Bazinė kūno temperatūra nėštumo pradžioje (111)

Jei bazinė kūno temperatūra  mėnesinių ciklui atrėjant į pabaigą laikosi pakilusi, tai greičiausiai yra ženklas, kad pastojote. Kaip ir daugumos kitų pokyčių nėštumo metu, taip ir dėl pakilusios bazinės temperatūros visų pirma reikėtų kaltinti hormonus.

Po ovuliacijos padidėjęs progesterono lygis pakelia bazinę kūno temperatūrą 0,2-0,4ºC laipsnio. Jei kiaušinėlis apvaisinamas, progesterono lygis išlieka pakilęs: tai labai svarbus hormonas, būtinas tam, kad apvaisintas kiaušinėlis implantuotųsi gimdos gleivinėje ir sėkmingai vystytųsi. Jei apvaisinimas neįvyksta, progesterono lygis pradeda mažėti, bazinė kūno temperatūra krenta, o kūnas prasideda pasiruošimą naujam menstruacijų ciklui.

Paprastai, bazinė kūno temperatūra laikosi pakilusi pirmus tris nėštumo mėnesius. 

Naujausi komentarai

 1. haappy
  haappy prieš 1 mėn.

  juracka.. parašė:
  Sveikos ✌na mes pradesiu nuo to kad saugomes savaip...be priemoniu tiesiog nutrauktas lytinis aktas ..taigi po gimdymo neregulerios tapo menesines geriau naturales …

  nestumo testa pasidarykit bus geriausias atsakymas. Jai ne tada kraujo tyrima.

 2. juracka..
  juracka.. prieš 1 mėn.

  Ryt nusipirkt teks

 3. haappy
  haappy prieš 1 mėn.

  juracka.. parašė:
  Ryt nusipirkt teks

  Butinai

 4. juracka..
  juracka.. prieš 1 mėn.

  Nors praeita savaite dariaus na nerode nieko...nes kazkaip ne taip ir jauciaus su pirmu labai ilgai uztruke buvo ilgai nerode man .o dabar net nezine kas yra ;)

 5. juracka..
  juracka.. prieš 1 mėn.

  Pirkausi tikriausiai 25 ar 20miu jautrumo neigiamas....😳o 5diena kai ner mm