Jaunikio priesaika per bernvakarį

Smagu, kuomet bernvakario šventimą vainikuoja linksma jaunikio priesaika, kuri pabrėžia viengungiško gyvenimo pabaigą ir naujo etapo pradžią.

Priesaikos metu būsimasis vyras gali priklaupti ant kelio (lyg įšventinant į riterius), stotis ant bačkos ar kėdės. Priesaikos tekstą būtų puiku pakoreguoti pagal jaunikio pomėgius. Galbūt jis aistringas žvejys ar medžiotojas? O gal neįsivaizduoja penktadienių be pokerio žaidimo su bičiuliais? Galbūt jis mėgsta žiūrėti futbolą? Būtinai įtraukite tokias smulkmenas - draugui bus tikrai malonu suprasti, kad į jo priesaiką buvo įdėta daug darbo ir minties.

Priesaiką galite rašyti ant pasendinto popieriaus arba sumąstykite tekstą ir užsakykite pasirinktą maketą. Apačioje būtinai palikite vietos parašams - paprastai pasirašo jaunikis ir liudininkai, t.y. bernvakario dalyviai. Neretai pasirašoma raudonu tušinuku ar rašalu, tai simbolizuoja pasirašymą krauju.
Iškilmingai perskaičius ir pasirašius galite jaunikiui padovanoti tikro vyro simbolį - sąsagas, cigarą, gero viskio butelį, meškerę, futbolo kamuolį, pokerio rinkinį...

Aš (vardas pavardė) būdamas sveiko proto ir švarios sąžinės, savo gyvenimo draugų ir dvasinių vadovų akivaizdoje iškilmingai prisiekiu:
1. Neleisti santuokai iš manęs atimti gyvenimo džiaugsmo;
2. Saugoti ne tik savo žmoną, bet ir save patį;
3. Būti šeimos galva, o uodega;
4. Būti virš pado, o ne po padu;
5. Meškerės neiškeisti į dulkių siurblį,
6. Neatiduoti žmonai visos algos,
7. Šaldytuve rasti vietos ne tik vaikų tyrelėms, bet ir alui,
8. Su žmona išbandyti visas kamasutros pozas. Ir ne po vieną kartą!
9. Visada prisiminti, gerbti ir mylėti savo draugus,
10. Niekada ir niekam, net kankinamas ir žmonos zyzimu šantažuojamas neišduoti šios priesaikos teksto ir nepasakoti apie šį, geriausią mano gyvenime, vakarą.

Aš (vardas pavardė) suprantu, kad pažeidęs bent vieną iš šitų punktų nupliksiu ir prarasiu savo vyriškąsias jėgas.

Jaunikio vardas, pavardė, parašas:
Liudininkų vardai, pavardės, parašai:

Susiję straipsniai

Įdaryti kiaušiniai Velykoms - net 20 įdarų variantų

Įdaryti kiaušiniai - greitai paruošiamas užkandis, kuris puikiai tinka tiek Velykų, tiek ir bet kurios kitos šventės stalui.

Šilkiniai margučiai: kiaušinių marginimas šilko kaklaraiščiais

Šiems margučiams numarginti reikės 100 proc. natūralaus šilko audinio - tam idealiai tinka seni šilkiniai kaklaraiščiai.

Velykų prietarai ir burtai

Velykų dieną buvo spėjamas vasaros oras, derliaus gausa, laukiama santuoką pranašaujančių ženklų, prašoma šeimos pagausėjimo.