37 nėštumo savaitė

Vaikelis 37 nėštumo savaitę

Sveikiname! Prasidėjo savaitė, nuo kurios vaikelis laikomas išnešiotu – tai yra, jis išsivystęs tiek, kad gali išgyventi be specialios medicininės priežiūros.

Greičiausiai vaikelis sveria šiek tiek daugiau nei 2 kg 800 g, jo ūgis – beveik 49 cm.

Jau pilnai susiformavusi mažutė širdelė, imuninė ir endokrininė sistemos, jos reikia tik dar šiek tiek laiko dar geriau pasiruošti gyvenimui išorėje. Maistines medžiagas kūdikis ir toliau gauna per virkštelę, tačiau žįsdamas nykštį jis ruošiasi kiek daugiau pastangų reikalaujančiam mitybos procesui. 

Jei jums diagnozuota preeklampsija, gydytojas gali rekomenduoti jau šią savaitę pradėti skatinti gimdymą.

Nepamirškite: kiekvienas vaikelis vystosi šiek tiek skirtingai. Ši informacija suteikia tik bendrą supratimą apie kūdikio vystymąsi.

Tavo kūnas 37 nėštumo savaitę

Faktas

Apklausos rezultatai rodo, kad beveik 95% moterų vandenys nubėga namuose, kitoms – paprastai gydytojo kabinete ar ligoninėje.

Gali būti, kad dabar bus sunku patogiai įsitaisyti lovoje ir gerai išsimiegoti. Tyrimai rodo, kad miego kokybė trečiąjį trimestrą yra blogesnė nei kada nors anksčiau, nors, gimus vaikeliui, gali atrodyti, kad šis periodas buvo ne toks jau blogas.

Dabar gali padažnėti ir pailgėti paruošiamieji sąrėmiai, kartais tai gali būti nelabai malonus pojūtis. Taip pat galite pastebėti gleivingų makšties išskyrų - tai gali būti gleivių kamštis.

Gleivių kamštis savo konsistencija primena želė ar, drebučius ir gali būti tiek skaidrus, tiek su kraujo priemaišomis.

Gleivių kamštis būna apytiksliai 4-5 cm ilgio, ir pasišalinęs turėtų tilpti į porą arbatinių šakštelių. Tiesa, kartais jis pasišalina dalimis, tad gali būti mažesnis.

Pasišalinęs gleivių kamštis yra artėjančio gimdymo požymis, tačiau tai nereiškia, kad gimdymas prasidės netrukus: gali būti ir taip, kad praeis net ir kelios savaitės.

Darbelis 37 nėštumo savaitei

Įtaisykite į automobilį vaiko kėdutę. Net jei ir galima kitaip, saugiausia naujagimį iš ligoninės parsivežti specialioje vaikiškoje automobilio kėdutėje.

Ją įtaisyti gali būti sunkiau nei įsivaizduojate, tad nelaukite paskutinės minutės. Jei darote tai pirmą kartą, paprašykite parduotuvės personalo arba patyrusių draugų pagalbos ir būtinai patikrinkite, ar autokėdutė tikrai gerai įtvirtinta.

2017 m. Lapkritinukai

 1. MeLiNaKia
  MeLiNaKia prieš 27 min.

  Babe parašė:
  Va va, ka as ir sakau, tie papukai stebuklo menas! 😄 Bet ir as labai labai noriu pati maitint, teks padirbet pientraukį turit ar rankytem nusitraukiat?

  Rankytem darbuojuosi na tikiuosi ilgai nereiks darbuotis jomis siaip labai lengvai man melzesi su rankom 😂 Ir neskauda ir bega greit

 2. MeLiNaKia
  MeLiNaKia prieš 25 min.

  Kiaupienė parašė:
  Kažkaip mano aplinkoje nei viena nemaitino savo pienu... nu galvojų šakis, misija neįmanona kol su viena bendradarbe nepasišnekėjau. Abu savo mažius maiti…

  Is vis pagalvokit kelis dalykus kuo gerai yra mamos pienas:
  Nekainuoja pinigu 😂
  Ir yra beproto sveikai ir naturalu ☺️
  Tada susimastai ar verta deti pastangas ar eit lengviausiu keliu ;)

 3. User has not uploaded an avatar
  leliuone prieš 16 min.

  ririki parašė:
  Poliklinikoj tai nemokamai paeme sita tyrima

  O as poliklonikoj mokejau 12€, idomiai

 4. kr1st1na
  kr1st1na prieš 3 min.

  leliuone parašė:
  O as poliklonikoj mokejau 12€, idomiai

  As mokejau 18 bet mano pusiau privati klinika...

 5. User has not uploaded an avatar
  Eli000 prieš 3 min.

  erljolanta parašė:
  As uz streptokoka sumokejau 8,70 eur ☺

  Taip pat mokejau 8.7