37 nėštumo savaitė

Vaikelis 37 nėštumo savaitę

Sveikiname! Prasidėjo savaitė, nuo kurios vaikelis laikomas išnešiotu – tai yra, jis išsivystęs tiek, kad gali išgyventi be specialios medicininės priežiūros.

Greičiausiai vaikelis sveria šiek tiek daugiau nei 2 kg 800 g, jo ūgis – beveik 49 cm.

Jau pilnai susiformavusi mažutė širdelė, imuninė ir endokrininė sistemos, jos reikia tik dar šiek tiek laiko dar geriau pasiruošti gyvenimui išorėje. Maistines medžiagas kūdikis ir toliau gauna per virkštelę, tačiau žįsdamas nykštį jis ruošiasi kiek daugiau pastangų reikalaujančiam mitybos procesui. 

Jei jums diagnozuota preeklampsija, gydytojas gali rekomenduoti jau šią savaitę pradėti skatinti gimdymą.

Nepamirškite: kiekvienas vaikelis vystosi šiek tiek skirtingai. Ši informacija suteikia tik bendrą supratimą apie kūdikio vystymąsi.

Tavo kūnas 37 nėštumo savaitę

Faktas

Apklausos rezultatai rodo, kad beveik 95% moterų vandenys nubėga namuose, kitoms – paprastai gydytojo kabinete ar ligoninėje.

Gali būti, kad dabar bus sunku patogiai įsitaisyti lovoje ir gerai išsimiegoti. Tyrimai rodo, kad miego kokybė trečiąjį trimestrą yra blogesnė nei kada nors anksčiau, nors, gimus vaikeliui, gali atrodyti, kad šis periodas buvo ne toks jau blogas.

Dabar gali padažnėti ir pailgėti paruošiamieji sąrėmiai, kartais tai gali būti nelabai malonus pojūtis. Taip pat galite pastebėti gleivingų makšties išskyrų - tai gali būti gleivių kamštis. Gleivių kamštis savo konsistencija primena želė ar, drebučius ir gali būti tiek skaidrus, tiek su kraujo priemaišomis.

Gleivių kamštis būna apytiksliai 4-5 cm ilgio, ir pasišalinęs turėtų tilpti į porą arbatinių šakštelių. Tiesa, kartais jis pasišalina dalimis, tad gali būti mažesnis.

Pasišalinęs gleivių kamštis yra artėjančio gimdymo požymis, tačiau tai nereiškia, kad gimdymas prasidės netrukus: gali būti ir taip, kad praeis net ir kelios savaitės.

Darbelis 37 nėštumo savaitei

Įtaisykite į automobilį vaiko kėdutę. Net jei ir galima kitaip, saugiausia naujagimį iš ligoninės parsivežti specialioje vaikiškoje automobilio kėdutėje. Ją įtaisyti gali būti sunkiau nei įsivaizduojate, tad nelaukite paskutinės minutės. Jei darote tai pirmą kartą, paprašykite parduotuvės personalo arba patyrusių draugų pagalbos ir būtinai patikrinkite, ar autokėdutė tikrai gerai įtvirtinta.

2017 m. gegužės mėnesio būsimos mamytės

 1. User has not uploaded an avatar
  Brukita26 prieš 1 val.

  gk.vk. parašė:
  Merginos, ka svarstote del epiduro?

  As zesiu pagal situacija kaskaip labai pozitiviai nusiteikus kad iskesiu nes bijau to epidiuro lb.

 2. purpa prieš 1 val.

  O as papasakosiu savo gimdymo istorija, nubego vandenys, nuvaziavus i ligonine buvo 4 cm jau atvira , tada suleido antibiotikus, nes turiu streptokoka, ir isveze i vilniu, santariskes, del itariamu sirdeles bedeliu mano leliukui, kurios tfu tfu tfu aisku nepasitvirtino, o nuvaziavus i vilniu jau buvo 7 cm nu nieko nejauciau, apart nugaros surakiniml ir kazkokio karscio nugaroje, tada aisku iskarto i gimdykla gavau dar doze antibiotiku , aismu tada jau skaudejo ebt valandele ir leliuka turejau, tai ir dabar baisu kazkaip kad nejausiu ir vaiksciosiu atviru kakleliu

 3. Gintaryt
  Gintaryt prieš 54 min.

  irma9494 parašė:
  Nu o su manim kazkokia mistika... kuo toliau tuo linksmiau... kol guliu pgse bedos... reik nueit i tulika, ar va apsipraust -batai. Atsisedau ant vonios krasto, tok…

  Ir man panaši situacija užeina.

 4. sunray901119
  sunray901119 prieš 46 min.

  ar man vienai echoskopas sausi tik darytas?

 5. User has not uploaded an avatar
  aksk prieš 37 min.

  irma9494 parašė:
  Net nezinau...bet dabar verciaus ant kito sono, tai verkt norejos. Atrodo isplys kas nors. Praeita savaite visas dienas turejau mergaiciu, va nuo penktadienio ir pr…

  irma9494 parašė:
  Net nezinau...bet dabar verciaus ant kito sono, tai verkt norejos. Atrodo isplys kas nors. Praeita savaite visas dienas turejau mergaiciu, va nuo penktadienio ir pr…

  As tai jau praeita savaite supratau kad fiziskai nebepajegiu priimt klienciu nes jau pilvas stala labai nemaloniai ramsto...O jus mamau nueikit pas gydytoja tegul paziuri bus ramiau..nors man jokios diagnozes kas kodel nuo ko nepasake bet viena daktare patare eit I baseinus aisku as neprisiruosiau nes reikia maudymuka pirkt vaziuot bla bla bla tingejau o gal butu kazkiek palengvine ta skausma