37 nėštumo savaitė

37 nėštumo savaitė

Vaikelis 37 nėštumo savaitę

Sveikiname! Prasidėjo savaitė, nuo kurios vaikelis laikomas išnešiotu – tai yra, jis išsivystęs tiek, kad gali išgyventi be specialios medicininės priežiūros.

Greičiausiai vaikelis sveria šiek tiek daugiau nei 2 kg 800 g, jo ūgis – beveik 49 cm.

Jau pilnai susiformavusi mažutė širdelė, imuninė ir endokrininė sistemos, jos reikia tik dar šiek tiek laiko dar geriau pasiruošti gyvenimui išorėje. Maistines medžiagas kūdikis ir toliau gauna per virkštelę, tačiau žįsdamas nykštį jis ruošiasi kiek daugiau pastangų reikalaujančiam mitybos procesui. 

Jei jums diagnozuota preeklampsija, gydytojas gali rekomenduoti jau šią savaitę pradėti skatinti gimdymą.

Nepamirškite: kiekvienas vaikelis vystosi šiek tiek skirtingai. Ši informacija suteikia tik bendrą supratimą apie kūdikio vystymąsi.

Tavo kūnas 37 nėštumo savaitę

Faktas

Apklausos rezultatai rodo, kad beveik 95% moterų vandenys nubėga namuose, kitoms – paprastai gydytojo kabinete ar ligoninėje.

Gali būti, kad dabar bus sunku patogiai įsitaisyti lovoje ir gerai išsimiegoti. Tyrimai rodo, kad miego kokybė trečiąjį trimestrą yra blogesnė nei kada nors anksčiau, nors, gimus vaikeliui, gali atrodyti, kad šis periodas buvo ne toks jau blogas.

Dabar gali padažnėti ir pailgėti paruošiamieji sąrėmiai, kartais tai gali būti nelabai malonus pojūtis. Taip pat galite pastebėti gleivingų makšties išskyrų - tai gali būti gleivių kamštis.

Gleivių kamštis savo konsistencija primena želė ar, drebučius ir gali būti tiek skaidrus, tiek su kraujo priemaišomis.

Gleivių kamštis būna apytiksliai 4-5 cm ilgio, ir pasišalinęs turėtų tilpti į porą arbatinių šakštelių. Tiesa, kartais jis pasišalina dalimis, tad gali būti mažesnis.

Pasišalinęs gleivių kamštis yra artėjančio gimdymo požymis, tačiau tai nereiškia, kad gimdymas prasidės netrukus: gali būti ir taip, kad praeis net ir kelios savaitės.

Darbelis 37 nėštumo savaitei

Įtaisykite į automobilį vaiko kėdutę. Net jei ir galima kitaip, saugiausia naujagimį iš ligoninės parsivežti specialioje vaikiškoje automobilio kėdutėje.

Ją įtaisyti gali būti sunkiau nei įsivaizduojate, tad nelaukite paskutinės minutės. Jei darote tai pirmą kartą, paprašykite parduotuvės personalo arba patyrusių draugų pagalbos ir būtinai patikrinkite, ar autokėdutė tikrai gerai įtvirtinta.

2019 m. balandinukai

 1. Laima121
  Laima121 prieš 25 min.

  joliee parašė:
  O kas pas jus buvo? Visai nustojo judeti?

  Gerai parašė aukščiau - turi skirtis nuo to kaip judėdavo anksčiau. Aš važiavau du kartus. Viena karta neatbudinau 3 val o kita judėjo, bet rečiau. Abu kartus širdelė per greit plakė. Baiges extra cp. Apie dvi dienas net nekalbu jei nejausciau..

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 24 min.

  Laima121 parašė:
  Gerai parašė aukščiau - turi skirtis nuo to kaip judėdavo anksčiau. Aš važiavau du kartus. Viena karta neatbudinau 3 val o kita judėjo, bet rečiau. Abu kartus širde…

  Bet jus keistos 😂😂😂😂as rasiau, kad nurimus, kur rasiau, kad visai nejuda?

 3. .Lėlytė.
  .Lėlytė. prieš 19 min.

  egls parašė:
  Gal yra gyvenančių Pilaitėje? Kur leliuka prirašysit pas gydytoją? Aš norėčiau Šeškinėje,nes pati ten lankausi,bet aišku tolokai. Plius kažin ar atvažiuotu tada g…

  Norėjau tą patį apie Klp klaust

 4. ewassh
  ewassh prieš 19 min.

  joliee parašė:
  Bet jus keistos 😂😂😂😂as rasiau, kad nurimus, kur rasiau, kad visai nejuda?

  Kartais nėštumas tampa kažkam liga...jeigu suprantant apie ką aš sėkmingo gimdymo! Aš tikiuosi, kad kitą savaitę irgi susitiksiu su miledi beje, skatins? Cp? Neskaičiau viso forumo

 5. .Lėlytė.
  .Lėlytė. prieš 13 min.

  Lelyčiai irgi miega, jei aš taip važinėčiau, gulėčiau ligoninėj ištisai...naktį mano nejuda, atsikėlus ryte pradeda duotis po kokių 10 min, pavalgau juda, po to nurimsta, db valgiau granatą davėsi, judės itin po pietų....po kiekvieno maisto, bet tikrai neplėšo man organų...būna perbraukia su rankytėm ar kojytėm, persisuka į kitą pusę, pažagsi.....jie pilve miega apie 17 ar 19 val db neatsimenu,negąsdinkit kitų,jei Jum buvo blogai, nereiškia, kad db visom, kuriom vaikiukai neplėšo šonkaulių bus blogai.Moteris manau protinga, reikės važiuos, reikės ne..čia jos reikalas....mano kur lb judėjo turėjo judėjimo negalią, o kur judėjo mažiau sėdi ant laiptų, išgerto mineralinio kamštukus skaičiuoja 😂
  Man važiuojant mašina lb juda, nesuprantu kodėl 😂😂😂 dėl vibracijos ar muzikikės 😂