37 nėštumo savaitė

37 nėštumo savaitė

Vaikelis 37 nėštumo savaitę

Sveikiname! Prasidėjo savaitė, nuo kurios vaikelis laikomas išnešiotu – tai yra, jis išsivystęs tiek, kad gali išgyventi be specialios medicininės priežiūros.

Greičiausiai vaikelis sveria šiek tiek daugiau nei 2 kg 800 g, jo ūgis – beveik 49 cm.

Jau pilnai susiformavusi mažutė širdelė, imuninė ir endokrininė sistemos, jos reikia tik dar šiek tiek laiko dar geriau pasiruošti gyvenimui išorėje. Maistines medžiagas kūdikis ir toliau gauna per virkštelę, tačiau žįsdamas nykštį jis ruošiasi kiek daugiau pastangų reikalaujančiam mitybos procesui. 

Jei jums diagnozuota preeklampsija, gydytojas gali rekomenduoti jau šią savaitę pradėti skatinti gimdymą.

Nepamirškite: kiekvienas vaikelis vystosi šiek tiek skirtingai. Ši informacija suteikia tik bendrą supratimą apie kūdikio vystymąsi.

Tavo kūnas 37 nėštumo savaitę

Faktas

Apklausos rezultatai rodo, kad beveik 95% moterų vandenys nubėga namuose, kitoms – paprastai gydytojo kabinete ar ligoninėje.

Gali būti, kad dabar bus sunku patogiai įsitaisyti lovoje ir gerai išsimiegoti. Tyrimai rodo, kad miego kokybė trečiąjį trimestrą yra blogesnė nei kada nors anksčiau, nors, gimus vaikeliui, gali atrodyti, kad šis periodas buvo ne toks jau blogas.

Dabar gali padažnėti ir pailgėti paruošiamieji sąrėmiai, kartais tai gali būti nelabai malonus pojūtis. Taip pat galite pastebėti gleivingų makšties išskyrų - tai gali būti gleivių kamštis.

Gleivių kamštis savo konsistencija primena želė ar, drebučius ir gali būti tiek skaidrus, tiek su kraujo priemaišomis.

Gleivių kamštis būna apytiksliai 4-5 cm ilgio, ir pasišalinęs turėtų tilpti į porą arbatinių šakštelių. Tiesa, kartais jis pasišalina dalimis, tad gali būti mažesnis.

Pasišalinęs gleivių kamštis yra artėjančio gimdymo požymis, tačiau tai nereiškia, kad gimdymas prasidės netrukus: gali būti ir taip, kad praeis net ir kelios savaitės.

Darbelis 37 nėštumo savaitei

Įtaisykite į automobilį vaiko kėdutę. Net jei ir galima kitaip, saugiausia naujagimį iš ligoninės parsivežti specialioje vaikiškoje automobilio kėdutėje.

Ją įtaisyti gali būti sunkiau nei įsivaizduojate, tad nelaukite paskutinės minutės. Jei darote tai pirmą kartą, paprašykite parduotuvės personalo arba patyrusių draugų pagalbos ir būtinai patikrinkite, ar autokėdutė tikrai gerai įtvirtinta.

2021 m. birželinukai 💓

 1. User has not uploaded an avatar
  Luara27 prieš 8 val.

  Borabora parašė:
  Bėga laikas išties. O susidėjusios visos tašes?

  Vaikui viskas sudėta, man trūksta patogių naktinių, ir dar kelių smulkmenų.

 2. User has not uploaded an avatar
  Luara27 prieš 8 val.

  O merginos kaip jums su šlapimo pūsle. Kažkaip paskutiniu metu atrodo lyg diskomfortas jaustųsi jos vietoje, tyrimai šlapimo geri, neskauda šlapinantis, bet atrodo lyg va cistitas tuoj prasidės.. Sakė vaisius jau nusileidęs žemyn galva, gal dėl spaudimo čia man tokie požymiai?
  Ir nemiga, atsikeliu pastoviai 3-4 nakties ir bludinėju, užmigt neeina. O ir mergina pradeda tada duotis 😅

 3. Mamulia
  Mamulia prieš 3 val.

  Luara27 parašė:
  O merginos kaip jums su šlapimo pūsle. Kažkaip paskutiniu metu atrodo lyg diskomfortas jaustųsi jos vietoje, tyrimai šlapimo geri, neskauda šlapinantis, bet atrodo …

  Spaudzia vaikas su galvyte:)) Normalu cia:)))

 4. arytex
  arytex prieš 3 val.

  Larana parašė:
  https://biomed.lt/lt/limfodrenaziniai-aparatai/1488-limfodrenazinio-masazo-aparatas-venen-engel-6-legs-stomach.html?gclid=EAIaIQobChMIk_6A_LW58AIVDdWyCh1qLwfJEAAYAS…

  Geeras, net nepgalvojau, kad tokį galima nusipirkti O kaip efektas, ar gerai pravarineja limfą? Prašom nuoširdų atsiliepimą su pliusais ir minusais pas mane stipriai skysciai uzsikaupę, reikia kažką daryti..