2) .

  Na as jungiausi užpildžiau jis buvo priimtas net atėjo atsakymas kad ismokos neskiria . Na nes nera pilno stazo pas mane tai ka man daryti ,toliau reiktu..kur kreiptis

 5. Glorija
  Glorija prieš 2 val.

  Irmantaa19955 parašė:
  Na as jungiausi užpildžiau jis buvo priimtas net atėjo atsakymas kad ismokos neskiria . Na nes nera pilno stazo pas mane tai ka man daryti ,toliau reiktu..kur krei…

  Juk jums viską taip detaliai surašė, kad kai gaunate atsakymą einate į tinklapį www.spis.lt ir ten tvarkotės toliau.