Motinos diena: kaip pasveikinti mamą?

Vaikas dovanoja mamai geltonų gėlių puokštę Evgeny Atamanenko | Shutterstock.com

Pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiame vieną gražiausių švenčių - Motinos dieną. Dalinamės puikiomis idėjomis, padėsiančiomis nudžiuginti ir pamaloninti mieliausias mamas!

Idėjos, kaip pasveikinti mamą Motinos dienos proga

Pusryčiai į lovą. Mamos neretai keliasi pirmos ir skuba tepti sumuštinius, maišyti blynus ar plakti kiaušinius omletui, tad per Mamos dieną (ir ne tik) jos tikrai nusipelno gardžių pusryčių į lovą!

Laisva diena. Motinos dienos tradicija siekia pagonybės laikus, kuomet vaikai ir vyrai sveikino mamas ir rūpindavosi, kad šventės dieną joms netektų dirbti jokių darbų. Puiki senolių išmintis, kurią tikrai verta pritaikyti šiuolaikinėje mamos dienos šventėje!

Mamos planas. Leiskite mamai jaustis ypatinga ir pačia svarbiausia - ryte nustebinkite ją pasveikinimais, gėlėmis, dovanėlėmis ir paprašykite iškart suplanuoti dieną taip, kaip norisi jai, o visiems beliks laikytis mamos plano.

Pasilepinimo pramogos. Mamos diena yra puiki proga palepinti pavargusią ir nuolat skubančią mamytę, kuri tikrai įgaus naujų jėgų po malonių procedūrų! Masažas, SPA procedūros, atsipalaidavimas pirtyje ar tiesiog ilgesnis mirkimas putų vonioje bus malonus kiekvienai mamai.

Meilės laiškai. Suteikite mamai galimybę pasimėgauti laiškais - tegul kiekvienas šeimos narys parašo mamai po tikrą, popierinį, ilgą meilės laišką, papasakoja apie savo jausmus, padėkoja, įrašo gražių palinkėjimų.

Mamos hobis. Galbūt mamai patinka kapstytis sode ar darže? Tuomet galima keliauti į botanikos sodą, padovanoti mamai egzotinį augalą ar neįprastų sėklų. O gal mamai patinka bėgioti ir jai praversti kelios individualios treniruotės ar nauji bėgimo bateliai? Mama kepa skaniausius pyragus? Ją pradžiugintų kulinarinė pamoka, receptų knyga ar kepimo formos.

Pramogų ir namų darbų kuponai. Ant nedidelių lapelių užrašykite pramogas bei buities darbus, pavyzdžiui, „Apsilankymas kino teatre“, „Vakarienė restorane“, „Savaitgalio kelionė prie jūros“, o taip pat ir „Indų plovimas“, „Skalbimas“, „Kilimų siurbimas“ ir pan. Kuponų knygelę turinti mama gali bet kuriuo metu išsikirpti pageidaujamą kuponą, pateikti jį šeimos nariams ir iškart gauti pramogą arba pagalbą buityje.

Rankų darbo dovanos. Vaikučių ar tėčio pagaminti darbeliai ir skanėstai tikrai sušildys mamos širdį.

Tradicinės dovanos. Laužydami galvą, kuo nustebinti mieliausią mamą ir ieškodami tobuliausios dovanos neturėtumėte pamesti galvos ir prisiminti puikias tradicines dovanas, kurios visuomet nudžiugina! Didelė, dailiai sukomplektuota gėlių puokštė, meilės ir padėkos žodžių kupina atvirutė, saldainiai ar kepiniai tikrai patiks kiekvienai!

Šeimos tradicijos. Jaukios ir linksmos šeimos tradicijos suteikia ne tik smagių akimirkų ir bendrų prisiminimų, bet ir kuria tvirtą bendrystės jausmą. Mamos diena - puiki proga šeimos tradicijoms kurti. Sugalvokite jūsų šeimai priimtiną ir patinkančią tradiciją ir visuomet jos laikykitės. Pavyzdžiui, per Mamos dieną suplanuokite fotosesiją jau sužaliavusioje gamtoje, visa šeima pusryčiaukite tėvelių lovoje ir pasižiūrėkite smagų filmą arba išsiruoškite į trumpą, vienos dienos kelionę.

Susiję straipsniai

Įdaryti kiaušiniai Velykoms - net 20 įdarų variantų

Įdaryti kiaušiniai - greitai paruošiamas užkandis, kuris puikiai tinka tiek Velykų, tiek ir bet kurios kitos šventės stalui.

Šilkiniai margučiai: kiaušinių marginimas šilko kaklaraiščiais

Šiems margučiams numarginti reikės 100 proc. natūralaus šilko audinio - tam idealiai tinka seni šilkiniai kaklaraiščiai.

Velykų prietarai ir burtai

Velykų dieną buvo spėjamas vasaros oras, derliaus gausa, laukiama santuoką pranašaujančių ženklų, prašoma šeimos pagausėjimo.