37 nėštumo savaitė

37 nėštumo savaitė

Vaikelis 37 nėštumo savaitę

Sveikiname! Prasidėjo savaitė, nuo kurios vaikelis laikomas išnešiotu – tai yra, jis išsivystęs tiek, kad gali išgyventi be specialios medicininės priežiūros.

Greičiausiai vaikelis sveria šiek tiek daugiau nei 2 kg 800 g, jo ūgis – beveik 49 cm.

Jau pilnai susiformavusi mažutė širdelė, imuninė ir endokrininė sistemos, jos reikia tik dar šiek tiek laiko dar geriau pasiruošti gyvenimui išorėje. Maistines medžiagas kūdikis ir toliau gauna per virkštelę, tačiau žįsdamas nykštį jis ruošiasi kiek daugiau pastangų reikalaujančiam mitybos procesui. 

Jei jums diagnozuota preeklampsija, gydytojas gali rekomenduoti jau šią savaitę pradėti skatinti gimdymą.

Nepamirškite: kiekvienas vaikelis vystosi šiek tiek skirtingai. Ši informacija suteikia tik bendrą supratimą apie kūdikio vystymąsi.

Tavo kūnas 37 nėštumo savaitę

Faktas

Apklausos rezultatai rodo, kad beveik 95% moterų vandenys nubėga namuose, kitoms – paprastai gydytojo kabinete ar ligoninėje.

Gali būti, kad dabar bus sunku patogiai įsitaisyti lovoje ir gerai išsimiegoti. Tyrimai rodo, kad miego kokybė trečiąjį trimestrą yra blogesnė nei kada nors anksčiau, nors, gimus vaikeliui, gali atrodyti, kad šis periodas buvo ne toks jau blogas.

Dabar gali padažnėti ir pailgėti paruošiamieji sąrėmiai, kartais tai gali būti nelabai malonus pojūtis. Taip pat galite pastebėti gleivingų makšties išskyrų - tai gali būti gleivių kamštis.

Gleivių kamštis savo konsistencija primena želė ar, drebučius ir gali būti tiek skaidrus, tiek su kraujo priemaišomis.

Gleivių kamštis būna apytiksliai 4-5 cm ilgio, ir pasišalinęs turėtų tilpti į porą arbatinių šakštelių. Tiesa, kartais jis pasišalina dalimis, tad gali būti mažesnis.

Pasišalinęs gleivių kamštis yra artėjančio gimdymo požymis, tačiau tai nereiškia, kad gimdymas prasidės netrukus: gali būti ir taip, kad praeis net ir kelios savaitės.

Darbelis 37 nėštumo savaitei

Įtaisykite į automobilį vaiko kėdutę. Net jei ir galima kitaip, saugiausia naujagimį iš ligoninės parsivežti specialioje vaikiškoje automobilio kėdutėje.

Ją įtaisyti gali būti sunkiau nei įsivaizduojate, tad nelaukite paskutinės minutės. Jei darote tai pirmą kartą, paprašykite parduotuvės personalo arba patyrusių draugų pagalbos ir būtinai patikrinkite, ar autokėdutė tikrai gerai įtvirtinta.

2020 m. Lapkričio mėnesio mažyliai :)

 1. Arielle
  Arielle prieš 3 val.

  ViktorijaT parašė:
  Na aš iš tiesų diasporal magnį kiekvieną vakarą geriu jau turbūt mėnesį laiko 🙄 pilvas būna kietas beveik visą laiką, minkštesnis tik jei gulineju daugiau 🤷‍♀️ Priž…

  As ir turiu pastoviai kieta pilva , buna dienu jog kartais taip lengva, toks lengvas, nei kietas nei tempia.Nu bet deja is 7 dienu kokia viena🤦‍♀️ Ziauriai vargina.Praeita sav vaziavau i ligonine del gimdos susitraukinejimu , ne del kieto pilvo.Kaklelis nesutrumpejes, sake jei toliau gimda taip susitraukines vel atvaziuot.
  Ir nuo tos apziuros 5 dienas pilvas vel kaip akmuo , nors guliu nko nedarau 🤷‍♀️
  Bet susitraukinejimai suretejo.
  Nestumas- kazkokia mistika man🤦‍♀️

 2. Arielle
  Arielle prieš 3 val.

  Pasidalinsiu vienu metodu , kuris man padejo po gimdymo kai prakirpo.Cia nuo skausmo.Zdz visada ligoninej buvau su tinklinem kelnaitem, ir duodavo isidet salta paketa , is saldiklio .Man jis nuimdavo skaudma.Kai isvazinejau is ligonines sesute patare namie taip uzsisaldyt , kai labai skaudes tarpviete.
  Toks budas tarkim jei be medikamentu
  Man suveike😊

 3. Ramshe
  Ramshe prieš 2 val.

  Laisva parašė:
  Alytuje čia 😆🤦‍♀️
  Nu žinokit ne, sakė parengiamieji būna po 37 savaitės tik 😆🤦‍♀️ o kas dabar man, n…

  "Šiuos sąrėmius kai kurios moterys ima jausti nuo nėštumo vidurio, kitos - prieš pat gimdymą, o trečios tvirtina nežinančios, kas tai yra." Apie paruošiamuosius čia. Tai tikrai nebūtinai 37 savaite pradedama jausti 🙈

 4. Arielle
  Arielle prieš 2 val.

  Ramshe parašė:
  "Šiuos sąrėmius kai kurios moterys ima jausti nuo nėštumo vidurio, kitos - prieš pat gimdymą, o trečios tvirtina nežinančios, kas tai yra." Apie paruošiamuosius čia…

  Pritariu, ir kai gimda dideja tai ir tie saremiai, gimdos kietejimai, ar paruosiamieji ,darosi vis stipresni .

 5. Arielle
  Arielle prieš 2 val.

  Laisva parašė:
  Alytuje čia 😆🤦‍♀️
  Nu žinokit ne, sakė parengiamieji būna po 37 savaitės tik 😆🤦‍♀️ o kas dabar man, n…

  Brolio zmona gimde liepos pabaigoj, nakty uzejo gimdymas, pasisauke sesele, nes jau ji gulejo su atidaru kakleliu savaite laiko.
  O sesute sako neatrodo , kad gimdytum, sako tai kaip dbr man jum irodyt, nu ten irgi su cirkais.Prikele is miegu moteriske matomai.
  Lyg kaune 2-oj ligoninej🤷‍♀️